2017 Şubat Anneleri

volkicansu volkicansu canım sen bir sınava girecektin o hakim/savcı sınavı mıydı? Eğer oysa açıklanmış da senin sonuçlar nasıl diye merak ettim :)))
8.5 aylik hamile halimle ankaraya sinava gidip yuksek not aldim iki kez kizim kucukken ankaraya mulakata gittim ve soruyu bilmeme ragmen malesef kazanamadim BASARISIZ yaziyor aslinda referanssiz yazmasi gerekirdi kul hakkina girmeden malesef ki olmuyormus onu gordum cok sikintidayim giremiyorum uzun zamandir

Bugun 101 gunluk olduk cok sukur :nazar:
Bugun hem kontrolumuz hem rotavirus asimizin ilk dozu vardi. 8 kg 63 cm olmus Efe :emir_bebek:
Cok sukur su anlik asinin bi yan etkisi yok uzerinde. Asidan sonra da daha da mi harketlendi ne :KK48: bugun nedense memede emeerek uyuya kaliyor. Normalde ayakta salluyorim. Bir de etrafi izleyip sonra emiyor. Maalesef ki 4 5 gundur bas parmagini emiyor hemde cok istekli bir sekilde.

Ya kızlar, etrafımdaki herkes ek gıda ya yavaş yavaş tattırmaya başlamazsan bı daha hiç yemez diyorlar. ben 6. aya kadar vermek istemiyorum ama böyle de tereddütte kalıyorum.
Sizce doğru müdür ?

8.5 aylik hamile halimle ankaraya sinava gidip yuksek not aldim iki kez kizim kucukken ankaraya mulakata gittim ve soruyu bilmeme ragmen malesef kazanamadim BASARISIZ yaziyor aslinda referanssiz yazmasi gerekirdi kul hakkina girmeden malesef ki olmuyormus onu gordum cok sikintidayim giremiyorum uzun zamandir
Üzülme canım ya o işler nasıl oluyor bilmiyorum ama bı daha girersin.
İnşallah kazanırsın.
Maalesef bir yerlerde dayın olmayınca böyle oluyor.
Emeğine yazık.

Ya kızlar, etrafımdaki herkes ek gıda ya yavaş yavaş tattırmaya başlamazsan bı daha hiç yemez diyorlar. ben 6. aya kadar vermek istemiyorum ama böyle de tereddütte kalıyorum.
Sizce doğru müdür ?
Uydurmasyon bi laf cnm sen bakma kimseye ne zmn istiosan o zmn basla blw ye..

Loveali Loveali
Kızz yemek yiyebildin mi bari ?
Ben hala sallıyorum...
Açlıktan bayılacağım şimdi.:KK34:
Yedim tatlım çok şükür dedim ya kolik saati geldi mı bı saat fln bağırıp sonra yorgun düşüp uykuya dalıyor çok şükür önceki kadar değil uyuyo mesela şuan Allah im sizlere de bir an önce düzene girmeyi nasip etsin

Sizce doğru müdür ?
Tabiki doğru değil canım ya bu millet gerçekten neden herşeyden prof gibi acaba bı kere şu var çocuklar gerçekten tuhaflar bı bebek emme isteği yoksa coookkk nadirdir emzirmeyi başarabilen anne emmiyosa emmez yemek yeme isteği yoksa ne zaman başlarsan başla yemicekse yine yemez bı çok örneği var ek gıda zamanda anne herşeyi tattirmis ama bı iki yaşında hiç bişey yemeyen çocuk kiiii şuan sadece bizi istiyo bu bebekler süt istiyo daha tat alma hisleri bile tam gelişmemiş ken ağzının tadını bilip nasıl yemek yicek bak mesela şuan bebeğin huzursuz bunun genel nedeni gaz sıkıntısı bağırsak genişlemesi mide büyümesi vs kiii bunları sadece anne sütü alırken yaşayan sindiremeyen bı bebeğe nasıl bu eziyet yapılabilir kı sence bakma kimseye zamanı gelince başla :)

Benimkide bir süre öyle yaptı istemedi kaşıkla verdim ağzinda pamukçuk falan varmı bir kontrol et oda ağrı yapıyor emmiyorlar bizde vardi kendi mememide karbonatlı su ile siliyordum doktor söylemişti
sağıp vermek cok zor ya dun gece yarım saat ugrastım 100ml anca cıktı emdgnde emınım daha cok emıordur bugun bırkere emdı yogurt mama gecıstrdım ama emmesı lazım agzı yarada degıl cok hareketlı elı kolu durmuo sınırlenıo dısımı cıkacak acaba

Canım normal doğuranlar keşke sezeryan olsaydik diyor sezeryan olanlarda keşke normal olsaydi diyor:)) bende birşey anlamadım
Yok ben öyle demiyom :) bı sancı anında dusundum sezeryanla mı olsa diye ama neyse ki gerek kalmadı çok şükür dediğiniz gibi normal de bir gün bilemedin en fazla 1 hafta de hadi kiiii ben hiç yatmadım bile :) ama geçiyor sezeryanla hep bı sıkıntı işte böyle :110:

TuRuNCu TuRuNCu tereyagli ekmek tereyagli ekmek tesekkur ederim arkadaslar onerileriniz icin. dediginiz gibi emzirme koclariyla irtibata gectim yardimci oldular. galiba sorunumuz emzik onu birakmam gerektigini soylediler bugun hic vermedim aglayip sizlasada emdi beni normalde uykuya gectiginde aliyodu simdi uykuya gecmeden zorlansakta aliyo cok direnmiyo emmek istedigi icin. insallah bikac gube kalmaz duzelir. yardimlariniz icin tesekkur ederimm:KK200::KK15:

Sizce doğru müdür ?
1yemek kasıgı ev yapımı yogurt yedırıyorum yıyo ama sallanıo boyle ben bırıncıde besıncı ayda başlamıştım bunda 4 aylıkta başladm tadına alışsın dıye ama vermıceksende altıncı aydan sonrada alısır

sağıp vermek cok zor ya dun gece yarım saat ugrastım 100ml anca cıktı emdgnde emınım daha cok emıordur bugun bırkere emdı yogurt mama gecıstrdım ama emmesı lazım agzı yarada degıl cok hareketlı elı kolu durmuo sınırlenıo dısımı cıkacak acaba
Karanlık odada loş ışıkta vermeyi dene canım,ten temasınında iyi geldiğini söylüyorlar. Değişik pozisyonlarda ver mesela ben uzanarak verebilmiştim en son o şekilde emdi. Uzun bir süre kafasını geriye itiyordu.
Yok ben öyle demiyom :) bı sancı anında dusundum sezeryanla mı olsa diye ama neyse ki gerek kalmadı çok şükür dediğiniz gibi normal de bir gün bilemedin en fazla 1 hafta de hadi kiiii ben hiç yatmadım bile :) ama geçiyor sezeryanla hep bı sıkıntı işte böyle :110:
Evet öyle maalesef bende sezeryanı hiç istemiyordum hiçte önermiyorum şu an soranlara.

Uydurmasyon bi laf cnm sen bakma kimseye ne zmn istiosan o zmn basla blw ye..
Teşekkür ederim yardımın için. :KK15:
Ya bu insanlar gerçekten çok bilmiş inan ki biri bana gelsin veya ben gideyim istemiyorum kendi ailem dahil.
O kadar bilmişler ki bu kızı üzeriz kırılır demek yok.
Kucağına alıştırmışsın.
Ek gıda vermiyorsun çocuk hiçbişey yemicek.
İnsana alıştırmamışsın.
Sese alıştırmamışsın.
Bilmem ne bilmem ne.:ukala::ukala:

Sizce doğru müdür ?

Doğru değil canım boşver etraftakileri.. 6. Ayı doldurduğu zaman başla sen.. etraftakiler çok biliyor malesef..

Canım normal doğuranlar keşke sezeryan olsaydik diyor sezeryan olanlarda keşke normal olsaydi diyor:)) bende birşey anlamadım

Yooo sezeryan oldum ve hiç keşke demedim.. aksine iyi ki sezeryan olmuşum diyorum.. öyle 10 tane doğururum valla hamileliğiyle doğduktan sonra bakması olmasa :))

1 gece hastanede kaldım bebekle ben ilgilenicem diyip 100 defa kalkmışımdır bi ara eşime dedim bari sen yat biraz sabaha doğruydu, hemşire iğne yapmaya geldi yatakta beni arıyo:))) eşimi görünce demiştir ne vicdansız adam kadını kaldırmış kendi yatıyo:)))))

sabah eve geldiğimde de millete çay servisi yapıyordum:) hiç yatmadım ve 10 günden sonra da en ufak bi sızım olmadı..

Kv dem kızım sen delimisin normal doğuranlar 1 hafta yatıyo gezme yat desedeeee çok şükür hiç ihtiyaç duymadım..

Canım kendim:))

Ay bi de söylemeden edemicem sezeryan şöyle kötü böyle kötü diye burda kavga eden birileri vardı sezeryan olmuşlar sesleri çıkmıyor :KK70:okuyorsa selam olsun:KK25:

Kavga çıkmadan kaçiyim neyse hadi öptüm herkesi:confused:

Yedim tatlım çok şükür dedim ya kolik saati geldi mı bı saat fln bağırıp sonra yorgun düşüp uykuya dalıyor çok şükür önceki kadar değil uyuyo mesela şuan Allah im sizlere de bir an önce düzene girmeyi nasip etsin
Afiyet olsun canım.:KK5:
Bende yedim. :KK71:
Maaşallah koreliye de :nazar:
inşallah bunlar da geçicek..
Benim kızım çok fena değildi ama bu ara hepten cozuttu ne oluyor anlamıyorum...:110:

Doğru değil canım boşver etraftakileri.. 6. Ayı doldurduğu zaman başla sen.. etraftakiler çok biliyor malesef..

Yooo sezeryan oldum ve hiç keşke demedim.. aksine iyi ki sezeryan olmuşum diyorum.. öyle 10 tane doğururum valla hamileliğiyle doğduktan sonra bakması olmasa :))

1 gece hastanede kaldım bebekle ben ilgilenicem diyip 100 defa kalkmışımdır bi ara eşime dedim bari sen yat biraz sabaha doğruydu, hemşire iğne yapmaya geldi yatakta beni arıyo:))) eşimi görünce demiştir ne vicdansız adam kadını kaldırmış kendi yatıyo:)))))

sabah eve geldiğimde de millete çay servisi yapıyordum:) hiç yatmadım ve 10 günden sonra da en ufak bi sızım olmadı..

Kv dem kızım sen delimisin normal doğuranlar 1 hafta yatıyo gezme yat desedeeee çok şükür hiç ihtiyaç duymadım..

Canım kendim:))

Ay bi de söylemeden edemicem sezeryan şöyle kötü böyle kötü diye burda kavga eden birileri vardı sezeryan olmuşlar sesleri çıkmıyor :KK70:okuyorsa selam olsun:KK25:

Kavga çıkmadan kaçiyim neyse hadi öptüm herkesi:confused:
Gel kız buraya nere kaciyon :KK4:

Afiyet olsun canım.:KK5:
Bende yedim. :KK71:
Maaşallah koreliye de :nazar:
inşallah bunlar da geçicek..
Benim kızım çok fena değildi ama bu ara hepten cozuttu ne oluyor anlamıyorum...:110:
Aynen geçecek tabi bu geçecek başka bişey baslicak verene şükür keşke bunları yasasam da benim de olsa diyen ne kadar çok anne olmak isteyen var Rabbim bu duygudan kimseyi mahrum etmesin

X