2017 Şubat Anneleri

Buyurler insallah rabbim saglikli bir ömur versin cumlemizin evlatlarina.anne renkli baba renkli ne guzel ya esim esmer ve gozu koyu kahve ben beyaz tenli sarisinim gozler elaya donuk ama oglum.da kizim da baba tarafa benzer esmer ve koyu gozlu
Maşallah senin kuzulara da cnm bende esmerlere bayılırım ama gittim sarışınla evlendim çocuklar babaya çekti tipleri :) şaka bir yana Rabbim uzun sağlıklı ömür nasip etsin ne güzel sana da ikisini de tattırmış

Klzlar merhabalar ek gıdaya başladınız mı acaba Bız 28 ocak doğumluyuz doktor deneyebılırsın dedı yoğurt ve elma püresi ıle başlamayı düşünüyorum Yogurt mayalarken anne şutu ile yapan varmıs bende o kdar yok kecı şutu ıle mayalanabılırmıs tecrübelerinızı beklıyorum ☺️
Hg cnm ben vermedim ama bugün mama ile yoğurt mayaladım anne sütü ile tutmuyor hiç gerek yok süt telef oluyor sağılmış sütlerim var bir kaç tane ben onlara kaşık maması ile karıştırcamsütle yapılan Zaman'ı gelince. Oğlum ek gıdayı reddetti yaşına kadar şimdi çok araştırıyorum meyve ile başlanırsa muhallebi vs çocuk sebze ve çorbalara soğuk kalıyor deniliyor

Hg cnm ben vermedim ama bugün mama ile yoğurt mayaladım anne sütü ile tutmuyor hiç gerek yok süt telef oluyor sağılmış sütlerim var bir kaç tane ben onlara kaşık maması ile karıştırcamsütle yapılan Zaman'ı gelince. Oğlum ek gıdayı reddetti yaşına kadar şimdi çok araştırıyorum meyve ile başlanırsa muhallebi vs çocuk sebze ve çorbalara soğuk kalıyor deniliyor
Evet tek basına olursa damak tadı oluşmuyormuş Cnm aslında 6 aya kadar tadımlık vermeyı düşünüyorum 3 gun kuralı ile sebze ve çorbalar Icın bıraz erken gıbı ama sındırım sıstemlerını zorlar mı acaba

Bunu cok ovuyorlar ek gıda Icın kullanan var mı acaba

Eklentiler

• image.png
    image.png
    190 KB · Görüntüleme: 57
He ya A Alyasena kaptı valla napalim nasip :)

Allah mesut etsin ne diyelim :KK52::KK52::KK9:

Elimizi çabuk tuttuk eee böyle anayı nerden bulucaz C calikusu3482 :KK66:

Tabii böyle işlerde acele etmek gerek:KK48:

Benim kız şişko değil ama kalıplar değişiyor sanırım 6:9 9/12 ayırdıklarım var dı seneye diye onları giydiriyorum 3/6 aylıklar elimde patlatacak yazlıklar

Ben de kaliplarin kücük oldugunu dusunuyorum 3-6 ay olarak alinanlar ucu ucuna oluyor maalesef ki benim kizim da kilolu bi kiz degil aksine ufak.:işsiz:

Benim kız şişko değil ama kalıplar değişiyor sanırım 6:9 9/12 ayırdıklarım var dı seneye diye onları giydiriyorum 3/6 aylıklar elimde patlatacak yazlıklar
Aynen eşyaları cok dikkatli takip etmek gerekiyor etiketlerle olacak is değil dedigim gibj elimizde giyilmeden kalacak sanirim bazilari

Herkes aynı şeyi diyo :) ama aşağı indik komşuya baş sağlığı için evde cebellestik biraz da orda cebellestik çıkamadım odadan :110: akşam oturma saati bide kolik saati hiç bı yere gidesim gelmiyor aglicak oluyorum sinirden oyle yapınca :kızgın:
Herkes aynı şeyi diyo :) ama aşağı indik komşuya baş sağlığı için evde cebellestik biraz da orda cebellestik çıkamadım odadan :110: akşam oturma saati bide kolik saati hiç bı yere gidesim gelmiyor aglicak oluyorum sinirden oyle yapınca :kızgın:

Tabi biri de gelse sende bi yere gitsen o saatlerde icin rahat etmiyor anliyorum canim seni. Gecer gider bugunler hatirlamazsin bile insallah

Kızlar ben ortaya konu attım hemen toparlayayım.:rapci: Yanlış anlaşılmalar var. Gruplaşma olduğunu sanmıyorumsadece bazı arkadaşlar çok aktif. kimse alınmamalı sonuçta burası aynı noktayı paylaştığımız bir yer. Fikirler uyuşmayabilir. Demek istediğim şu : tanımadığın ve görmediğin bir insanla konuştuğunuzda gözünüzde nasıl biri olduğu canlanıyor mu? :KK8:Mesela Loveali Loveali cidden resmini görmedim paylaşmışsan da bulamadım koreliyi :-)gördüm ama seni canlandırayım gözümde: salaş giyinen saçları hafif dağınık esmer zayıf yüzlü ela ve büyük gözlü orta boylu diye canlanıyorsun gözümde cnm.:KK53:bazı arkadaşları da gerçekten yaşça büyük abla olarak görebiliyorum fikirlerinden dolayı mesela @TuRuNCu :KK66:

Ben de seni kumral orta kilo sakin yapılı birisi olarak düşünüyorum

Doğduğunda birşey yoktu cnm 4. Aydan sonra kusma ishal ardından ne verirsem reddetti kendini toparlayamadı yüzde 98persenteden 10 lara düştü şükür halimize çok zeki ama çok zayıf boyu ortalama. Antibiyotık vs çok kullandık ilk 4 yıl araştrmışsın kimse demez aşıdan vs. diye geni Eti dediler kusturan , inek sütü alerjisi besin alerjisi polen vs hepsi denildi sayısını unuttum gidilen doktorun

Ah canım çok üzüldüm gerçekten inşallah iyice güçlenir kuzucuk. Ah ah :KK43:

Efenimmm merabalarrrrrrr :p:p şiiiii kız anaları size daha çok merabalarrrrrrr :confused::confused::KK8:

Ya bu oğluş çok fena bakıyor büyüyünce işin zor diyim haaaa :)))

:-):KK3:
:KK200::KK51::KK51: Korelim yavuklusunu bir görsün kayınçosuyla :p
Kızlar bişi sorcam benim kuzular benziyor mu birbirine herkes kopya diyor ama bir ben benzetemiyorum

Senin kız da benimki gibi ciddi :KK70:

Bunu cok ovuyorlar ek gıda Icın kullanan var mı acaba

Valla bu kadar pahalı olmasa alırdım ben de. :KK43:

Ben de katiliyorum size ama ben geceleri yapicam oglanla kizi uyuttuktan sonra
ben sabah akşam yapıcam yapanlar haberleşelim :KK66:

Efenimmm merabalarrrrrrr :p:p şiiiii kız anaları size daha çok merabalarrrrrrr :confused::confused::KK8:
maşalllahhh tosuna:KK66:
Ayyy geldi yine forumun şişko umut taciri:KK70: milletin duygularıyla oynayıp gidecek kendinize mukayet olun kızlaaarrr:skandal:
aynen baktı kızlar son hallerini paylaşıyor hemen ortaya çıktı. Boşver geçtik biz o yolları :KK45::KK45:
Çokkkkk şekersin kiii:KK200::nazar:
Tşk cnmmm :KK52::KK52:
merhabaa fıstığaa:) maşallah yavrularınıza Allah bağışlasın

Hayırlı örtüsüz :) beyaz tenli balık etli :)
hayırlı :KK70::KK70:
Klzlar merhabalar ek gıdaya başladınız mı acaba Bız 28 ocak doğumluyuz doktor deneyebılırsın dedı yoğurt ve elma püresi ıle başlamayı düşünüyorum Yogurt mayalarken anne şutu ile yapan varmıs bende o kdar yok kecı şutu ıle mayalanabılırmıs tecrübelerinızı beklıyorum ☺️
mrb cnm biz başladıkk ama bu hafta kızım alerji oldu birde sütümün çoğaldığını hissedince bıraktım ay sonunda devam edicem.ben taze inek sütü ile yoğurt yaptım.:kahve:

ben sabah akşam yapıcam yapanlar haberleşelim :KK66:

maşalllahhh tosuna:KK66:

aynen baktı kızlar son hallerini paylaşıyor hemen ortaya çıktı. Boşver geçtik biz o yolları :KK45::KK45:

hayırlı :KK70::KK70:
mrb cnm biz başladıkk ama bu hafta kızım alerji oldu birde sütümün çoğaldığını hissedince bıraktım ay sonunda devam edicem.ben taze inek sütü ile yoğurt yaptım.:kahve:
Sensin tosun :63::63: ayrıca az kosmadiniz peşinden sizde ana kız şimdi çamur atiyonuz :ukala::ukala:

Ben de seni kumral orta kilo sakin yapılı birisi olarak düşünüyorum

Ah canım çok üzüldüm gerçekten inşallah iyice güçlenir kuzucuk. Ah ah :KK43:

Ya bu oğluş çok fena bakıyor büyüyünce işin zor diyim haaaa :)))

Senin kız da benimki gibi ciddi :KK70:

Valla bu kadar pahalı olmasa alırdım ben de. :KK43:
Herkes öyle diyo işin var diyo :KK51:

Tabi biri de gelse sende bi yere gitsen o saatlerde icin rahat etmiyor anliyorum canim seni. Gecer gider bugunler hatirlamazsin bile insallah
Aynen öyle. Çünkü tam akşam oturması saati yapiyo napim bebeğim ve benim sakin huzurlu olmamız daha önemli geçecek evet inş bı gün

X