2017 Şubat Anneleri

Kızlar benmi çok gidiyorum anlamıyorum.. ilk öğredniğimde gittim kese göründü sonra 10 gün sonra çağırdı kalp atışını duyduk.. 15 gün sonra tekrar çağırdı.. yarın randavum var.. sizi nasıl çağırdı

Aynen ben de öyle, zaten beklemiyordum hamile kalmayı da :)
Bayramdan sonraya kalabilir o zaman kalp atışları :)
Bende beklemiyodum aylardır bekliyorum olmadı bu ay eşim de varikosel ve sperm hareketsizliği çıktı aman olmicak nasılsa dedim bu ay hamile kalmisim Rabbim in hikmeti :) o yüzden ilk dr a gittim hamilesin diyo inş diyorum nasıl inş hamilesin işte diyo :) soktaydim yanı :)

benim artık 3 haftada bir olacak randevum normalde ayda bir oluyormuş ama benim 2 yada 3 haftada bir olacakmış

ne güzel bence ikiz insana verilen bir şans benim de geçen hafta iki kalp atışı vardı ama bu hafta biri durmuş tekil gebeliğe döndü. Doktor böyle vakalar olur ikizlerin tutunması zordur dedi. Allah diğerini sağlıkla kucagıma almak nasip etsin inşallah

selam kızlar, bugün nihayet doktora gidebildim, miniğim büyümüş.

aslında geçen haftaydı randevum ama taşınma telaşı yüzünden gidemedim.

daha önce yazmıştım, progestan bende alerji yaptı ve yüzüm dahil olmak üzere iki kere bütün vücudum kabardı ve iki kere alerji iğnesi yapıldı. doktora da gidemediğim için çok tehlikeli olmasına rağmen doktora sormadan tüm ilaçlara bir hafta ara vermiştim. doktor progestanı kullanma dedi, kahverengi akıntı da çoktan kesilmişti zaten.

normalde iki hafta önce bebeğim neredeyse bir hafta gerideydi ki hatırlayanlar vardır çok geç göründü benimki. bugün 8+5 günlük çıktı ve 8+6 günlük aslında.yani aradaki açık kapanmış bir gün var arada sadece. bayramdan sonraki hafta bir daha gideceğim inşallah.

Bana da sanki bi adet hissi geldi... Rahim batmasi genisledigindenmis bi sorun yoktur canim. Insan ister istemez korkuyo kanama olur mu diye
Aynen sanki o ağrı sonrası kanama gelecek gibi oluyo insan tedirgin oluyo hayırlısıyla bi atlatabilseydik su dönemi az çok bi ayimiz daha kaldı sanırım hamileliği yasayamiyoruz korku tedirginlik telaş surekli kendimi dinler oldum

gözün aydın :) darısı 38+6ları görmeye

çok şükür bir sıkıntı yok.. ben fenalardayım o ayrı.. kendime bile bakasım gelmiyor...:) öyle uyuşuk.. özel doktoramı gidiyorsunuz
evet özele gidiyorum devleti sevmiyorum ben niye ya bak kendine sonraki aylarda hiç bakamazsın yürüyüş yap bol bol enerjin yerindeyken

Canım ben ilk öğrendim bir hafta bekledim 5. Hafta doldu öyle gittim doktora keseyi gördüm kalp atışı için ramazan sonu duyulur dedi yani bu hafta gibi ama bir sorun olmazsa bayramdan sonra da gelebilirsin dedi ben de bayramdan sonrasını istedim şimdilik de bir sorun yok çok şükür sorularımı da sormuştum o gittiğimde ilaç tahlil vs de yapıldı bayram dönüşünü bekliyorum:)

Çok geçmiş olsun neyse ki fark kapanmış :)

çok şükür bir sıkıntı yok.. ben fenalardayım o ayrı.. kendime bile bakasım gelmiyor...:) öyle uyuşuk.. özel doktoramı gidiyorsunuz
Ben özele gidiyodum tahliller istedi 150 TL çıkardı zaten muayne de 107 lira ne gerek var diye devlete gittim bugün tahliller i orda yaptırmak için hem de bi bakiyim nedir ne değildir dedim çıkışta yine ben bi iki ay özele gidiyim eniyisi dedim ultrason da kalp atışını bile duymadım sadece gordum cihazları çok eskiydi çünkü o yüzden özele bi sure devam edicem gibi zaten tedirginlik var bide tatmin olmayınca kötü oluyo

evet özele gidiyorum devleti sevmiyorum ben niye ya bak kendine sonraki aylarda hiç bakamazsın yürüyüş yap bol bol enerjin yerindeyken

mersinde yaşıyorum yürümek ne kelime klimasız ortamda dahi duramıyorum öyle feci biyer.. enerjim yok bende bekliyorum bulantılarım ve uyuşukluğum geçerse spor düşünüyorum pilates vss:) zaten doktor 3 ay önermedi spor..

Ne güzel bi sürpriz olmuş size :) Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

of çok sıcaktır orası allah yardımcınız olsun biz bile burada bunalıyoruz siz sıcak memlekettesiniz bir de

of çok paraymış.. ben 50 tl veriyorum misal 2. kontrolümü 10. gündne önce veriiyorki ondada ücret almıyor.. ayrıca tahlillerimide sağlık ocağında yaptır dedi gerek yok burda niye para ödüyeceksin dedi.. seviyorum doktorumu:)

Canım benim sat 11 mayıs ama ctesi özelde 6+2 dedi bugün devlette 6+4 dedi seninle 10 gün var aramızda

Ben daha dr a hiç gidemedim yarın gidicem inş. Ama bu kadınlar kulubünün imza kısmında 6. hafta olarak görünüyor internetten baktığım takvimlerde de 5+4 gibi bişey :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…