2017 Şubat Anneleri

Ama öyle de hep evde olmuyor dışarıya da ihtiyaçları var...
Senin ki de değişikmiş dans falan.

Geçmiş olsun cnm yaa en az bi 6 ayı doldursalar daha iyi olur belki bende ayırmayı istiyordum ama beklemek daha iyi olacak galiba
Ama öyle de hep evde olmuyor dışarıya da ihtiyaçları var...
Senin ki de değişikmiş dans falan.
evet hep evde olmuyo ama gözüm çok pis korktu ev gezmesinde sallıyorum uyuyor yine eve gelince de direk hop yatağa ama dışarda rezalet tesettürlü halimle avmde eşim alışverişi tamamlayana kadar zıplaya zıplaya onu uyuttum kucağımda avmyi yıktı resmen

Kizlar ya kizim halen mememi almiyo bir ay oldu gecer dedik gecmedi neguzel emiyo du simdiyse memeye gelince ciyak ciyak bagiriyo napicagimi bilmiyorum biberonda almiyi bitek uyuklarken veriyorum ozman emiyo iki saatte bir uyutmaya calisiyorum. Nolucak boyle bi doktorami gotursem

Ay sen anlattin sanki ben yaşadım içim tuhaf oldu allah korusun kuzularimizi çok çok geçmiş olsunn canım

İnşallah canım ya o kadar zordu ki.
Maaşallah seninkinede.

Ayy eminim çok zor olmuştur..
Daha cesaret edemedik oralara gitmeye ama mağaza ya falan gidiyoruz uykusu falan gelirse giriyorum emzirme odasına ,ayakta sallıyorum, elimde sallıyorum bir şekilde uyutup çıkıyorum tabi oda feryat figan ağlıyor...

Bebeğimin kilosu fazla mı ?
Sık mı besliyorsun?

Bebekler ev dışındaki ortamlarda huzursuz olabiliyorlar. Ben doğduğu haftadan beri 2-3 günde bi düzenli olarak annemlere gidiyorum. Her gitmemde ilk girişte biraz huzursuz olup sonra alışıyor. Uyku için de boş ,sakin bir odaya geçiyorum..
Sık sık çıkarsanız alışır zamanla

Canım bence sizin sebep fazla beslenme..
Benim oğlanın da kakası hep yeşilimsi ,mukuslu ve su gibi..
En geç 1.5-2 saatte bir emiyor ve kilosu fazla. Kadir tuğcu tamamen buna bağlıyor durumu...

Çok geçmiş olsun..
Bir kaç kere benimki de gece kustu böyle. Süt bol oluyor geceleri ve uyku arasında ne kadar emdiklerini bilmiyorlar sanırım.
İyi ki o ses gelmiş kulağına..
Emzirdikten sonra yan çevir mutlaka
Oda ayırmak için çok erken bence de ..
Çok geçmiş olsun

Doktorluk bir durum olduğunu düşünmüyorum canım. Belli ki meme reddi devam ediyor.
Face'te instagramda emzirme koçları ,emzirme psikologları var.
Onlarla irtibata geçmeni tavsiye ederim

Bide bunun Bayramı var...

Bayram'ı hiç hatırlatma.
2 çocukla 5 saatlik yol'a gitme...
Küçücük evde boş bi oda bulup emzirme...
Hele " çok kilo almışsın" diye söyleyecek olmaları..
Hiç bir kıyafetimin olmayışı...
Sürekli süt kokuyor olmak ve banyo yapma isteği..
:/ :/

sık besliyorum ama çok az emiyor 2,3 dk ve ayda 1 kilo civarı alıyor zayıf bi bebek zayıf doğdu zaten 11 haftalık 5900 gr. Bizim kaka tahlilinde çıktı yanılma oluyormu onda cnm hapşırık öksürük hırıltı göz kaşıntısı deri döküntüsü mama yiyince kusma ve vücut komple dökmesi süt ürünleri tüketince kolik gibi ağlamalar filan var bizde bizim belirtiler baya fazla keşke dediğin gibi olsa

Famm çok geçmiş olsun canım Rabbim yavrularımızı bağişlasın. Bende 2 aylıkken yaşamiştim içerdeki beşiğe
O gündür koymuyorum öyle soğumuşum boğuluyordu kızım ayni senin gibi içime doğup bakmıştım hala bile söyleyince içim aciyor
Dün annemlere gittik yine kızım annemle babamı görünce ağlamaya başladi. Kimse yaklaşamiyor sevemiyor sürekli ağlıyor sinirimi bozdu gene Ablamda gelmişti bu böyle kalacak valla kimseye gitmeyecek diyor napabilirim dedim psikologamı götüreyim şimdiden. Böyle konuşmalarada ayrica kıl oluyorum ya

Cok gecmis olsun canim allah esirgemis annelik iste o his seni uykudan uyandirmis.biz de ilk dogdugu zamnalar yataginin ustune yel gelmesin diye ince bir tulbent geriyorduk.gece su ter icinde bi uyandim kizimin iniltilerini duydum tulbent kzimin yuzunde ve kizim cebellesiyor yuzune dolanmis napcami bilemedim aklim cikicakti resmen kizimi aldim kucagima dakikalarca aglayip ozur diledim cok ama cok kotu bisey.rabbim kimseyi evlatlariyla sinamasin.

Valla canım ben babaların bilerek susturmadıklarını düşünüyorum işlerine öylr kolay geliyor bu bende susmuyo diyorlar bizimki hemen koltuğa koyuyo onu sonra çocuk durmuyo diyo gezdirsene diyorum hemen sıkılıyo sinir ediyo beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…