2017 Şubat Anneleri

Kızlar benim oğlum 38 haftalik iken doğdu. Gelişimini doğduğu günden mi hesaplama lazım yoksa 40 haftalik ki zamana göre mi yapmak lazım. Mesela atak dönemlerini hesaplarken fln neyi baz almam lazim

Bizim atak belirtileri geçmeyince mbg24 normalde doğması gereken tarihten itibaren hesaplanmalı diye söyledi.
Ben doğduğu gün'e göre hesaplıyordum.
Tam bilmiyorum anlıyacağın

Bizim atak belirtileri geçmeyince mbg24 normalde doğması gereken tarihten itibaren hesaplanmalı diye söyledi.
Aslında bende doğduğu güne göre yapıyorum ama gerçekten geçmediğini görüyorum yada uzuyor. Ama bazı atak dönemlerinin de arası çok açık oluyor yani tam kestirmek kolay olmuyor.

Aslında bende doğduğu güne göre yapıyorum ama gerçekten geçmediğini görüyorum yada uzuyor. Ama bazı atak dönemlerinin de arası çok açık oluyor yani tam kestirmek kolay olmuyor.

Kızlar bende doğduğu zamana göre hesaplıyordum ama bi kaç yerde muhtemel Doğum tarihini baz almamız gerektiği yazıyor.. hatta en şimşekli atağı geçmiş gibi görünüyordu tarihi değişince doğru zamana denk geldiğini farkettim.. Google amcanın yalancısıyım:))

Teşekkürler bilgi için. Google amca diyorsa bir bildiği vardır

Canim gecmis olsun hangi poliklnige gittin ve ne diyerek kan verdin benim de ayni durimlar var kafayi tutamama dedigin hep uyku hali mi

Canim gecmis olsun hangi poliklnige gittin ve ne diyerek kan verdin benim de ayni durimlar var kafayi tutamama dedigin hep uyku hali mi
Sağol bı sen geçmiş olsun dedin :) demekki bu kadarmış burdaki bu kadar sohbetimin karşılığı :) ben kansızlık tan şüphelenip sağlık ocağına kan verdim bu belirtiler olunca çünkü doğum sonrası kanım çok düşüktü ilaç ta kullanmiyodum o yüzden bı bakılsın istedim dün aile hekiminden sonucu öğrenmek için aradım troid tavan yapmış durumda dedi hemen bı görün dedi bugün de genel cerrah a gittim aslında asıl bölümü endokrinoloji ama araştırma yada üniversite hastanelerinde olduğu için ben hemen görünmek adına genel cerrah a gittim evimin karşısında hastane diye tahlile tekrar gerek görmedi ilaç başladık eğer şikayetler varsa bı kan ver bence bı çoğumuz sanırım yorgunluk vs ye bağlıyoruz ama ben öyle bı kan vermesem bilemicektim ve belki bebeğim de etkilenecekti çünkü TSH 30.67

Beni anlatiyorsun sanki kizm kizim yedi de uyqniyor dokuz dokuz bucuk uyuyor tam az uzanayim diyorum oglum uyaniyor gozumu zor aciyorum kendime gelmem 1w yi buluyor

Sizin durumlar yine benden daha iyi. Biz bir de gece tam sahur sonrası emmeye uyanıyoruz. Böylelikle yatmam saat 5 leri buluyor. Sonra yine 7.5-8 kalkıyoruz

Fazla yazan olmuyor sanki buralar durgun gibi gorunce yazacaklardir muhakkak canim ben de bebege asiri gaz yapiyor diye kan ilaci vs icmedim hatta bu gunlerde imom alayim kullanayim diyordum.ama bu kadar basit olmayabilcegni paylasiminj okuyunca anladim cok saol canim bu bilgilendirme icin.pazartesi hemen vereyim.simdi bi yandan da ev topluyorum esim yogun calisiyor sabah 7 aksam 8 geliyor yemek cay az tv yatiyor tum is bana bakiyor hic dermanim yok hic

Sizin durumlar yine benden daha iyi. Biz bir de gece tam sahur sonrası emmeye uyanıyoruz. Böylelikle yatmam saat 5 leri buluyor. Sonra yine 7.5-8 kalkıyoruz
Sahura kadar uyumuyor musun canim.iki uc saat uykuyla durmak gercekten zzor arada oluyor ama genelde boyleyse dayanilmaz olur.Ben 11 30 gibi yatiyorum kizim 1 gibi uyaniyor iki gibi yatiyor 4 gibi uaniyorum sonra alti gibi uyanip hemen uyuyor 7 bucuk gibi tam olarak uyaniyoruz ben cok zorlaniyorum

Ben bu ara daha bı fazla uyku halinde yım sende kendini biliyosundur yani yoruluyorum uykusuzum ama bu ara baskaydi kafayı koyacak yer arıyorum hamilelikte normal di değerler ama sanırım emzirme döneminde de hormonlar degisiyomus bı baktırmak da fayda var geç olmadan inş iyi sonuçlar alırsın

Insallah canim evet kesinlikle baktirilmali ilac olarak ne verdi peki bir de tsh yuksek olunca sutten geciyor muymus

Kızlar benim kızımın damakları beyazlaşmış yanlar bugün ne emdi ne durdu çok zorladı eli sürekli ağzında yumruk şekilde az da kafası sıcaktı yek zıbınla bıraktım atak mı diş mi anlamadım

Insallah canim evet kesinlikle baktirilmali ilac olarak ne verdi peki bir de tsh yuksek olunca sutten geciyor muymus
Sütten geçme ihtimali olabiliyomus ama ben Dr a sormayı unuttum o da bişey demedi sadece ilacını düzenli kullanıyosun yoksa emzirmeni bile etkiler dedi ilaç levotiron verdi

Enfeksiyon olabilir canim dis olsa cikacagi yerde sislik ve kizaruklik olur

Babe dermokozmetik bi marka bildiğim kadariyla canım iyidir muhtemelen tesekkürler. aynen ya çok katı dagilmiyordu güzel emmiyordu cilt. bitmedi benimki arada kullanıyorum yazar tam çatlak
tercih meselesi annesi. keyifleri ne isterse onları yapiyorlar
Sağol canım arastiricam Babe spreyi. ya ben de senin gibiyim var evde bir sürü kıyafet ama artık pijama tarzı şeyler giydirmek istemiyorum dışarısı için almaya çalışıyorum biseyler

Takipteym pembenari seviyorum yazilarini..
evet ya ben de kesfedeli çok olmadı ama fırsat buldukça okuyorum keyifli yazıyor canım
çok güldüm canım yazdiklarina Arabalı yatakta ha iyiymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…