2017 Şubat Anneleri

4 buçuk aylık olduk 200 cc mama ve ufak tefek gıdalar veriyorum.şükür güzel uyuyorlar gecelri de uyku arasında veriyorum mamalarını
bnm oglan hala 90 cc iciyor daha fazlasini istemiyor tek öğünde bi kac kere 120 verdm sadece ama kutuda yazana oranla daha sık istiyor gunun toplami normal oluo hatta biraz üzerine cikio. biz de 3 aylik olduk bgn

Y
aynen cnm buyuk konaklar değil bi de dedigin gibi suyla karistip yapaym bgn gene banyo yaptrdm baya az kalmis zatn chicco konak taragi cok ise yaradi iyce temizlensin derisi ve suyla karstrdigim halde hala devam ederse o zaman degstreym madem

Kızlar özel olmazsa eşleriniz doğum hediyesi aldı mı ?

Eşimle bütçemiz ortak, benden habersiz büyük harcama yapma şansı yok. doğum hediyesi almak istiyorum ne istersin dedi, ben de şimdi ona bütçe ayıramayız zaten doğum vs. ödedik sıkıştık, biraz elimiz bollaşınca kızıma hatıra kalacak bir çift yakut küpe istiyorum dedim. Yazın kardeşimin düğünü var onun masraflarını da aradan çıkaralım sıra benim küpelere gelecek inşallah:) ilerde onun çocuğu olunca ben de ona takarım diye düşündüm.

Ne güzel düşünmüşsünüz.

Sağol canım öyle denerim ozaman. Kaşıkla ver dedi doktor biberondan akış fazla olursa memeyi almazmış kaşıklada vermek işkence
Canım çok geçmiş olsun öncelikle... Yanlış yönlendirmek istemem ama her bebek bırakmıyor anneyi biberon aldığı için. Benim oğlum hem biberonu hem beni emiyor. Çünkü ikisini hep dönüşümlü verdim.

Bütün bebekler aynı galiba. Bizimkinin de misafir gelince ya da biz misafirliğe gidince düzeni şaşıyor. ne gittiğim yerde bişey anlıyorum ne de gelen misafirden. geçen arkadaşlara güne gittik ilk bir iki saat iyiydi sonra kopardı kıyameti susturamadim yarım saat. baktım susmuyor eşimi aradım almaya gel diye. eve geldik sanki kıyameti kopartan başkasıydı gülücük atıyor.

Benim gibi uni baby ıslak mendil için alternatif arayanlar e-bebekin baby-me isimli ürününü deneyebilir.
Uni baby hala favorim olsa da maddi olarak baby me ile devam edeceğim..
Ben en başından beri kullanıyorum canım baby me, çok memnunum. 24lü almıştım hala bitiremedim. devam etmeyi düşünüyorum.
Canım Allah yardımcın olsun. İnşallah hakkında hayırlısı olur.

Ben kullanıyorum canım. bizde de hafif konak var ama şampuandan mı yoksa kalıntıdan mı bilemedim. değiştircem ben şampuanı. sebamed alıcam.

Kızlar özel olmazsa eşleriniz doğum hediyesi aldı mı ?
Benim eşim almadı ortak bütçe olunca çok anlamlı olmuyor bence.

Sağol canım moralim çok bozuldu ister istemez. Henüz almadim biberon evdekini tutmadı wee markalı olan başka bir tane alacağim bakalım inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…