2017 Şubat Anneleri

Bizimde öyle alışveriş olucak ..
Temizlik yapılıcak zaten hiç bitmiyor...
Oldu ver yıkamaya gitsin hem bebek, hem temizlik, çamaşır, bulaşık, ütü, yemek hangisine yetişelim...
aynen kendileri bi işe gidiyorlar diye etmedikleri kalmıyo biz 7,24 mesai halindeyiz ya ona ne demeli kendim paramla çağırmama rağmen kabul etmiyor benden iş yemek bekliyor senin asli vazifen demesi yokmu birde beni benden alıyo

Yani dediğin gibi napalım hergün dişarimi çıkaralım çocuklarin ellerine verelimde perişan etsinler bebeklerimizi. Hani söyleyen başkası olsa tepkim çok daha büyük olurdu ablam her seferinde yok yok bir yeri ağrıyor yok bu böyle yabani kalacak falan diyip kucağindanda indirmiyor gerçekten ela bir yana çevremdekiler de çok yoruyor beni.
Bende öyle söylüyorum ki zaten uslu bir bebek değil,2 saatlik uykuyla duruyorum şu andada ayağimda. Yorum yapılmasından nefret ediyorum yok sese alıştır yok buna alıştır

derandiren@
Çok teşekkür ederim..
Yani mesela biri bana cevap verdi diyelim aynı anda 3 4 kişiye daha verdi ben hepsini alıntı yaparsam sayfa kaplanıyor..
Sen boşver sayfayi site sahibi düşünsün:))) kirlet boşver onun dışında tek o yaziyi alıntılayamazsın canım bol etiketlemeler

Hepimizin ortak derdi malesef şuan daha çok duzensizler sürekli meme de ayakta vs bı yere gitti mı olmuyor işte ben geçen kv ye gittim orda bile doğru dürüst emziremedim çocuğumu akşam bide kolik saati zaten bide görümce nin oğlu bı anda kucağına aldı kv de birakiverdi arada bı an can çekişti resmen yavrum ikiye katlandı gelmiyon diyolar gidince de yamyam gibi saldırıyorlar bebeklere bize daha yeni alisiyolar bide öyle tepesinde üşüşünce nasıl korkuyolar

bide insanın yakınındakiler bunaltıyor insanı benim bebeğim çok huzurluydu annemin yüzünden ayağa alıştırdım ilk üçgün bebek aç diye diye başımın etini yedi mama ver dedi hastanede de verdirdi Ayazık yavrumun süt alerjisi hortladı mama vermezsek ek gıda zamanına çıkmayabilirmiş bana kanguru al evin işini rahat yaparsın dedi en son çok fena kızdım bi kucağıma bağımlı yapmadığın kaldı onu da yap rahatla dedim bir rahat vermiyorlar ki bende sırf o yüzden eve hapsettim kendimi biri arsızlık yapıp gelirsede kusura bakmayın deyip yatak odasına gidip bebeği uyutuyorum kimse için bebeği mahveden yoramam ablam onu yaptığında çok kızmıştım aynı şeyi yapamam.

Yazık kıyamam valla vermiyorum ben çocuklarin eline birde kızımın peşindeyim ablam bile kucağina alsa:)) ki zaten gitmiyor artık ağlıyor ben ve babası hariç herkeste. Dün annem su içerken suya saldirmiş ela annem bu sısamış diyor :))) ki kendisi cahil değil okumuş bilgili bir insan ne susaması anne diyorum tartişiyoruz

Zaten zor dönemlerden geçiyoruz uykusuzluk yorgunluk ayni şeyleri yaşamiş insanların birbirine biraz daha dikkatli konuşmasi gerekiyor bence. Bende ayni gün gitmiyordum ablamla dün zorla çağirdilar yine sinirlerim altüst oldu. Ama evime gelmelerini daha çok istiyorum kızımın düzeni bozulmuyor en azından

Bende vermiyorum verilir mı zaten çocuk çocuğa emanet edilmez kı o da daha 7 yaşında büyük te diil yani kp nin elindeydi kv ona oturtuyon beli ağrır derken gitti bebenin elime verdi gıcık oldum eve gelince eşim e dedim sizinki de iyiymiş oturtuyor diye adamın elinden alıp çocuğa vermek çok mantıklı yani ya hiç kimseye gitmemeleri de kötü bı yönde insanlık hali bı iş olsa birine bırakmak zorunda kalsak tabi en guvendigimiz kişilere zor olur o zaman da ama daha bunlar ana kuzusu dış dünyaya yeni yeni alisiyolar anne babaya bile bunlar istiyo kı mıncık mıncık edelim aglayinca da ayyyyy senin işin zor bunla oluyo

Bazen bende böyle yapılınca tepkime bakmak içinmi böyle yapıyorlar acaba diyorum.Üf vala görmemiş desinler buldumcuk desinler ben çocuğım olmadan öncede bu konularda hassastım. İlerde tabiki yabani olmasınlar ama şu an eğitim verilecek zaman değil ne anlar el kadar bebeler

Aynen öyle kolay büyüyene bizimkiler abartı geliyor bence de kim ne derse desin benim huzurum önemli önce biz huzurlu olmalıyız kı bebislerimize de huzur verelim o yüzden oturun evinizde gerçi benimki ev ortamında değil ama AVM lerde fln keyfine dicek yok o yüzden evlerden ziyade dışarıyı tercih ediyorum benim.koreli gezenti

@lovealı mbg24 tşk ederim. Bugünde çıktık annemlerde beş saat uyudu kızım. Anneme anlattum şok oldu. Geldi mi geliyo dikkatde etsek allah yardımcımız olsun

Canım yaaa seni çok iyi anlıyorum kızım da oldu bir kere öyle hala aklıma geldikçe kanım donuyor geçmiş olsun bir daha olmaz inşallah hep besmele çekerek yatır ayetel kürsü oku üstüne

Canım turuncu söylemiş ama ben de söyleyim. Facebook'ta emzirme sanatı emzirme sorunları ve çözümleri diye bir grup var insanlar gönüllü yardım ediyorlar ben meme reddi sorununu onların önerileriyle yendim. Tavsiye ederim

Çok yaşa sen turuncu

Kızım bir buçuk saat dayanamaz emmeden. Günün yarısı memede geçiyor resmen.

Çok üzüyorum bu kakasına. Poposu da hep kızarık. Kaka sanki kaka değil sırf mukus sürekli zorlanıyor ıkınıyor kızarıp morarıyor kaka yapabilmek için. İnşallah çok beslemektendir.

Benim kızım da evden dışarı çıkınca huysuz evet gezmeyi seviyor avm market park sokak hepsi iyi ama başka eve gitti mi deliriyor resmen. O kadar anneme ve kv ye gidiyoruz ama alışamadı. Kimsenin kucağına gitmiyor ağlıyor uyumuyor
Üstüm sürekli kirleniyor rahat rahat emziremiyorum gittiğim yerlerde. Bir de Ramazan davetleri var offf offf
Ayrıca çocukla yol ve Bayram düşünemiyorum.... buraya mı geleceksiniz bayramda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…