2017 Şubat Anneleri

Kızlar doktorunuz ne testler istedi sizden genel anlamda bide vitamin vb şeyler aliyor musunuz
Bugun tansiyonum 10 6 cikti :KK43:

Kızlar normalde de göbekli olduğum için karnım çabuk gerildi benim neredeyse 4 aylık bi karnım var ilk hamileliğimde de olmuştu görümcemle birlikteydik gülüp durdu bi insanın karnı nasıl bu kadar çabuk diye:KK48: yapı meselesi heralde var mı benim gibi karnı erkenden çıkan:KK76:
Canım ya aynen ben de öyleyim. Bu 2. bebeğim. ilkinden erken çıktı bu sefer. 2 aylık olduk ama en az 3 aylık gibi

of çok sıcaktır orası:ruh: allah yardımcınız olsun biz bile burada bunalıyoruz siz sıcak memlekettesiniz bir de :silah:

sıcakki ne sıcak ben nefret ediyorum sıcaktan.. aslan burcuym bilmem siz inanırmısınız ama ateş grubu olduğumdan ötürü inanılmaz yüksektir bnm vucut ısım. bide sıcak beni bunaltıyor..kışı dört gözle bekliyorum.. bebeğiminde hep kış cocuğu olmasını istedim.. çok şükür öyle oldu:)

sıcakki ne sıcak ben nefret ediyorum sıcaktan.. aslan burcuym bilmem siz inanırmısınız ama ateş grubu olduğumdan ötürü inanılmaz yüksektir bnm vucut ısım. bide sıcak beni bunaltıyor..kışı dört gözle bekliyorum.. bebeğiminde hep kış cocuğu olmasını istedim.. çok şükür öyle oldu:)
kış çocuğu çok iyi ya hem yaza kadar ele avuca gelecekler inşallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek: inanırım hem doğum günün de yaklaşıyor o zaman :KK19: allah ömrüne ömür evlatlarına sağlık versin inşallah :KK25:

Kızlar doktorunuz ne testler istedi sizden genel anlamda bide vitamin vb şeyler aliyor musunuz
Bugun tansiyonum 10 6 cikti :KK43:

bnm hikayem biraz değişik.. adetimin 23.günü yumurtlama varmı acaba diye sağlık ocağından test yaptırmıştım ki.. progestron hormonum yüksek çıkınca sen hamilesin galiba dedi sağlık ocağındaki ebe.. test yaptım 25.günü daha adetim geçmeden öğrendim hamile olduğumu:) o yüzden kendisi idrar dahil bir sürü tahlil yaptı bakim bende vardı neler yaptığına yazarım ayrıntılı

kış çocuğu çok iyi ya hem yaza kadar ele avuca gelecekler inşallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek: inanırım hem doğum günün de yaklaşıyor o zaman :KK19: allah ömrüne ömür evlatlarına sağlık versin inşallah :KK25:
aminn cümlemize.. evet temmuzda az kaldı :) acaba cinsiyetini öğrenebilirmiyim doğum günü hediyem olur :) 13. haftaya girmiş olacağım.. belki bi ihtimal:)

Canım ya aynen ben de öyleyim. Bu 2. bebeğim. ilkinden erken çıktı bu sefer. 2 aylık olduk ama en az 3 aylık gibi
Gece 34 kızlar benim de iki sezeryandan sonra görenler hamile misin diye soruyorlar. Erken büyüyecek karınlarını sanırım. Gerçi Kilo verdim şu 8 haftada ama yine de göbek aslanlar gibi yerinde

of çok paraymış.. ben 50 tl veriyorum misal 2. kontrolümü 10. gündne önce veriiyorki ondada ücret almıyor.. ayrıca tahlillerimide sağlık ocağında yaptır dedi gerek yok burda niye para ödüyeceksin dedi.. seviyorum doktorumu:)
Ya bu hastane pahalı ama Dr u çok beğeniyorum ama daimi gidemem sanırım 50 fln normal de 107 surekli ağır gelir yanı bakalım en azından şu bi ayı da atlatiyim da skntim olmazsa inş normal bi yere giderim artık

kan tahlillerimde hemograma bakmışlar
idrarda keton lokasit ph değeri gibi 20ye yakın şeye bakılmış..
hepatite bakılmış..
biokimayada şekere bakılmış..
hormonda triot t3 t4 tsh b12 ve birde demire bakılmış..,
doktorum sonuçların iyi sadece folik asit kullan dedi..

Sizin içinize doğuyor mu cinsiyet kızlar?

Bizde eşim de ben de kız hissediyoruz :KK51:

Çin takvimi de kız diyor bana :KK53::KK53:
Benim icime asiri derecede erkek doguyor. Ama esim de cin takvimi de kiz diyor. Oldum olasi en yakin arkadasim tam bi kiz annesisin der durur. Bakalim ne olacak :)

Sizin içinize doğuyor mu cinsiyet kızlar?

Bizde eşim de ben de kız hissediyoruz :KK51:

Çin takvimi de kız diyor bana :KK53::KK53:
Bana herkes erkek diyo yanı duyan ilk öyle dedi hep :) eşim de erkek diyo yüzün daha bi değişti diyo :) bide erkekte sol kasık batarmis sanırım benim öyle hayırlısı bakalım sağlıklı olsun da inş

LazKiziEsma LazKiziEsma normaldir canim benim de 2 haftada bir oldu. Once ogrendigimde gittim sonra keseyi gormeye cumartesi de kalp atisi icin gidicem(gerce baska doktorda duymustum dayanamayip ama neyse... :dondurma:). Sonra ne zaman cagirir bilmiyorum. muhtemelen yine 2-3 hafta sonra ikili test icin giderim.

Kizlarr moralim cok bozuk oglen 12 gibi yatiyordum bir sanci vurdu 15-20 dk ama dayanilcak gibi degildi ve bir kere dusuk yaptigimdan sanki onun sancisina cok benzettim cok agladim. Fakat bu saate kadar leke felan gelmedi cok sukur . Hastaneye gitsem mi ?

cinsiyeti belli olmayınca henüz insan bişi alamıyor.. ama ben uyku arkadaşı almak istiyorum elinde böyle bebekle gezen bebişlere bayılıyorum:)

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    450,9 KB · Görüntüleme: 34
X