2017 Şubat Anneleri

Kızlar bacağıma kabarık kırmızı acıyan sivilceler çıktı ailemde kimsede yok internetten birax araştırınca diğer belirtileri de oluyordu bende telaşlandım haliyle doktora gittim cikdiyeye ilk zona mı acaba dedi hiç test falan yapmadı bide özel doktor sözde şuan kremi kullanıyorum sicilcelerin içinde de iltihap vardı bu arada saolun çok korktum şuan gözetim altında bakalım inş çıkmaz öyle birşey :KK43:
Canım geçmiş olsun ama sakın internete bakma bi ara ben psikolojimi bozmuştum bir yerim ağrıdığında bakıyodum internete ödüm patlıyordu çok ağır hastalıklar çıkıyor aman diyim uzak dur bakma,birşey yoktur inşallah

Kızlar bacağıma kabarık kırmızı acıyan sivilceler çıktı ailemde kimsede yok internetten birax araştırınca diğer belirtileri de oluyordu bende telaşlandım haliyle doktora gittim cikdiyeye ilk zona mı acaba dedi hiç test falan yapmadı bide özel doktor sözde şuan kremi kullanıyorum sicilcelerin içinde de iltihap vardı bu arada saolun çok korktum şuan gözetim altında bakalım inş çıkmaz öyle birşey :KK43:
İnşallah cnm geçmiş olsun

solante pregna almıştım hamilelikte evet baya pahalı hatta indirimli aramistim oyle almistim kuzum. doktora sormayı da unuttum olmazsa bi mesaj atayım. oğluşların ciltler hassas zaten dikkat etmekte fayda var.
Balım benimde kafam karişik o kdr cok marka varki daha once arastrmistm Solante babies,Mustela,Bioderm,Sebamed hangisini alsam bilemedm ama solante cep yakio asiri pahali..Bi ara biodermin mineralli gunes kremini gordum kirmizibeyaz eczanede 59 tlydi alsam mi acaba dedim ama kutusu 50grlikms kucuk geldi bana..Bende bekliyim senle surda..
kizlar bnm doktor da babe sprey demisti ama henüz almadm artık isindi baya havalar almak lazm...
ya bn gittm dun gene kiyafet aldm oglana internetten.hem dolapta cok sey var gibi duruo hem de bi yere giderken. giydircek bisi bulamıyorum. dun disari ciktk kisa kollu sortlu tuulm giydirdm cok sicakti iyi oldu alta uzun giydirmek olmazmis bu havada onu fark ettm..almiycam diyorum ama lazim mi oluo bn mi gereksiz aliyorum anlamadm. zaten su anakucagini bosuna aldm cok az kullandk satsam mi napsam ..saklamanin gereği var mi.. en azından satabilirsem baska bi ihtiyacini mi alsam..bu arada bn soobeden aldm kiyafetleri cok güzel ve uygun fiyatlı seyler var kizlar artk pek beden kalmamis ama gene de bi bakin isterseniz..

Merhabalar geçmiş olsun siz yinede tahlilinizi tekrar yaptırın yine yüksek çıkarsa doktor zaten ilaca başlayacaktır. Uygun doz ile kısa zamanda normale dönecektir.kendini yorgun halsiz hisseden arkadaşlar mutlaka troid değerlerinize baktırın doğumdan sonra böyle ani yükselişler olabiliyormuş. Ben de doğumdan 15 gün sonra baktırmıştım.
Bugün gittim Dr gerek görmedi tekrar tahlile düşük bı ihtimal yanlışlık olması boşuna kan verme dedi belirtilerin zaten hepsi var dedi bu ara aşırı uyku hali yorgunluk kafayı tutamama sinir ani öfke patlamaları saç dökülmesi bunların hepsi de var malesef ilaç başladık bakalım inş düşer değer şükür kı nodül çıkmadı sadece iltihap lanma var dedi 2 ay sonra çağırdı tekrar olarak bence de bu şikayetler varsa bı gidilsin biz yorulmaya fln bağlıyoruz ama ben bı kan veriyim demeseydin belki de uzun zaman bilmicektim ve bebeğim de etkilenebilecekti

Kızlar bizimkide yüzüstünden , sırtüstüne dönüyor.
Sırt üstünden yüzüstüne dönemiyor??

benim oğlan da öyle sizinki gibi dönüyor. Acaba kolay olan hangisi ki
Bende aylik gelişim yazilarimda yüzüstünden sırtüstü donebilir okumustum sanirim once bjmu yapması normal tabi her bebek farklı :KK66:

Bebeklere oyuncak almaya başladınız mı kızlar artık herşey çok dikkatini çekiyor da ???
Screenshot_20170616-142929.png
ben kizima bunlari 3 ayda almistim cok guzel oynuyor cingiragini hic elinden dusurmuyor oyuncagi da cekip tutretiyor ozellikle ben is yaparken oyuncaklarla oyalanmasi cok iyi oluyor

Cok gecmis olsun canim insallah degildir.belki yorgunluk stresin yaptigi biseydir

Eki Görüntüle 2009568 ben kizima bunlari 3 ayda almistim cok guzel oynuyor cingiragini hic elinden dusurmuyor oyuncagi da cekip tutretiyor ozellikle ben is yaparken oyuncaklarla oyalanmasi cok iyi oluyor
bende uc aylık hamıleyken almıstım oynuo bızımkıde diş kaşıyıcılı almıştm ıyı oldu

Eklentiler

• IMG_2155.JPG
    IMG_2155.JPG
    61,4 KB · Görüntüleme: 84
Bebeklere oyuncak almaya başladınız mı kızlar artık herşey çok dikkatini çekiyor da ???

Abiden kalan oyuncaklarla severek oynuyor :KK66:

benim oğlan da öyle sizinki gibi dönüyor. Acaba kolay olan hangisi ki

Kolay olan sırt üzerinden yüz üstüne dönnek.
Zor olanı yapıyor sizinkiler @Gri06 :)

Kizlar simdi yazilarinizi okudum da. Benim tombis Efecik 24 subat dogumlu ama hala donemiyor ya :işsiz: doktoruna soruyorum gec donebilir diyor. Yattigi yerden kalkmaya calisiyor pusetten falan. Ozellikle kafasini kalidiriyor. Ellerinden tuttugum zaman kendini kaldirmaya calisiyor.:KK71:

Canım siz de 4 aylık olmamışsınız bile.
Bizimki 4üncü ayına 1 hafta kala döndü.
4 ay civarı başlıyor dönmeler yani :KK66:

Kizlar simdi yazilarinizi okudum da. Benim tombis Efecik 24 subat dogumlu ama hala donemiyor ya :işsiz: doktoruna soruyorum gec donebilir diyor. Yattigi yerden kalkmaya calisiyor pusetten falan. Ozellikle kafasini kalidiriyor. Ellerinden tuttugum zaman kendini kaldirmaya calisiyor.:KK71:
Benim oğlan 1 hafta sonra 5 aylık olacak 1 hafta fln oldu yüzüstünden sırt üstü döneli gerçi zor olanı yapıyor Muş. Ama hiç sırt üstünden yüzüstü dönmesi daha. Her çocuk farklı yani ztn zamanı gelince yapıyorlar herseyi

Kızlar benim oğlum 38 haftalik iken doğdu. Gelişimini doğduğu günden mi hesaplama lazım yoksa 40 haftalik ki zamana göre mi yapmak lazım. Mesela atak dönemlerini hesaplarken fln neyi baz almam lazim

X