2017 Şubat Anneleri

cnm bnmki de 23 subat dogumlu.yana dönüyor ama daha hic tam dönmesini ya da bn yan cevirip arkasindn destekliyorm o zaman ayagini bi de elini atip yuz ustu donebilio ama bi eli altta kalio:)

Damaklari beyazsa pamukcuk olabilir canim hemen bi doktora göster bence. Bisey yemek istemiyorlar ve huysuz oluyorlar. Bizim de basimizdan gecti maalesef.

Kızlar bişey sorcam şimdi ilk doğdugunda bebislerin doyup doymadigni cis sayisindan anlıyoduk kiloya bakmadan 3buçuk ayligiz suan cis sayısi yine günde 6 defa fln olmasimı lazım yoksa azalma olmasi normalmi? Kızım bi ara emerken çok ağlıyodu az az emiyodu ama 1 yada 2 saatte bi muhakkak cisli bez değiştiriyodum 2 3 gündür direk ağlamadan uzun emiyo cis sayısı azaldı sizin cis sayıları nasıl acaba?

Terliyor mu bu aralar terleme başladı birazda terleyerek atıyorlar cnm ben 4/5 kez alıyorum bizim hep böyleydi kaka sayısı fazlaydı oda birkaç günde olmaya başladı ama doyduğunu biliyorum

Bizimkininde eller çıkmıyo ağzından emzigi atıp yumrugunu sokuyo bide gülerken ağız açılıyo ya hazır açılmışken şu yumruguda sokim ağzıma diyo hemen ağızda el salyalar fora herkes diş çıkarıyo diyo ama bakalım doktora soran varmı bu distenmi yoksa bu aylarda normalmi acaba

Terliyor mu bu aralar terleme başladı birazda terleyerek atıyorlar cnm ben 4/5 kez alıyorum bizim hep böyleydi kaka sayısı fazlaydı oda birkaç günde olmaya başladı ama doyduğunu biliyorum
Emerken terliyo sadece bende ortalama 4 5 defa flan alıyorum 2 gündür. daha fazlaydı onceden iseme sayısı doymasa huysuzlanir diyorum bi yandanda keyfinde bi sknti yok ama

Emerken terliyo sadece bende ortalama 4 5 defa flan alıyorum 2 gündür. daha fazlaydı onceden iseme sayısı doymasa huysuzlanir diyorum bi yandanda keyfinde bi sknti yok ama
Gün boyu 12 yemek kaşığı ağırlığında içiyorsa doyuyor yada bir margarin büyüklüğü ben beze dökmüştüm :):) on iki kaşık fazlasıyla geçiyor onu

Ben ciş ölçmedim hiç genelde bezlerde ciş oluyor hep. Ama kakadan illallah geldi ishal de degil ama bazi gunler iyice abartiyor mesela bugün sadece oglene kadar 4 kere kaka yaptı. Ilk kakasi daha yesilimsi oluyor sonra gitgode daha sari renge dönüyor. Her gun en az 2 kaka yapti dogdugundan beri hic 1 kereye düşmedi. Acaba gaz damlalarindan dolayi mi boyleyoz yoksa cok mu geliyor emdigi anlayamadim.

Bi sorum daha var sadece emziren anneler herkes size de su veriyor musun artik ver diyor mu ? Ben vermiyorum yeterince bol emiyor ihtiyacı yoktur diye sizlerde durum ne ?

Bi sorum daha var sadece emziren anneler herkes size de su veriyor musun artik ver diyor mu ? Ben vermiyorum yeterince bol emiyor ihtiyacı yoktur diye sizlerde durum ne ?
Havalar ısındı diye arada veriyorum ben hemşirede ver dedi hergün değil bi kaç günde bi aklıma geldikçe şartlamiyorum kendimii

Ahh o cisli bez sayisi mugallagi beni oldurecek benim kzin da aynen boyle oldu gunde 4 bez degissem ancak doluyor ama ac mi tok mu 4 normalmi ne agirlikta olmadi bi turlu bilemedjm

Ben se vermiyorum normalde ama son bir haftadır çok terleyince vermeye başladım çünkü bıngıldak içeri çöküyor susuzken gözlemlediğim sütüm yetiyor ama bu ara önsüt fazla değil sanırım tam dolmuyor birkaç günde çay kaşığı ile birkaç kez veriyorum zaten o dışarı çıkarınca yutmayıp ısrar etmiyorum.

Bu konuda yanlız değilsin bizimkıde günde 3 4 kez fln kaka yapıyor. Ben probiyotik kullanıyorum. Belki de ondsndir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…