2017 Şubat Anneleri

kızlar 4. ay aşısı yaptıranların nasıl geçti? huzursuzluk ateş falan yaptığını söylüyor bazıları. genelde huzursuzluk yapıyormuş diye okudum. oğlumu perşembe götüreceğim aşı için. inşallah dedikleri gibi çok huzursuzlanmaz.
Canım 2.ayda bacağa yapılanların aynısı yapılacak 2.dozları 2ayda ateş huzursuzluk olmadıysa bunda da olmaz inş.

Topla yika as utule katla ertesi gun yine tola yika as katla utule bu ne boyle ya makinayi bi gun calistirmayayim ertesi gun ne yikadigma yetisiyorum ne astigma :işsiz:..iyiki cekirdek aileyiz :duduk:

Topla yika as utule katla ertesi gun yine tola yika as katla utule bu ne boyle ya makinayi bi gun calistirmayayim ertesi gun ne yikadigma yetisiyorum ne astigma :işsiz:..iyiki cekirdek aileyiz :duduk:
Al benden de o kadar.. gunde 3 er kez ust degistiriyoruz ailecek kusmadan dolayi ben artık ustalastim yakalıyorum gelecegini anlayip iyice siyirdim bende yetişemiyorum..:işsiz: katlamadan giyiveriyoruz o derece..

Eller ayaklar ben kibar kızımın kvnin kaba olduğu için öyle bişey diyemez :KK67: ama ay aynı babası aynı şurası şuna benziyo bilmem ne hep bi kendilerine benzetme çabası sinir oluyo insan bide oğlum çok yakışıklı bilmem ne amannn tuhaf huylar esime benzesin istedim ama böyle yapıyolar keşke bana benzeseydi diyorum :KK51:
Aynı benim kv ve görümce arkadaş bı bebeğin herşeyi mı babasına ve ailesine çeker ya hiç mı anasına ve ailesine çekmez. :işsiz:
Aynen aktarıyorum:
Dilini çıkartır aynı dedesi gibi çıkartıyor.
Burnu aynı kv ve görümce, gamzesi kv ve görümce, pırışıklılığı kv, ayakları kv. :ukala::ukala::mad:
Kafasının yamukluğu, konakları, parmak emmesi, yüzü gözü, uyumaması, huzursuzluğu babası:kızgın: :KK11::sopa::skandal:.
Yani bir gıdımcık annesinden ve ailesinden almamış ne hikmetse herşeyi babasının tarafı.
Tabi o öyle yaptıkça ben sinirden çok fena kuduruyorum. Çok gıcıklar ya.

Hangi yazılara gül olayı mı :KK66: ayyy bende triplerdeyim hala
Hepsine ay :) kendimi gördüm bian gri pijama flan benim kız uslu ama ben evde hep o moddayim :KK8: abim bişey bilmeyince çok cahilsin keşke ölsen diyorum hemen anneme diyo bak kızın bana keşke ölsen diyo diyo :KK53: boşver naz yap kız devamm :sus::super::21:

Aynı benim kv ve görümce arkadaş bı bebeğin herşeyi mı babasına ve ailesine çeker ya hiç mı anasına ve ailesine çekmez. :işsiz:
Aynen aktarıyorum:
Dilini çıkartır aynı dedesi gibi çıkartıyor.
Burnu aynı kv ve görümce, gamzesi kv ve görümce, pırışıklılığı kv, ayakları kv. :ukala::ukala::mad:
Kafasının yamukluğu, konakları, parmak emmesi, yüzü gözü, uyumaması, huzursuzluğu babası:kızgın: :KK11::sopa::skandal:.
Yani bir gıdımcık annesinden ve ailesinden almamış ne hikmetse herşeyi babasının tarafı.
Tabi o öyle yaptıkça ben sinirden çok fena kuduruyorum. Çok gıcıklar ya.
:sinirli:anamm aynen Hayır belki bize benzedigi tarafı varsada benzetemez oluyoruz bizi triplere sokuyolar anasını satim o değilde kp anladimi ne bozulduğumu benim babama benzetiyo kızı en azından bana öyle diyo garibim gönlümü yapıyo heralde :KK51: ama acı gerçeğin farkındayım :KK34::KK35::KK42:

:sinirli:anamm aynen Hayır belki bize benzedigi tarafı varsada benzetemez oluyoruz bizi triplere sokuyolar anasını satim o değilde kp anladimi ne bozulduğumu benim babama benzetiyo kızı en azından bana öyle diyo garibim gönlümü yapıyo heralde :KK51: ama acı gerçeğin farkındayım :KK34::KK35::KK42:
Ya bende farkındayım ama bu kadar da yüze vurulmaz ki.
Hem o kadarrrr da benzemiyor onlara, yoksa benziyor mu :110::63::63:
Kıyamam yaaa anaların kanayan yarası kayınvalideler. :KK70::KK11:

Kızlar sizin büyükler ne yapıyor ? Yani kv büyükanne falan. Yahu bizde bi tane var :KK35:muhalefet gibi kadın. Kızım ne yapsa bi yorumu var. Çişi azıcık kokuyordu geçen kulağı ağrıyo diyo. Salyası dökülüyo kızımın bu bebek aç gözlü emme refleksş yanağına ne dokunsa emmek ister ya. Hemen oooo bu kız obez olacak çok yet sizi batırır diyo. Dedim ki nene git basvur bi poliklimik aç burda harcanıyosun.:sopa:herseye bi yorummm
Ahhaha :KK70: Benim kv her ağladiginda aç mı diyo :ukala: annemde yeni doğduğunda neden ağliyo acaba dediğimizde kulağı ağrıyodur diyodu :KK48: (canım annem :KK68: dedikodusunu yapmış olmim :ıslık:

Ya bende farkındayım ama bu kadar da yüze vurulmaz ki.
Hem o kadarrrr da benzemiyor onlara, yoksa benziyor mu :110::63::63:
Kıyamam yaaa anaların kanayan yarası kayınvalideler. :KK70::KK11:
Valla ben kabullendim aynı babası :işsiz: sende kabul et bacim :KK50: o durumlarda araya demekki ben seni daha çok seviyomusum bebek sana benzediyi skstiriyorum tmam konu benden çıktı :KK55: şunu diyolar mi aynı babası diyorum "döner o daha çok değişir" benimi avutuyolar acaba:işsiz:

Ben babasına benzemesini kabullendim zaten ne kadar zor olsa da ama kv ve görümce ye benzemesini kabul edemiyorum. :KK12::sopa::KK20:
Bende deneyeyim o taktiği. :KK50::KK53:
Yani diyorlar ama inanamıyorum. :confused::KK70::KK8:

Kızlar merhabalar daha once konuşuldu mu bılmıyorum düzenlı okuyamıyorum cunku koşturmaktan 4 ayda bebıslerın uyku düzenı oluşturmak Icın ıdeal Zaman dıyorlar aranızda uyku egıtımı veren var mı acaba

Valla ben kabullendim aynı babası :işsiz: sende kabul et bacim :KK50: o durumlarda araya demekki ben seni daha çok seviyomusum bebek sana benzediyi skstiriyorum tmam konu benden çıktı :KK55: şunu diyolar mi aynı babası diyorum "döner o daha çok değişir" benimi avutuyolar acaba:işsiz:
Bu arada maaşallah çok guzelsin saçlarda ayrı yakıyor:21:. :KK8::nazar:
Bebişin de çok tatlı. :nazar:
Aynı saçlardan bende de vardı da dayanamayıp kestirdim çok zor oluyor, sen nasıl başa çıkıyorsun ?

Prima premium care kullanan anneler. 1 2 3 numaralarini kullandim.onlar gayet guzeldi kalindi bezin dokusu 4 numarayi kullniyorum ama cok ince geldi bez bana. Aktif bebek gbi degil. Acaba benim bez sahte prima falan mi:KK51::oha::KK64:
bende prıma 4 numara kullanıorum sızdırmıyo memnunum onceden molfıxtı smdo prımaya gectım dedıgın gıbı ınce ama sızdırma yok

Kızlar merhabalar daha once konuşuldu mu bılmıyorum düzenlı okuyamıyorum cunku koşturmaktan 4 ayda bebıslerın uyku düzenı oluşturmak Icın ıdeal Zaman dıyorlar aranızda uyku egıtımı veren var mı acaba
her bebek farklı olur bu aylarda benımkı gec uyuyo mesela akşam dokuzdan sonra uyutmuyorum 12 1 gıbı emip uyuyor bırdaha kalkmıyor sabah altıda falan uyanıyor emıp uyuyor tospik

her bebek farklı olur bu aylarda benımkı gec uyuyo mesela akşam dokuzdan sonra uyutmuyorum 12 1 gıbı emip uyuyor bırdaha kalkmıyor sabah altıda falan uyanıyor emıp uyuyor tospik
Evet her Bebek farklı bende aksam 9 da uyutmaya Calısıyprum da kucak da sallanarak uyuyoruz kendı kendıne dalamıyor daha

Hepsine ay :) kendimi gördüm bian gri pijama flan benim kız uslu ama ben evde hep o moddayim :KK8: abim bişey bilmeyince çok cahilsin keşke ölsen diyorum hemen anneme diyo bak kızın bana keşke ölsen diyo diyo :KK53: boşver naz yap kız devamm :sus::super::21:
İlber hocayı sende dinliyon:KK45:evde hep o mod sıkıldım bende kızz :KK14:bu haftasonu bi değişim olmalı :KK43:olmuyo böyle.benim kızım 4 aylık oldu hala dğzenimiz yok:silah:

X