2017 Şubat Anneleri

Ondam da aldim canim simdi de onu kullaniyorim

Kizlar bugun ig de gezerken birinin su yorumunu gordum: " bebegim 8 aylik ve 8.830 kg. Bebegim ne zaman zayiflar ? " istemsizce kahkaha attim benim oglum 3.5 aylik ve 8 kg.
Yürüyünce zayiflar derler de aslimda normalmis bebenin kilosu neden zayiflamasini istiyor acep seninki de tosuncukmuş baya baya maaşallah

Buyur gel

Onu bebişi kaç kilo doğmuş ki? Ayrıca bebeğin gelişimi iyi bence

24 sunat dogumlu 8 kg canim. Bizim kari koca masallahimiz var o yuzden oglum da oyle. Kafana takma genetiktir yani

Canım benim hep içimden geçtin kaç kez ama seňi buraya çağırmak istemedim ne yasicani bildiğim icin bu mübarek günler hürmetine Mevla'm birini aldı cennette sana sefaatci olacak inş bı tane de dünya da sana yardımcı olacak bir evlat daha nasip etsin ins hayırlı zamanda hayırlısıyla haberini bekliyorum inş başka dicek bişey bulamıyorum

merhaba canım benim oğlumda yapıyor aynısını denizkızı gibi ayaklarını kaldırıp pat diye vuruyor ama sadece uykusunda değil normaldede yapıyor hatta yapıp ben tepki verdiğimde gülücük atıyor sanırım bunu oyun haline getirdi

Kuzum bizde aynı durumdayız adamak istemiyorum bişey şuan için adak zamanında yerine getirilmeli çünkü ama inş en yakın zamanda bı Kur'an okutup bı sadaka bişey yapmak istiyorum

Verilmiş sadakanız varmış geçmiş olsun. Bu araşar kazalar çoğaldı yha ;(

Arkadaşının bebesi kaç kilo doğdu senin bebeğin 3 ayda istenilen beklenen kiloyu almış her ay ortalama da güzel almış hemde benim bebeğim de şuan kilolu ama zaten 3900 doğdu şimdi bununla kıyaslanmaya kalkilirsa senin bebeğin tabi kı zayıf kalır ama doğum kilosuna bak ve bebeğinin sağlığı yerindeyse kimseyle kıyaslama her bebek kendine özeldir emiyosa süt un de varsa istediği her zaman ver memeyi ağzına :)

Verilmiş sadakanız varmış geçmiş olsun. Bu aralar kazalar çoğaldı yha ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…