2017 Şubat Anneleri

Benim de oyle ara kanamali oluyor. Pko var bende bi de emzirirken normal olabilir demisti bana doktorum.

İyi yapmışsın ohh hep onlar mı uğraşıcak bizimle.
Bende ilk defa geçen sene kestirdim hamilelikden önce omuzlarda çok rahat oldu yakıştıda, doğum dan sonra yine kestirdim çok zor oluyor hele bebekle banyodan yarım saatte çıkamıyordum. Zaten kapalıyım.

Sac dökülmesi acayip yordu beni kestigime de pisman oldum kesmeseydim baglardim sadece tararken belli bir yere dökülürdü simdi heryerde saclar var.. sampuanin ıçine cam terebenti kattim. Bi yikamadan once badem yagi , baska birinde argan yagi daha sonrakinde maya maskesi yaomaya calisiyorum sanki bi faydasi olacakmis gibi kizimin da dökülüyor küvetin filesinde saclar birikiyor hep.

Adet olan var mı ya benim kanamam çok yoğun o kadar halsiz bıraktı kı beni iki gündür kanım düşük tü doğum sonrası ilacı mı da kullanmıyorum iyice kötü oldum

canım bu senin ikinci adetin yanlış hatırlamıyorsam demi:)
bir cocuk dogduktan sonra adet agrısı cekmezsın derle bu da palavra cıktı ıyı mı
ve ben hala adeet gormedım

canım bu senin ikinci adetin yanlış hatırlamıyorsam demi:)
bir cocuk dogduktan sonra adet agrısı cekmezsın derle bu da palavra cıktı ıyı mı
ve ben hala adeet gormedım
Evet 2. Tam günümde oldum yine aynen yalan hepsi de evlenince diyolardi o yalan çıktı çocuk olunca diyolardi o da bende tutmadı

Ben geçen 29 unda oldum bu ay yine aynı günümde oldum ama normal de bu kadar yoğun olmazdim bende anlamadım ağrı ise hala full devam

Evet şekerim başladım :) oral dönem denilen bir dönem var herşeyi ağızlarıyla keşfediyorlar anlatamıyorum bu büyüklere
Memnun musunuz :) Enes Talha çok sevmeye başladı tek sorun hep gezecek ama durunca sıkılıyo :) adaş ta sevdi mı aynen o oral dönem olayını anlamıyo kimse aç mı bu elini emmesi iyi değil emzirme sanki bilerek elini götürüp tikistiriyoz çocuğun ağzına

Evet 2. Tam günümde oldum yine aynen yalan hepsi de evlenince diyolardi o yalan çıktı çocuk olunca diyolardi o da bende tutmadı

valla benımde odum kopuyor o donemlerım cok illet gectıgı ıcın
merak etme sımdı yenı bırdsey cıkarmıslar bırıncıde gecmezse ıkıncı de gecer ılla ıkıncıyı de yaptıracaklar yanı

Valla ben halamlara çekmişim galiba o yüzden daha geçeceğini düşünmüyorum kaç yaşındalar hala agriyomus

Valla ben halamlara çekmişim galiba o yüzden daha geçeceğini düşünmüyorum kaç yaşındalar hala agriyomus

ya bu agrıların mutlaka bır sebebı vardır yanı neden bazıları hıc agrısız sızısız gecırıyor bu zamanlarıda bızler yerlerde surunuyoruz . misal ben bekarken mahhallenın kadınları benı o halde gorduklerınde sen hemen hamıle kalırsın evlendıgınde dıyorlardı basıma jınekolog kesıldıler cınsler .ama tam tersı cok problem yasadım hatta doktor yumurtalıkların cok zayıf calısıyor normal yolla hamıle kalamzsın bıle dedı bana

Su dis cikarma sıkıntısı ni atlatan varmi kizlar.bi ciksa da rahatlasak.huyu degisti kizimin uyumuyo emmek istemiyo.dr normal bu aylarda diyo ama enerjim sifirin altinda. evi temizlemem lazim gun yetmiyo. gormemeye calisiyom tozlari.her gun temizlesen evi her gun istiyo

Evet canım memnunuz aynı elif de durmak istemiyor ben de önce dolaşıyorum sonra uyuyor hooop markete girip gönlümce geziyorum

Ben de engellemeyin çocuk elini ağzına götürünce dedim bu sefer de çocuk götürmezse bile kv alıp kendi tıkıştırıyor çocuğun elini ağzına. Hayır yani nedir bu müdahale çocuğun doğal sürecine

Boşver anlatma benimki de ağzına alınca kv diyoki ayyy çok açgözlü uyuz oluyorum bide anlatıyorum. Videolar izletip bilgilendiriyoeum yokk yine muhalefet

Nato kafa nato mermer canım bunlar

Bahsettiğim kitap beslenme konusunda da baya fikir veriyor.gece sık uyanan bebeklerinde bir hastalık yoksa gündüz yeterli doymadığı için kalktığını söylüyor yanlış anlaşılmasın süt yetmediği için değil yeterli süre ve miktar verilmediği için gece emetek uyuması sıkıntı değil uyku arasında iken ama ilk uykusunu memede yapmayın 6. 7. Aydan sonra oda işe yaramaz oluyor en iyisi bebeğin kendini sakinleştirip uykuya geçmeyi öğrenmesi yotube da bir sürü fikir veren video var bakın derim ama bunun yapabilmenin ilk kuralı SAKİN SABIRBIRLI BİR ANNE OLMAK gerisi çorap söküğü gibi geliyor 1hafta 10güne

bir iki haftadır keyifle tüketiyoruz herhangi bir olumsuz etkisini görmedik şükür. zaten öyle aman aman vermiyorum çorbaya tat verecek kadar bir bulyon buyukluğünde veriyorum
Diğer yorumlardan dolayı da baya açıklama yapmışsınız amacım işinize karışmak ya da can sıkmak değil burada ki yazdığımız yanlış yada eksik bilgiler birileri için zararlı olabilir o açıdan söyledim ilk 1yaş alerjiler ve bağırsak sıkıntıları yönünden çok ciddi sorunlara neden olabilir :) ama siz şanslısınız ki sorun olmamış o halde bebişlere afiyet olsun diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…