2017 Şubat Anneleri

Canim benim kizim da 2 650 dogdu cuma gunu kontrol var 5 bucuk falan olmustur diye dusunuyorum evet biraz kucuk ama ben de kucugum sanirsam genetik ...fakat kizimin keyfi yerinde motor gelisimi tam vakitli zihinsel gelisim de hakeza oyle cok sukur ..oncelri ben de cok takiliyordum ama simdi elimden geldigince dusunmemeye calisiyorum sagligi yerinde mi keyfi yerinde mi bunlar iyiyse cok sukur de hic uzulme canim

Gecmek bilmeyen sirt agrim var kizlar.goguslerdeki sut agirligi mi yapiyo,yoksa kucaktan inmeyen kizimdan mi bilemedim.bir de ben evde sutyen takmiyorum sıkıntı basiyo.o da sebep olur mi acep?
O sırt ağrısı ni sonuna kadar yaşayanlardan biri de benim sanırım dinlenememek

Onceden birileri ogleden sonra sana caya gelicez dediginde tatlisi kurabiyesi boregi kisiri vs cesit cesit seyler yapar evi siler supurur ustune de dus alir fon cekerdim simdi aksama caya gelicez dediklerinde hazirlik yapsam evi tam temizleyemiyorum evi derleyip toplasam hasirliklar az ve bastansagma oluyor ustune de goguslerim bos bos oluyor yorgunluktan ...ben mi col yavasladim zaman mi cok hizli akiyor anlamadim...ama olmuyor artik bunu anladim cok yorgunum sadece

Loveali iyi geceler birsey sorucam belki biliyorsundur bazilarinin profil resminin altinda "üzgün üye "yaziyor ne demek ki o

verılmış sadakanız varmış kopegn arabanın altına tekerleklere dolanması daha tehlıkelı allah sızı korumus canım ıstersenız bı kuran okutablırsnız.aynı seyı ben yasadım ve ıstemeden çarptım anıden fırladı suratle gıden arabanın onune dursam arkadan gelıolar yana kaysan araba var bılıorum o durumu allah korumuş uzuldm

canım benım tşk ederim amin inş evet görünce biraz duygulandım ama hayırlısı böyleymiş bunla yaşamaya alışıyor insan işte hayırlısı diyorum çok üzülüyorum ama onun güzel bi yerde oldugunu bilmek ve beni beklıyo olması içimi rahatlatıyo ben hep en başından beri hayırlısı olsun demiştim hayırlısı buymuş

Bize soylemek kolay tabiki senin içini yangınini tam anlamıyla yasayamayiz evet ama gerçekten cennet için sana sefaatci ve Mevla'm a annem olmadan asla dicek dediğin gibi hayırlısı belki olsaydı daha farklı olacaktı hep diyoduk ya burda hayırlısı diye duan kabul olmuş belki de Rabbim inş hayırlı zamanda sana hayırlısı ile tekrar nasip eder düşünüyosun dimi

evt cnm aynen öyle hep hayırlısını istedim demekkı kabul olmuş bize sorgulamak değil bunada şükretmek düşer. ever düşünüyorum ama altı ay korunmaa dönemi var sene sonuna belkı yeni yılbaşına düşünebilirim bide kan pıhtılaşmasından şüphelenıyolar onun için test yaptırıcam ondan sonra işte

kubra5505 öncelikle nasılsın ? Kendini toparlayabildin mi? Seni burda görmek sevindirdi! Bu senin güçlü bi kadın olduğun anlamına geliyor. Allah herşey için büyüktür o yüzden. Hakkımızda hayırlısı olsun. Senin meleğin seni cennette bekler. Allah hayırlı bebekler nasip rtsin. Geç olsun güç olmasın.

bu agzinda sıkma bizdede var daha bide tutup diger yöne dönüyor çığlık atıyorum bazen

Evettt hiç ümidim yokken yapmıştım. :)) inanamamıştım

Hehehe o da birşey mi beni üniversite ye hazırlanıyor zannediyorlar sırt çantasını görünce tabi kizım yanımda yokken
benim testte duruyo daha 1 aylik evliyken yapmistim 7 haziranda banada evlenmeye yasin tutuyor mu diyenler oluyor hala 25im ben deyince inanmiyor guluyorlar ablasi misin diyen oluyor kizimlayken gecen ankarada mulakat icin giderken abiniz mi dedi sordu guvenlikler esim dedim sok oldular
ayni sorunu bende glyasadim ameliyatli annem hizmet etti yemek bulasik kv icerde babam tekken bile onla oturdu kalkmadi işe

canim bende yazmayan arkadaslari etiketlemeye girdim seni gordum profiline mesajlarina bakrim ama etiketleyip uzmek istemedim rabbim yardimcin olsun

toparlanıyosun canım bazen üzülüyosun eşinle bi tartışmada daha duygusal oluyosun o olsaydı böyle olmazdı dıyorum ne bılım sonra yine düzeliyosun işe geri başladım işte kafa dağıtmak için iyiyim ne bilim bazen çok büyük boşlukta oluyorum bilmeyenler bebek nası diye soruyo ya o an yıkılıyorum kelimeler bitiyo ve verecek cevap bulamıyorum en zoru da bu oluyo ama allah kolaylığını veriyo onunla yaşamayı öğreniyosun ne bilim hakkımızda hayırlısı

Benim kızım da zayıf bir çocuk millet 8 kg falan diyor biz daha 6 yı Yen'i gördük

Bünye tabi ki. Ama gelişimi iyiyse persentil değerleri normalse sorun etme
Canım ben hemşire eşim dr yap. Bizim kız 113günlük 6.5 kilo ben besleme konusunda üstüme düşeni yapıyorum sadece anne sütü alıyor (1öğün dahi mama alan bir bebekle asla karşılaştırmayın ) persentil değ. İyi hastalık falanda yok eeee bundan sonrası için kendini harap etmeyede gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…