2017 Şubat Anneleri

Sanırım bu dönem aynı hepimizde sorun. Benim kızımın göğsü hep ıslak yumuşak bi bez koydum zıbının içine üşütmesin diye çok salyalı.

Yaa benimki de emerek uyuyor şimdilik çok rahat ama nasıl tergetirim bilmiyorum

Anammm double kaynana düşman başına allah kolaylik versin bacim bizimkininde kaynanasi varda allahtan sevmiyo kaynanasini bizimkide emzik emiyo bazen emziği atıp elini cokcokluyo

Sağol canım haklarından gelmeye çalışıyorum ikisinin de

Ben de yA herşeyini kendim yapmak istiyorum. Banyosunu falan da tek başıma yaptırıyorum önce de annemle yaptırıyorduk. Yüz kere söyledi gelim de yıkayalım elif i diye hiç çağırmadım amaa

Meme reddi olabilir canım. Dikkat et pes etme

Merhaba hanımlar nasılsınız bebişleriniz nasıl?Dünürler nasıl anlaşıyorlar mi?Giremiyorum kızım cok huzursuz bugünlerde.Eskiden okuyordum ama yazamıyordum.Şimdi hiçbirini yapamıyorum.

Bugün 4 ay kontrolümüz vardi boy:62 kilo 5700 olmuş. Huzursuzlugumuz gelen dişlerdenmiş.10-15 gündür eller ağızda kulaklarını çekiştirip duruyordu.Salya zaten ne zamandır var sürekli önlük takıyordum.Öksürme ama değişik yalandan gibi.

Gece uykularımız da deliksizdi ama artik gece çığlık atarak uyanıyor o da dişten oluyormuş.
Güneş koruyucu olarak babe önerdi dr.
Kan ilacı başlandı 4 ayda tüm bebeklere başlanıyormuş.
Birde kız bebekleri için olan ek bilgi ben hic vajina yerini açık mi diye kontrol edip actırmıyordum.Temizliyordum.Bugün dr kontrol etti Dr umuz açtırdı. erkeklerde sıyırma denen sey kızlarda açtırma selindeymiş kullanılan kremler zamanla orayı yapıştırıyormus.Zamanlada müdahale gerektiren sorunlar olabiliyormuş.

Bizden bu kadar hanımlar.
mete58 canim bizim sağlık ocağı direk yasak dedi sertifika falan yok demedi.:)

Bende insanları yanlış yönlendirmek istemediğimden açıklama yapıyorum tamam benim bebeğimin bünyesi bu şekilde olur ama başkasına dokunur hatta ciddi ishale döner kaz suyundan

Tam sopalik sizin kv ler benimki karışmaz hiç bişeye zaten de çok gidip gelemiyoruz onun işi gücü oluyo görümcenin oğluna bakiyo bende görümce yüzünden gitmiyorum fazla :)

Yok illa problem e gerek yok bende bişey yoktu ama ağrı tavandi hep komşular bile anlarmis bu yine serum a gidiyor diye :)

Ayni durumdayiz.uyutmak icin bi amuda kalkmadigim kaliyo.memede almak istemiyo gunduzleri.dis icin jel verdi bizim dr.biraz rahatlatiyo ama huzursuz cogunlukla

Ayni durumdayiz.uyutmak icin bi amuda kalkmadigim kaliyo.memede almak istemiyo gunduzleri.dis icin jel verdi bizim dr.biraz rahatlatiyo ama huzursuz cogunlukla

4. ay kontrolu ıcın bende danısmak ıstıyorum doktora canım ama hep bole mı olacak valla daha ynı emzırdım zorla uyuttum ıcerıden sesı gelıyor yıne uyandı

Ben toplu saç yakistirmiyorum kendime hep açıktir benim. Aynen çok dökülüyo bu ara ya evde toplu olduğu halde saç topluyorum yerlerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…