2017 Şubat Anneleri

derandiren gecmis olsun. Nasil kesin sonuca ulasildi? Hangi tahliller yapıldi? Bizde de şüphesi var ben diyetteyim şuan..
Sağol canım,derisine uyguladı sadece
testi,adı ne oluyor bilmiyrum. söylemiştim sanırsam ben mama verdim dudaği yanaği kızarmaya başladı oyüzden kesinleşti,ama yinede 1 ay diyetten sonra gözlemlicek bakalım zor gerçekten
Ne şikayetlerin vardı canım senin birde bu süt alerjisi ile laktoz alerjisi aynı şey mı bilen varmı
Benim şikayetim yok canım bebekte kusma vardı karın guruldaması,birde mama verdik dudaklari kızardı o şekilde test yaptırmaya karar verdim

Ah canım benim..kıyamam çok geçmiş olsun hem sana hem kuzucuğa.
Bir an önce iyileşirsiniz inşallah,insan her ne kadar stres yapmadım desede yapıyor işte içine atıyor yada bir şekilde kakasını benim kızımda 4-5 güne çıkardı yarım kaşık zeytinyağına sütümü sıkıp içirdim 10 güne kadar bile normal deniyor endişelenme. Allah hepimizin yardımcısı olsun Anne olmak sabır işiymiş gerçekten.

Çok geçmiş olsun canım.
Tırnak keserken bi ucunu kes ,sonra kalan kısmını parmağınla tutup kopar. Bu şekilde batık riski daha az oluyor
Benim burda annem var ama öyle her seferinde çat kapı bırakamıyorum çocukları. Zor'a gelemez benim annem. O yüzden her gittiğim yere peşimde götürüyorum. Dişçiye de birlikte gittik geçen. Ben girmeden önce bol emzirdim ,sonra eşim aldı parka götürdü. Ya da arabada uyuduğu için arabayla geziyorlar. En son çare kucağına alıp yanıma geliyorlar :)
Stres yapma ,zor olsa da alışıyor insan topluca gezmeye :)

Sikayetiniz yazacaktım :) karın gurultusu ve kusma bizde de var cokmuydu sizin ama benim laktoz alerjim var süt ağırlıklı yiyince onun da öyle oluyo laktozsuz içince bişey olmuyodu

Sikayetiniz yazacaktım :) karın gurultusu ve kusma bizde de var cokmuydu sizin ama benim laktoz alerjim var süt ağırlıklı yiyince onun da öyle oluyo laktozsuz içince bişey olmuyodu
Bende de laktoz alerjisi var hamileliğimde hep laktozsuz süt içtim. Değişiyordu kusmaları bazen çok bazen az. Ama sen mama veriyorsun mamanın içinde süt var,alerjisi olsa tepki verirdi bence yinede bir yaptırmak lazım. Kolik nedeni bile olabiliyormuş ilk zamanlarda mama vermiştim birşey olmamişti sonradan olmuş maalesef.Basit bir deri testi için rahatlasın istiyorsan yaptır canım

Canım çok geçmiş olsun.
Golden goat mamayı denesen bi ?
Keçi sütünden yapılıyor bu mama. İnek sütü alerjisi olan bir çok kişi bu mamadan memnun kalıyor.

Mamayı düzenli vermiyorum canım gerçi kusmasi beni çok emince oluyo takip ettiğim kadarıyla bide ben süt ağırlıklı bişey yer icersem daha çok guruldama oluyo mama verince öyle bişey farketmiyorum

A Alyasena
Selam kızlar
Bizim ailede batık tırnak ırsi 12 haftalık gebe iken tırnak çektirdim düşünün . Oğlumun el tırnaklarını kesmeyi bende beceremedim . Eller oval , ayaklar düz kesilmeli ama eller bunun kenarı uzun ortası kısa :) bir tarafı kestim diğer tarafa doğru yavaşça çektim ama henüz etle tırnak çok yapışık olduğundan tam kesilmedi bir kısım . 2 gün sonra kızarıyor ve Eti sertleşiyor olmuyor bu tırnak kesmeleri .
Not: belki bilirsiniz ama banyo sonrası tırnak yumuşar ve ilk uykusunda kesmekte işi kolaylaştırıyor .

Canım çok geçmiş olsun.
Golden goat mamayı denesen bi ?
Keçi sütünden yapılıyor bu mama. İnek sütü alerjisi olan bir çok kişi bu mamadan memnun kalıyor.
Sağolasın canım,doktora sordum inek sütü alerjisi olanların hemen hemen hepsinde keçi sütünede alerji varmış. Similac alimentum yazdı kullancam bakalım,içer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…