2017 Şubat Anneleri

yıkanınca uyur canım delıksıZ.normalde oglen uykusu ıkı saat uyur karnı doyar yarım saat bır saat uyanık kalır yıne ıkı saat uyur şimdilik boyleyız

Benim kızım da zayıf bir çocuk millet 8 kg falan diyor biz daha 6 yı Yen'i gördük

Bünye tabi ki. Ama gelişimi iyiyse persentil değerleri normalse sorun etme

kızlar ya benim oğluş çok ağladığında yüzü kızarıyor baya. bi dahaki doktor kontrolünde soracağım ama sizlere de bi sorayım dedim var mı böyle olan

tereyagli ekmek okuduğum kadari ile sizin bebeğinize süt alerjisi teşhisi konulmuştu. Benim bebeğim de mukuslu yeşil kaka yapıyor son zamanlarda bulunduğum yerdeki devlet hastanesine gittim süt alerjisi dedi 15 gün diyet verdi. Daha sonra özel bi doktora gittim tekar gaita testi yaptılar süt alerjisi diyemeyiz dedi. Rota virüsü çıktı çok şükür ki aşının birinci dozunu yaptırmıştık. Bir hafta fln ishal oldu bebeğim ateş fln da yaptı su an gecti ishali ama mukuslu kaka devam ediyor. Siz diyet yaptınız mı ise yaradı mi. Bazı doktorlar diyetin bi işe yaramadığını söylüyor lar anne ve bebek protein den kalsiyum dan mahrum kalmasın diyorlar. İnş tez zmn da bebeklerimiz normale döner

7subat dogumlu bebegım 7 kılo canım sekız olamadık bız))

Gecmek bilmeyen sirt agrim var kizlar.goguslerdeki sut agirligi mi yapiyo,yoksa kucaktan inmeyen kizimdan mi bilemedim.bir de ben evde sutyen takmiyorum sıkıntı basiyo.o da sebep olur mi acep?

Gecmek bilmeyen sirt agrim var kizlar.goguslerdeki sut agirligi mi yapiyo,yoksa kucaktan inmeyen kizimdan mi bilemedim.bir de ben evde sutyen takmiyorum sıkıntı basiyo.o da sebep olur mi acep?
Bende de var o ya sırt omuz agrisi ozellikle goguslerim cok şiştiği bi 4 5 gun oldu o an cok ağrıdı bide bebekler artik ağırlaştı maaşallah büyüdüler onlari kaldir kondur kucalta emzir gezdir etkiliyor sanirim. Senin gibi düşünüyorum bu konuda

Canim cok gecmis olsun adaginiz falan mi vardi da yerine gelmedi aklima direk o geldi evde bi mevlid okutun isterseniz..

Biz seni hic unutur muyuz guzellik?..Yuzunde,gonlunde hep gulsun..Insallah cok daha guzel anılarını paylasirsin bundan sonra bizimle..Ya Rab kalbinden gecen neyse hepsinin gerceklesmesine yardim etsin..

Canim seni hic unutmadik
Cok cok gecmis olsun canim verilmis sadakaniz varmis.Bir uyari mi degil mi bilmem ama bence kan akitin insallah bu son olsun.Allah evlatlarinizi size sizi evlatlariniza bagislasin insallah

Canim seni hic unutmadik.siteye her girdigimde seni aradi gozum yasadigin aciyi hep icimde hissettim.insallah bundan sonra hersey gonlunce olur rabbim sana saglikli sihhatli boy boy evlatlar nasip eder insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…