2017 Şubat Anneleri

Hahah ay bu ne :))) kavgamı ariyon kız.aynen benim eşimde yatağima uzanmıştı doktor sabah geldi ona doğru gidiyodu ben kanepedeyim dedim:) ben o kadar şanslı olamadim maalesef hala ağrilarim var birde üstüne 5 saat normal doğum sancisi çektim yani planlı değildi benimkisi. kişiden kişiye değişiyor demekki

Ayyyyy hele o kucak olayı yok mu deli oluyorum doğru dürüst uyuyan yada duran çocuğu sanki alıp hadi gel diyoruz bizim hiç kucakta bı yerimiz agrimiyo fln zaten zevkine taşıyoruz

:)))))) yok aramıyorum zamanında etmiştim hamileydik o zaman hormonlarım vardı:))) sezeryan olucam diyen herkesle kavga etti sonra gitti sezeryan oldu da o aklıma geldi şimdi:))))

Dediğine katılıyorum kişiden kişiye değişiyor bence de.. planlı olmaması da yormuş seni.. ikisini de yaşamışsın ayrı ayrı..

Fil gibi hafızan var he unutmamışsın seni seni. Öyle birşey hatirliyorum ama kim demişti onu hatirlayamadım.zaten doğum stresinden birbirimizi yiyorduk o aralar:))
İnsan bilemiyor işte ne olacağini,ben günlerce direndim sezeryan olmamak için 42.haftadaydim düşün yani kısmet böyle oldu. İnşallah ağrilarimda hafifler zamanla

O biliyo kendini Gizliden okuyodur kulakları çınlasın

Herşey nasip işte.. İnşallah hafifler , hatta tamamen geçer senin de.. çok zorlamamaya çalış kendini..

Teşekkür ederim yardımın için.
Ya bu insanlar gerçekten çok bilmiş inan ki biri bana gelsin veya ben gideyim istemiyorum kendi ailem dahil.
O kadar bilmişler ki bu kızı üzeriz
aynen bende katılıyorum yıne dogum yapsam yıne sezaryen yaparım dogrmak degılde buyutmek asıl mesela o daha zor

Ya işte herkes birşeyler söylüyor..
Öyle istiyorum Allah nasip ederse...
Senin kuzu ya da afiyet olsun.
Ya ben herkese saygı duyuyorum kararlarında kimsenin yaptığı beni ilgilendirmez.
İnsanların da benim kararlarıma saygı duymalarını istiyorum.
Her anne bebeğinin sağlığını , iyiliğini düşünür en iyisini o bilir .
Bırakalım herkes ne istiyorsa onu yapsın...

Teşekkür ederim canım.
Gerçekten öyle herkes prof.
Kv de diyor eşimden için babannesi 40 günlükten itibaren bamya dan herşeye veriyormuş eşime ben kızıyordum diyor, ikinciyle ,üçüncüye karışmamış kv de de zamanında başlamış.
Sercan herşeyi yiyor , bak bunlar yemiyor diyor keşke bende o zaman baslasaydım, sende başla dedi bende 6 bitince başlıcam diyorum hala ısrarla başla bak çocuk yerken bizim ağzımıza bakıyor diyor.
Daha birçok örnek var etrafımda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…