2017 Şubat Anneleri

Al sana boğum al sana meme:KK31: senin göbeğinden ayak ucunu göremeyen oğlunu ne yapsın benim fit kızım.. boncuk damadımın pofur pofur yumuşacık kolları kâfi:KK36: şimdi git tanınmadığınız başka forumlarda oğluna yem ara:-) ziraa burda herkesler öğrendi ne olduğunuzu :KK70:şişko umut taciriiiiii:KK70:
Valla ısırmak istiyorum :KK17:çok tatlıı

Klzlar merhabalar ek gıdaya başladınız mı acaba Bız 28 ocak doğumluyuz doktor deneyebılırsın dedı yoğurt ve elma püresi ıle başlamayı düşünüyorum Yogurt mayalarken anne şutu ile yapan varmıs bende o kdar yok kecı şutu ıle mayalanabılırmıs tecrübelerinızı beklıyorum ☺️
Daha once deneyenlerden gordugum kadariyla anne sutunden yogurt tutmuyor sulu ayran gibi oluyor..

Klzlar merhabalar ek gıdaya başladınız mı acaba Bız 28 ocak doğumluyuz doktor deneyebılırsın dedı yoğurt ve elma püresi ıle başlamayı düşünüyorum Yogurt mayalarken anne şutu ile yapan varmıs bende o kdar yok kecı şutu ıle mayalanabılırmıs tecrübelerinızı beklıyorum ☺️
Merhabalar... benim oğlum 25 ocak doğumlu daha başlamadım ek gidaya en az bi 5 buçuk aylık olsun öyle başlarım diyorum daha erken gibi. Tabi kilo aliminda azalma vs olursa dr tavsiyesi ile daha erkende olabilir. Eğer bebeğinizde kilo alımında azalma fln yoksa daha geç başlamakta fayda var.

Benim kız şişko değil ama kalıplar değişiyor sanırım 6:9 9/12 ayırdıklarım var dı seneye diye onları giydiriyorum 3/6 aylıklar elimde patlatacak yazlıklar
evet ya kalıplar hic tutmuo bi de bu yıl havalar gec ısıniyor..ileriye dönük kiyafet almamak gerekirmis ya onu anladım sık sık 1-2 bisi almak lazım sadece.

İhtiyaç değil mecburiyet. Çok şıpsevdi peşinden bile koşulmaz hahayttt:KK12::KK1:
Bı kere benim oğlum kararlıydı ama karşıdakiler gidip özel de başka bebe lerle resimlesince eeee kusura bakma o kadar geniş değil benim oğlum da :KK70:ayrica onlar olmazsa biz varız ya diyen annelerden biri sendin sanırsam :KK45::KK45:

canim zaten stajla birlikte 3 yil doldu meslekte bizim burda ciddi anlamda acukat artisi oldu ozel okullar yuzunden isler eskisi gibi degil ama yinede tekrar baslamayi dusunuyorum esim dedigim dedik bir insan annem babam olanlari duysa durdurmaz ama babam kardesim isten cikti onun kredisini oduyor birde gecen yil icinde kizkardesimde evlendi bende baya masrafa girdi ustune birde ev aldiginin odemesi onu sikintiya slkmak istemiyorum annem de 1.5 yil icinde anneannemi ve teyzemi kaybetti babam da 6 ay once babaannemi kaybetti maddi manevi yipranmis durumdalar o yuzden isi duzene koymaya ugrasiyorum

sagol canim insallah bir cikar yol bulurum

ohooo elif hanim basi bagli koreliyi meydana salmissin olaylar olaylar :KK66:
Kv si burda kimse karışamaz :KK67:

Bı kere benim oğlum kararlıydı ama karşıdakiler gidip özel de başka bebe lerle resimlesince eeee kusura bakma o kadar geniş değil benim oğlum da :KK70:ayrica onlar olmazsa biz varız ya diyen annelerden biri sendin sanırsam :KK45::KK45:
Benim kızıma da gelinimm diyen sendin. İki gün aktif olmadım diye baktm boşamış habersiz:duduk::kahve:

X