2017 Şubat Anneleri

Güzellik yarışısen
Resimleri mı paylaştınız da benim haberim yok :) bak o kadar kendini beğenmiş değilim o yüzden o konuda yarışa giremem ama sen laf yarışındasin gibi ona da gücüm yettiği kadar yeterim :)

Resimleri mı paylaştınız da benim haberim yok :) bak o kadar kendini beğenmiş değilim o yüzden o konuda yarışa giremem ama sen laf yarışındasin gibi ona da gücüm yettiği kadar yeterim :)
Ooo güç mü dedin senin laflarına yetişmek için ütü yapmayı unuttum.her söylediğime bişey buldun iyikide almadın kızıımııı

Ooo güç mü dedin senin laflarına yetişmek için ütü yapmayı unuttum.her söylediğime bişey buldun iyikide almadın kızıımııı
Yapaydin ütü nu laf yetiştirmeye ugrascana bide böylesi var soyliceni söyle karşıdaki sussun susmazsa senin değil sadece karşıdakinin çenesi düşük olsun dimi :)) ama karşıdaki de yazıyo kı çene li ki demekki cvp alıyor :)) bence de kızın da sana çekerse yanmistim iyi olmuş

Tamam el çek sensin yazık olmasın yavruma. Biz çok teşekkür ederiz memnun olduk size mutluluklar

Tamam el çek sensin yazık olmasın yavruma. Biz çok teşekkür ederiz memnun olduk size mutluluklar
Bı kere konuşma tarzını azıcık duzeltirsen şaka yi başka biseylere çevirmiş olmayız benim diye bişey demedim sabahtan beri uzatan sensin :) dediğim gibi ben soyliyim karşımdaki sussun fikri olmaz konusuyosan cvp ta alırsın buna da razı olmalısın :) kiii öyle de oldu bak msjlara yazdığın kadar da cvp aldın :) teşekkürler iyi dileklerin için :) hepimiz mutlu olalım :)

Ne eksik ne fazla beni anlatmissin cok ama cok isim var hep erteliyorum dusari cikmak istemiyorum.ya banyo bile yapamiyorum iki gun uc gun oldugu bile oldu acaba ben mi abaartiyorum diyorum off

Peki

Arabam var. Kanguru da alıcam inşallah 4. Ayını bitirmeyi bekledim .
Valla öyle birşey yapmaya kalkıyorum 10 kere yanına gidiyorum bı yandan iş yapmaya kalkıyorum, ağlıyor
Ne bileyim işte öyle bugünümüze şükür napalım.
Dediğin gibi 2, 3 günde zor bitiyor temizlik.

Eşim de öyle niyetli bende birşey istemek istemiyorum. Zaten yoruluyor akşama kadar sağolsun o konularda çok yardımcıdır hakkını yiyemem.
Ne yapalım biraz büyüyene kadar böyle geçicek galiba.
Öyle kıyamam dün yemeğe yeğenlerimi yengemi alayım dedim.
Bı yandan yemek yapmaya çalışıyorum , bı yandan mira yı sallıyorum, ağlıyor yarım kalıyor olan ona oluyor.
Kaynanamdan öğrendim; kızı gelin olunca , gelinide çocuğu olunca övücekmişsin...

İki güne öyle oluyor gerçekten.
Allah razı olsun yine yardım etmiş tek başına zor olurdu.
İnsanlara sorarsan napıyoruz akşama kadar oturuyoruz oluyor...

Ne eksik ne fazla beni anlatmissin cok ama cok isim var hep erteliyorum dusari cikmak istemiyorum.ya banyo bile yapamiyorum iki gun uc gun oldugu bile oldu acaba ben mi abaartiyorum diyorum off
Yok canım abartmıyoruz.
Bide senin iki tane yavrum var eminim daha zordur.
Temizlikçi almayı düşünüyorum onu da kendime kızıyorum yapamıyor musun diye.
Öyle işte.
Çok dertliyim galiba.

Kendini kötü hissetme dediğim gibi bı çoğumuz aynı napalim varliklarina şükür elbet düzene girecekler :)

Peluşu bi gece göğsünde beklettin mi ? Birakir mi parmak emmeyi cok korkuyorum birakmazsa diye emzik tutmuyor mübarek cocuk o kadar emme isteği var yine de yok yok..
Ya bana herkes incelir bilmem ne dedi çocuğu o kadar ağlattım emzik verip ellerine eldiven taktım dr abartmayın normal durum dedi boşver ellerini tanma isteğinden yapıyor hep emme değil meme veriyorum bir saattir yok ille parmak ile uykuya dalacak hatta ihmal ettim de mi parmağa bu kadar düşkün diye de düşündüm ama doğal davranışı

Vayyy tuttum bu lafı ama çocuklar o eski çocuklar değil çok fena bir z kuşağı var doğuştan uyaranları çok fazla bizimkileri. Babaannem geçen hafta 9 çocuk ile her işi yapar günlük taze ekmek yapardım diyordu iki çocuğu gördü benim aman kızım her işin dursun bunların başından ayrılma diyor şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…