2017 Şubat Anneleri

malesef canim 8.5 aylik hamile yollar kapaliyken sinava ankaraya gittim karda derece yaptim mulakata iki kez gittim yavrumu rezil ettim hava degisimi arac yorgunlugu soruyu bildim o kadar caba bosuna gitti referans aramadim olur basari ile gecmis temiz dedik ama bizde sistem oyle donmuyormus ben torpil kul hakkina giremem resmen cokuntudeyim birdaha girdim sinava 3. kez kizim o yolu cekti benle yine kazanicam ama umudum bitti
ya cok üzüldüm cnm senin icin onemli bir donum noktası olcakti bunda da bir hayır vardir diye dusunmekten baska rahatlatacak bisi yok sanırım. .mulakatli alimlar hep boyle iste bn esim de avukat gerçekten bu zamnda avukatlik da zor hakim savciligin da ayri sıkıntıları var..ne yapacaksin peki bundan sonra ailevi durumlar nasıl?

benımkı atıo yaklaşık 1 aydır senın arkadasın gıbı hafıf uzaktan gelıp yanagnın altına ham ham yapıorum au au gormen lazım bıde aşırı konusıyoruz bız canım cok sevıo mutfaga gıttıgımde bagırıo onunla konusalım ıstıo hergun yenı bısı ogrenıoruz o ona denk gelmıs canını sıkma bence yenı başlamış kahkaya canm
aynen benimki de gidiklaniyor ham ham yapuorm bn de kikirdio bi de kollarindan tutup hafifce asagi yukari indiriorm ona da cok kikirdio

Kızlar ben ortaya konu attım hemen toparlayayım.:rapci: Yanlış anlaşılmalar var. Gruplaşma olduğunu sanmıyorumsadece bazı arkadaşlar çok aktif. kimse alınmamalı sonuçta burası aynı noktayı paylaştığımız bir yer. Fikirler uyuşmayabilir. Demek istediğim şu : tanımadığın ve görmediğin bir insanla konuştuğunuzda gözünüzde nasıl biri olduğu canlanıyor mu? :KK8:Mesela Loveali Loveali cidden resmini görmedim paylaşmışsan da bulamadım koreliyi :-)gördüm ama seni canlandırayım gözümde: salaş giyinen saçları hafif dağınık esmer zayıf yüzlü ela ve büyük gözlü orta boylu diye canlanıyorsun gözümde cnm.:KK53:bazı arkadaşları da gerçekten yaşça büyük abla olarak görebiliyorum fikirlerinden dolayı mesela @TuRuNCu :KK66:

Ben :)

Öncelikle Serdar Eymen e bu mübarek ay hürmetine Mevla'm sifa versin bı anda hicbisey olmamış a dönsün inş kalp delikligi benim oğlum da da çıktı ama hiç bı sıkıntısı ni görmedik ama bende hep takipte yım Dr çok önemli değil ama takip istiyo dedi 2 aylıkken götürdüm 6 sonra çağırdı 8. Ayında Ekim de yine gitcez inş kapanmış olur şimdi sen böyle yazınca bı daha içim sıkıldı :KK43:
Bizimki biraz daha farkli canim akciger hipertansiyonu vardi deligin yaninda o yüzden riskli

Ah canım çok üzüldüm oğlun için :KK43: ama alerjik olduğu için mi böyle düşük bağışıklığı yoksa aşı yüzünden mi düştü?
Doğduğunda birşey yoktu cnm 4. Aydan sonra kusma ishal ardından ne verirsem reddetti kendini toparlayamadı yüzde 98persenteden 10 lara düştü şükür halimize çok zeki ama çok zayıf boyu ortalama. Antibiyotık vs çok kullandık ilk 4 yıl araştrmışsın kimse demez aşıdan vs. diye geni Eti dediler kusturan , inek sütü alerjisi besin alerjisi polen vs hepsi denildi sayısını unuttum gidilen doktorun

Yukarıdaki mesajda da yazdım canım.
Müsait oldukça cvp yazmaya çalışıyorum ama artık bebekler büyümeye başladı. Bi tane de büyük oğlum olunca eskisi gibi çok sık giremez oldum
Ben burda ayrım yapıldığını nedense hiç hissetmedim..

Teşekkür ederim canım.
Belki ben yanlış anlamışımdır.
Senin işinde zor ben bir taneyle baş edemiyorum. Yani çok şükür öyle uğraştıran bebek değil ama ev işi , Mira, çamaşır, bulaşık çok yoruyor eskisi gibi değil hayatım bebek yokken, hep geziyorsuk evde yemek derdi çok yoktu, şimdi çok nadir dışarıya çıkıyoruz oda dolaşıp geliyoruz.
Evde hergün yemek derdi buna da şükür ama ne bileyim ağır geldi galiba eşimlede çok iyi değiliz.
Şuan evin halini bir görseniz bu ne dersiniz temizlik yapılacak hiç canım istemiyor uykusuzum...
Çok şikayet ettim galiba kusura bakmayın.
Bugünümüze şükür evlatlarımız, biz sağlıklıyım ya...

ayşenurcum ben mesela bakıyorum bazen biri alıntı yapmiş sonradan farkediyorum bildirim çok olunca :) öylede olabilir kötüye yorma hemen ha sürekli öyleyse bişey diyemem. Ben kaç kez yazmişimdir cevap bile gelmemiştir hamileyken:))
Biz alınganlık yaptık galiba @Saskinanne2013 ile :KK48:

Oooo Ankara da öyle hele dün bir gök gürültüsü şimşek dedim bişey olacak Allah korusun resmen abartısız ev sallandı gök gürültüsü ne ve hurç larim kapı arkasında ydi onlar bile düşmüş :KK57:

Burçlar mı düşmüş o derece yani. :KK57:
Evet canım aynı bizim burası da öyleydi.
Hele geçen yağmurda bizim TV ye yıldırım çat diye kapattı.
Öyle durumlarda ben Mira yı cam önlerinden alıyorum.
Allah korusun..

Yok sen o iyi anlaşan grubun içindesin canım. :KK12::63:
ne bileyim ben yeniyim tâbi ki siz daha samimi olucaksınız. :oops:
:) Canım dediğin gibi ben seni son zamanlar da görmeye başladım benim o grup dediğin kişilerle de öyle olmam başından beri herşeyi paylaşıp arada iyice bı muhabbet olmasından olabilir ama seninle de konuşuyorum hakkımı yeme bı kereeeeee:63:

hadi inşallah tamamiyle cozersin. ama çok sabır isteyen bi süreç. gece emmeye kalkıyor mu. bizim bu ara gece uykularimiz bölük pörçük. çok yatır kaldır yapıyo musun. dün deneyim dedim pek başarılı olamadım:KK48: kaç kere kaldırdım bilmiyorum
Bizim gece uykumuz azdi 12 ye digru uyuyup 1 kere uyanırdı sonra 6 bucukta baslardi yine mesai simdi hic uyanmiyor. Gunduz neredeyse hic uyumuyordu ya emerek ya sallayarak kisa kisa idi ben onun icin çabalıyorum

Hemde nasıl eşim de çok pimpiklsin diyor doğumdan önce özelikle normal yapma isteği yapabilir miyim sancı nasıl olacak vs onlara cok kafayı takmıştm sonra bi ara bebegimin kilosuna taktım şimdi de takacak yer arıyorum :) sizler nasılsınız bebekler nasıl
İllaki endişelerimiz oluyor canım hepimizin.
Normal olan bu yani.
Takma artık birşeye yeter bu kadar taktığın.
Bizde iyiyiz çok şükür uğraşıyoruz işte.

X