2017 Şubat Anneleri

Ben gebelikten once baslamistim hala folbiol kullaniyorum. Hepsi folik asit ama kimisinde baska vitamin destegi oldugundan farkli farkliymis.

Kizlar regl donemine gelipte belirtiler yasayan var mi ? Benim normalde agrisi bacagima vururdu,simdi hafiften sol bacagimda o agridan var ve kasigimda doluluk hissi ve siskinlik var.

Ben 6 aydır fln folidoce kullaniyodum nasılsa bu ay hamilelik fln olmicak diye 15 gün fln bıraktım hamile olduğumu öğrenince de arkadaşım da folbio varmış onu verdi simdi onu devam ediyorum

Kizlar regl donemine gelipte belirtiler yasayan var mi ? Benim normalde agrisi bacagima vururdu,simdi hafiften sol bacagimda o agridan var ve kasigimda doluluk hissi ve siskinlik var.
Benim daha 10 gün fln var ama dün ve bugün rahim de agrim var sanki bisey bi anda giriyo cikiyo oraya gibi nedendir bilemedim

Teşekkürler, biraz erken ama bakalım kalp atışları duyulacak mı :)
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almyı nasip etsin. Beta hcg 1000 olmadan keseyi göremezler canım buda takriben 4. hafta gibi oluyor, kalp atışınıda 6. haftadan önce duyulmuyor diye biliyorum. Tabi bi iki gün değişiklikler oluyor kişiden kişiye göre ama genelde olan tarihler böyle gelişim sürecinde...Senin kaç haftalık?

Bir de benim ilk hamileliğim yarın da ilk randevuma gideceğim.

İlk randevuda neler yapılıyor acaba, ultrason ve kan tahlili mi sadece?
Ben hala adet olcam sanki diyorum ilk randevu da keseyi goruyo kalp atışını belki duyamayabilir duyamazsa biraz sonrasında çağırıyor genelde kalp atışından sonra tahlilleri istiyo sanırım benim öyle yaptı

yeme ablası daha çok minnaklar

Aynen oyle, esimde ben de 'sonradan gelen o, o bize ayak uydursun' cuyuz Nereye cekersek oraya gelecek vallahi. Yoksa kalsin anneanne babaannede :)
Valla bazilarinda goruyorum cocugu bırakıp geziyorlar hakli olabilirler zor ama gezmek görmek kuzumun da hakkı değil mi bir gun olursa yine iyi cok olursa özlerim deee
Dün makarna yedim sabah mayonez ketçaplı bugün patates haşlayıp sumaklamayı düşünüyorum belki Canınız çeker tutuyor mideyi

Ketçap mayonez demiyeydin iyiydi canım
Benim bücür katkılı herşeyden tiskindirdi beni.
Ama haşlanmış patates çok iyi geldi kızlar ben de tavsiye ederim.

Iyi fikir kizlar bence de hafif olur sumak tuz pul biber falan oh ohhh

Ben de tiksindim katkılı şeylerden çok ilginç halbuki sadece paketli şeyler yerdim bennn annelik nelere kadirmiş

Amin hepimizinkini inş. Benim sat 22 mayıs, sanırım 5-6 haftalık oluyor :)

Ben de önceden folidoce kullaniyordum hamileligimi ilk ogrendigim zamanlarda da paket vardi onu bitirdim doktora gidince de doktor folden yazdı her ikisi de b12 katkılı

Aynen ben de öyle, zaten beklemiyordum hamile kalmayı da :)
Bayramdan sonraya kalabilir o zaman kalp atışları :)

Benim daha 10 gün fln var ama dün ve bugün rahim de agrim var sanki bisey bi anda giriyo cikiyo oraya gibi nedendir bilemedim
Bana da sanki bi adet hissi geldi... Rahim batmasi genisledigindenmis bi sorun yoktur canim. Insan ister istemez korkuyo kanama olur mu diye

öksürürken kasılmanız ya da ani bi sancınız oluyor mu kızlar ? aniden öksürdüğüm zaman bir sancı oluyor bende

Bagirip cagirmayacaksa gelsin tontik, kendi karari Tabii ki ilk tercihim onunla gitmek. Mesela en cok istedigim seylerden biridir 2-3 yasindayken onunla Kubaya gitmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…