2017 Şubat Anneleri

Slm güzel anneler oglumla ben hasta olduk :KK43: grip oldum bogazlarim kötü birde üstüne acayip bel ağrısı var (sezeryan ile doğum yapmıştım spinal oldu) var mi aranizda sezeryan sonrasi bel agrisi ceken ??? Canım yavrum acayip kötü öksürüyor hafiften ateşi var. Öksürük geçmesi için yapılabilecek doğal şeyler neler kızlar???

Kızlar ya ben gerçekten çok kötüyüm.
Böyle hiçbir şey yapmak istemiyorum.
Hayattan bezmiş gibiyim, yaşama sevincim gitmiş gibi.
Yani nasıl anlatayım çok değişik bıktım artık herşeyden.
Mira hariç.
İki haftadır temizlik yapılıcak öylece duruyor bugün yapıcam, yarın yapıcam derken geçiyor...
Eşimle de sorunlarımız var.
Dışarıya çıkamıyorum, gezip , dolaşamıyorun....
Psikiyatri midir, psikolok mudur, birine gitmek istiyorum...
:ruh: :KK61::KK42::cry:
Hiç kimse beni anlamıyor...
Canım ev bende de aynı durumda eş le bende bı kötüydüm :) ama dışarı kendin cik bı hava al kizinla biz öyle yapıyoruz oğluşum la kanguruyla bı turlayip geliyoruz sıkılınca :) bı çoğumuz aynı bunalımda sanırım :110:

Slm güzel anneler oglumla ben hasta olduk :KK43: grip oldum bogazlarim kötü birde üstüne acayip bel ağrısı var (sezeryan ile doğum yapmıştım spinal oldu) var mi aranizda sezeryan sonrasi bel agrisi ceken ??? Canım yavrum acayip kötü öksürüyor hafiften ateşi var. Öksürük geçmesi için yapılabilecek doğal şeyler neler kızlar???
Normal doğum ama epidural la oldum bel ağrısı bende de fena var hatta bacaklarım uyuşuyor gibi

Canım ev bende de aynı durumda eş le bende bı kötüydüm :) ama dışarı kendin cik bı hava al kizinla biz öyle yapıyoruz oğluşum la kanguruyla bı turlayip geliyoruz sıkılınca :) bı çoğumuz aynı bunalımda sanırım :110:
Gerçekten mi.
Tek değilim yani ne yapıcağımı bilmiyorum.
Dışarıya çıkma fikrini deneyebilirim sanırım.
Teşekkürler...

Ay o sürekli biseyler diyenler yokmu zaten :sinirli: her bebek farklıdır bunu hep diyoruz bana da çok diyolar benim oğlum kolik neler yaşadığımı ben ve eşim biliyoruz o saat geldimi neler oluyor bebeğim nasıl ağlıyor yada surda bir ay öncesine kadar gece gündüz bagirmalarina biz şahit olduk hep şükürler olsun gündüz artık daha iyi ama o öyle ağlarken tabiki kucağıma alcaktim tabiki nasıl uyumak isterse rahat ederse öyle yapcaktim kim ne derse desin biz keyfimizden yatan çocuğu alıp kucagimizda gezdirmiyoruz sonuçta konuşup ay bu sese niye alistirdin diuolar bana da ben şu kadar büyüttüm sanki ben çok meraklıyım kafam da o gürültüye amaaannnnn salla :KK47::KK47::KK47:
En iyisi sallamak galiba dediğin gibi... :KK11:

Uyku arkadaşı oyuncaklardan kullanan var mı be bu ara benim kizi hep yuzunu yandaki yastıga dayamış buluyorym birseyleri tutmak sürünmek hosuna gidiyor. Parmak da emdigi icin acaba uyku arkadasla emziklerden alip denesem mi diye düşündüm emzigini emme ihtimali cok düşük ama kullanan varsa oyuncak kısmının faydasını ğörüyor mu acaba ?
canım o emzikli olanlardan almadım emzik tutmadığı için ama peluş tarzı bi oyuncagimiz var o oluyor yanında hep. emiyor :KK48:oynuyor. uyku eğitiminde de uyku arkadaşı verilmesi tavsiye ediliyor zaten

TuRuNCu TuRuNCu M muhendiseylul peeki hangisini onerirsiniz battaniyeli mi direk peluş mu? Screenshot_20170611-161303.png Screenshot_20170611-161322.png Screenshot_20170611-161236.png

Gerçekten mi.
Tek değilim yani ne yapıcağımı bilmiyorum.
Dışarıya çıkma fikrini deneyebilirim sanırım.
Teşekkürler...
Tabiki değilsin yemek yapmaya kalksam ev kaliyo eve baksam yemek kaliyo bı yemek yaparken bile mutfaktan kaç kez gidiyorum içeri :) aylar oldu 4/4 Luk bı temizlik yapamadım üstünden süpür geç ancak o kadar oluyo o da bütün ev değil yani oda oda onda da biri yapılınca diğeri kalıyor orayı yaparken diğeri yine kirleniyo :) kısır döngü içinde yiz :) bebek araban yada kangurun varsa al bebisi çik inan iyi geliyor bı tur atmak bile yeterli oluyor bazen :)

A Avatarabdhk cnm hepimiz o dönemden geçiyoruz benim iki çocuk 6 yaşında çocuktan bazen yardım bekler haldeyim eşim evde niyetli full yattı az market dolaştım havam değişti birşey istemiyorum eşimden istesem de sorun oluyor bıraktım valla ne Zaman misafir gelirse o Zaman ev 4/4 lük temizlik görüyor temizlik yapıcam diye de çocuklarımdan çıkaramam hıncımı bıraktım bir daha bu dönem de olmayacaklar bebeğinin keyfini çıkar tek de olsan çık dolaş bir park bile iyi gelir

A Avatarabdhk tek değilsin bende öylwyim. Dün eşimin yengesi yardım etti evi dip köşe temizledim ama ne fayda yine aynı. Havalar güzel bizde bebelerle uğraşıypz hamd olsun güzel günler de gelecek. Ben hem kızıma hem eşime bakıyorum toplam 2 çocuğum var

X