2017 Şubat Anneleri

Ohh iyi etmişsin peteklere de dayan düzenleştikçe sancılar açılmaya belki faydası olur burada okumuştum

tereyagli ekmek canım,haberdar et bizi gelişmelerden birde doğum yaparsan bizlerede dua et

Süreleri düşmüyor hala 10 dk da bir ama şiddeti artıyor dayanılmaz hal aldı eşimi uyandıracağım birazdan

Sarı gibi birşeyler aktı geldi suyum mu acaba ama az yani bardak dolusu değil ay kızlar dua edin doğurup geleyim hemen

Duşumu aldım canım evet Benimki de 10 dk da bir gittiğimde açılmış olmak istiyorum

Sahurdan sonra merak ettim eski mesajlarımı taaa nerelere geldim ve buldum hüzünlendim kızlar.... :)

Bak @derandiren uykusuz kalmaya razıyım demişsin eloş baya uykusuz bıraktı seni :))) duymuş söylediklerini

Ben de ne kadar pozitifmişim doğumdan sonra bu kadarını beklemiyordum kendimden. :))) bu mesajlarımı doğum hikayemi okuyunca belki iyi ki sezeryan olmuşum derim belki dedim ama olmadı kısmet herşey diyip bu meseleyi bitirmek istiyorum artık kafamda.

O zorlu ve heyecanlı gecede mesajlarıyla bana destek veren @Alyasena Misoothh yummyysweets @derandiren sizlere teşekkür ederim kızlar. Gerçekten herkes iyi ki var. Sizi seviyorum :*

Bu gece saçma bir şekilde duygusalım. Yatakta yatan kızıma bakıyorum ve inanamıyorum. Geceleri kımıldanan karnımda beni rahat ettirmeyen bu tatlı şey benim mi allahım? Sana şükürler olsun... :)))

Beni de bı gün öncesine götürdün :) daha dün gibi ya önceki gece rüyamda görüyorum sonraki akşam burda anlatıyorum hatta arkamdan sen doguruyodun diye :) o gece ne zaman dogurcam ya derken belki 2 saat sonra nişan im geldi kızlar yazıp doğuma gidiyorum ve sonraki gün sen :))

Canım benim sende iyiki varsınAy evet dün bende bazı yazdıklarımı gördüm ne kadar duygusallaşiyor insan,söz uçar yazi kalır hep kalacak burada belkide kısmet olursa evlatlarimiza okutacağiz:) eloş gerçekten duymuşki uyumuyo cadıah ah zaman nasılda geçiyor

aynen sanci aninda bn de bi dusunmustm sezeryan mi olaaydim acaba diye:) ama 8 saat aci tamam çok canim yandi ama dogum yaptıktan sonra her sey geçio

Canım şöyle söyliyim ilk 10 gün sızı gibi bişey vardı ama öyle dikiş ayrılması hissi yaşamadım.. eğilip pantolon ya da pijama giyerken sızı artıyordu ama normal otururken çok rahattım .. 10 günden sonra eğilip kalkmak da çok kolaylaştı..

Canın tatlı mı değil mi dersen , yani ne çookk dayanıklıyım diyebilirim ne de çok narinim..

Yalnız benim takıldığım şu an yataktan kalkarken o yırtılma hissini yaşıyor olman.. 4 ay geçti üzerinden. Çok mu zorladın acaba kendini? Sonrasında dr una göründün mü bu ağrılar geçmiyorsa..

Bir de ben dikişlerimi 10 gün sonra unutmuşken burda normal Doğum yapan arkadaşlar nerdeyse 40 gün düz oturamadılar emziremediler falan.. galiba hem kişinin bünyesi hem dr un eli bir de psikoloji etki ediyor .. ben isteyerek sezeryan oldum çok rahat geçeceğini düşünerek girdim öyle de oldu şükür.. ama istemeyerek sezeryan olmak iyileşme sürecini de etkiliyor galiba burdan okuduğum kadarıyla..

Bence dr una tekrar bir görün çok zaman geçti daha iyi hissetmen gerekirdi.. ihmal etme derim..

Adetliyken almıyorlar canım adet olmamak 24saat önceden eşinle birlikte olmamak gerek numune okunmuyor o zaman
Hafif kahvemsi gibiydi 8 . Gün bugün akşam duş aldım hafif kahve geldi ama olur dediler ve aldılar bakalım artık inş boşuna canımı yakmamislardir

Söylediklerine katiliyorum canım,doktorumu hiç sevmemiştim ben,kendi doktorum ayrilmişti hastaneden başka doktora gittim mecbur son 3 ay. Adam her gittiğimde normal yapamazsin bak normal yapinca yarisinda sezeryana alma beni dedi nitekim sabah 5;30 da ameliyata alındım. Hala söylüyorum o adama hakkımı helal etmiyorum cins herif

Şekerim biz hep buralardayızzz :)))

Evet yaa demiştin rüyamda gördüm diye :)) ahh ahh bak bebişler 4 aylık olacak bile. Her şeyi güzeldi yaşadıklarımızın. Hala da çok güzelll

Ayyy teşekkür ederim canımmm merak ediyor insan valla alıştık size kızlar

Evet :))) günlük tutmak istemiştim ama çok tembelim onu yapamadım buralara yazdım derim kızıma

İlk iki hafta iyiydim öyle aman aman kötü değildim çevremdekiler biz de öyle olduk diyordu. Ama ben dikkat etmedim kendime benim suçum. Korse giyebilir miyim dedim giy dedi dr. Ama her giymemde canım ayrı bir yandı annem göbeğin kalacak giy dedi ben gizlice çıkarttım çünkü yürümeme engel bile olmaya başlamıştı. Sonra terletti beni kv yok efendim lohusa terledikçe iyileşirmiş. Terlemekten dolayı dikişin sol tarafı dışa dönük oldu estetik dikiş gibi görünmüyor şuanda.... kendi dr uma gittim iğne yaptı bir hafta tedavi sürdü yürüyemez haldeydim ama iyileştim. Tamamen geçmişti şimdi tekrar başladı. Doktorum da iyi bilinen herkesin övdüğü bir doktor aslında ama bilmiyorum

Kanguru taktım temizlik yaptım iki hafta şimdi de ev taşıyacağım sanırım o yüzden böyle oldum...

Başka doktorlara göründüm kendi dr uma güvenmeyip onlar da dikişlerin gayet iyi toparlanmış sen kendini yorma dediler. Nerdeeee

Kızlar bana yardımcı olur musunuz?
1.kulak kaşıma
2. Birden bağırarak uyanma
3. Gece yarım saatte bir uyanma
4.kırmızı alerji gibi noktalar cildinde
5. İdrarında koku.bunlar kızımda görünüyo. Ne yapmalıyım.@Turuncu kadir tuğcu ya sordum resim istedi resim paylaşamdım.tlfnumdan dolayı. Doktora gitmeli miyim?

Kulak kaşıma bizde hep vardı, hep el kulakta.
Şimdi başının arka tarafını kaşımaya başladı.
Kırmızı noktada dün yüzünde vardı 7 8 tane sonra geçti.
Koku bizde de var sanki.
Yarın 4. Ay kontrolüne gidicez inşallah öğrenir sana da yazarım.
İnşallah birşeyleri yoktur.

Olsun yine de bı etiket yapın siz mutlu oliyim :)) aynen bende bı bakiyim geçmişe o güne gidiyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…