2017 Şubat Anneleri

Sağol canım,Similac alimentum verdi. Evet diyet zor zaten anca tost falan yiyordum zor olacak benim için.sütlaç falan çok severim:KK43: napalım bebeklerimizin canı sağolsun hemen geçer inşallah
Tek başına mamayı içmezse biraz mama biraz sağılmış anne sütü karıştırıp verebilirsin benim oğlum öyle içerdi

derandiren derandiren gecmis olsun. Nasil kesin sonuca ulasildi? Hangi tahliller yapıldi? Bizde de şüphesi var ben diyetteyim şuan..
Detajlı alerji Testi yapılmadan kesin tanı konmadan diyet yapmayın yanlış sonuca neden olursunuz peiatri alerji polkliniğine başvuracaksınız(genelde devlet ve üniversite hastanelerinde var) kesin tanı için kakada gizli kan testi pozitif çıkarsa deri ve kan testiyle konuyor yine söylüyorum annenin bu dönem diyet yapmaması lazım

Bende aynı şampuanı kullanıyorum canım kızımın saçları benimde fazla küçük bir kapta şampuanı önce sulandır banyoda onu yavaşça döküp köpürt 3günde bir uzun bir süre değil muhtemelen başına döktüğün için oluyor konak ama kepeklenme tarzı deri döküntüsü şampuandan kaynaklanabilir bunuda deneme yanılma yoluyla öğreneceksin hangi şampuanın iyi geldiğini
uc gunde bir yikiyorum su an ortalama..elime dokup yikamam gerekio evet ama tek basima yikadigim için bazen kafasina dokuveriorm ve sanirim cok durulanmior dedigin gibi..sampuanla ilgisi yok diosun oyle mi? cok buyuk konaklar degil kepegimsi biraz saclari cok ve uzun olduğu için zor temizlenior

Ne şikayetlerin vardı canım senin birde bu süt alerjisi ile laktoz alerjisi aynı şey mı bilen varmı :KK64:
Aynı şey değil canım laktoz intoleransı (inek sütündeki karbonhidratı parçalayamama sonucu ortaya çıkar mide ve bağırsağa ciddi zarar vermez) karın ağrısı ve bağırsak şikayetleri yapan bir hastalıkken süt alerjisi (bağırsak duvarında aşınma ve buna bağlı kakada kan görülme olabilir)bebeklerde daha sıkıntılı seyreden bir hastalıktır

Tek başına mamayı içmezse biraz mama biraz sağılmış anne sütü karıştırıp verebilirsin benim oğlum öyle içerdi
Sağol canım :KK200:öyle denerim ozaman. Kaşıkla ver dedi doktor biberondan akış fazla olursa memeyi almazmış kaşıklada vermek işkence:işsiz:

off ya niye böyle oluo cok üzdüler seni dedigin gibi artik vücut psikoljik olarak kaldıramior ve fiziksel sinyaller verio.. insallah mülakat sonucun olumlu gelir cnm..bu arada sen de mi sakaryadasin?
insallah canim allah razi olsun brn gaziantepliyim ama sakaryaya ilgim var doga ici havuzlu ev alma planim var orda daha once incelemistim gidip o yuzden dedim
Kizlar listemizi duzenleyecegim bebislerimizin dogum tarihi dogum kilosu ve boyunu yazip beni etiketlerseniz sevinirm??
Selin Begüm 5 subat 2017 3200gr 51 cm Gaziantep

X