2017 Şubat Anneleri

Benimki decok cabaliyor bazen yapamayinca ağlıyor dedigin gibi. Bende kendim yardim ediyorum mutlu olsun diye.

8 saattir uyuyor kizim ilk kez bu kadar erken uyuyakaldi. 11de altini degistirip emzirdim bende bi uyuyabilsem o uyanmadan harika olacak. iki gündür gunduzleri neredeyse hic uyumamisti sanirim onun yorgunlugunu çıkıyor.

Merhabalar geçmiş olsun siz yinede tahlilinizi tekrar yaptırın yine yüksek çıkarsa doktor zaten ilaca başlayacaktır. Uygun doz ile kısa zamanda normale dönecektir.kendini yorgun halsiz hisseden arkadaşlar mutlaka troid değerlerinize baktırın doğumdan sonra böyle ani yükselişler olabiliyormuş. Ben de doğumdan 15 gün sonra baktırmıştım.

Maşallah. Bir kez dönünce devamı geliyor :)
Biz de durumlar vahim. Dönmek artık refleks halini almış gibi. Sırtı düz zemine gelir gelmez dönüyor.
Altını değiştirmek çok zorlaştı.
Uyurken bile sürekli bir dönme çabasında...

8 saattir uyuyor kizim ilk kez bu kadar erken uyuyakaldi. 11de altini degistirip emzirdim bende bi uyuyabilsem o uyanmadan harika olacak. iki gündür gunduzleri neredeyse hic uyumamisti sanirim onun yorgunlugunu çıkıyor.

Bu bebeler biriktirip toplu uyuyorlar sanırım :)

Maşallah maşallah... Bizde iki kere yüzüstünden sırt üstü döndük sadece o kadar ve uzun süreten beri de yapmiyor. Acaba sırt üstünden dönmek mi daha kolay yoksa yüzüstünden dönmek mi galiba bizimki biraz tembel. ☺

çok şirinler ama yadaha ben dönme çabaları aşamasında zorlanıyordum şimdi yandık desene yüz üstünden sırt üstüne donebiliyor mu peki oğluşun canım

Evet canım kilo almıyordu son 40 gündür de hiç almadı. Mama vermiyorum sadece anne sütü alıyor. Persentil e göre %90 ın içinde kilosu o yüzden gerek yok dedi doktorumuz. Zaten de alerjisi var ama neye olduğunu bulamadık daha normal mama veremem

Geçmiş olsun kim hasta?

@missoothh geçmiş olsun cnm kim hasta

Çok gecmis olsun cnm ailede mi var? Erkeklerde duydum ben genelde..

Gecmis olsun canim biarkadasiminin kardesinde varmis ama nasil bisey bilmiyorim

Misoothh geçmiş olsun ne oldu?

Kızlar bacağıma kabarık kırmızı acıyan sivilceler çıktı ailemde kimsede yok internetten birax araştırınca diğer belirtileri de oluyordu bende telaşlandım haliyle doktora gittim cikdiyeye ilk zona mı acaba dedi hiç test falan yapmadı bide özel doktor sözde şuan kremi kullanıyorum sicilcelerin içinde de iltihap vardı bu arada saolun çok korktum şuan gözetim altında bakalım inş çıkmaz öyle birşey

Geçmiş olsun kim hasta?

@missoothh geçmiş olsun cnm kim hasta

Çok gecmis olsun cnm ailede mi var? Erkeklerde duydum ben genelde..

Gecmis olsun canim biarkadasiminin kardesinde varmis ama nasil bisey bilmiyorim

Misoothh geçmiş olsun ne oldu?

Kızlar bacağıma kabarık kırmızı acıyan sivilceler çıktı ailemde kimsede yok internetten birax araştırınca diğer belirtileri de oluyordu bende telaşlandım haliyle doktora gittim cikdiyeye ilk zona mı acaba dedi hiç test falan yapmadı bide özel doktor sözde şuan kremi kullanıyorum sicilcelerin içinde de iltihap vardı bu arada saolun çok korktum şuan gözetim altında bakalım inş çıkmaz öyle birşey

Bir de bebişler için güneş kremi kullanmaya başladınız mı. tavsiye edebileceğiniz bir krem var mı sevgili annişler
Balım benimde kafam karişik o kdr cok marka varki daha once arastrmistm Solante babies,Mustela,Bioderm,Sebamed hangisini alsam bilemedm ama solante cep yakio asiri pahali..Bi ara biodermin mineralli gunes kremini gordum kirmizibeyaz eczanede 59 tlydi alsam mi acaba dedim ama kutusu 50grlikms kucuk geldi bana..Bende bekliyim senle surda..

Bizim dr babe markasını önerdi belki fikir olur sizede.
solante pregna almıştım hamilelikte evet baya pahalı hatta indirimli aramistim oyle almistim kuzum. doktora sormayı da unuttum olmazsa bi mesaj atayım. oğluşların ciltler hassas zaten dikkat etmekte fayda var.
Solante hamilelikte kullanmıştım yapısını hiç sevmedim ve çok çirkin kokuyordu.
Çok güldümmmm 25 yaş ve süt o memeleri düşünemiyorum gerçek olsa bu durum :))))

Çok geçmiş olsun canim

mbg24 canım eloş ile ilgili rüyana çok şaşırdım okurken ohh masallah diyordum hatun başarmış. Devamını okuduğumda hayaller ve hayat.....

çok şirinler ama yadaha ben dönme çabaları aşamasında zorlanıyordum şimdi yandık desene yüz üstünden sırt üstüne donebiliyor mu peki oğluşun canım

Yok canım henüz yüz üstünden sırt üstüne dönemiyor.
O konuyla ilgilenmek yerine kucakta zıplamayı pekiştiriyor :))
Yerde bırakıyorum sık sık öğrensin diye ama sürünmeye daha çok odaklanıyor.
Dur bakalım ne zaman dönecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…