2017 Şubat Anneleri

Selam kızlar iki gündür çok kötüyüm göğsümde uçuk çıkmıştı dudağımda pörtledi stres üzüntü diyor dr ama öyle aman aman neye üzüldüm bilmiyorum kızımın da tırnakları iltihap topladı ikisi tırnak batığı olmuş biri iyileşme sürecinde biri hala kötü bir tırnak kesmeyi beceremedim galiba eşime kes artık dedim uzayınca da yoluyor uykusu gelince :KK43: çok Can'ım sıkılıyor
Yarın diş randevum var, kızım kakasınıyapamoyor onun huzursuzluğu bırakacak kimsemiz de yok hastanede Nasıl olacak iki çocukla hayırlısı...
Ikinize de gecmis olsun canim tez zamanda iyi olun insallah

Sağol canım aylık olarak gitmedim hiç doktora 2 haftada bir bi problemden gittik hep ama sadece ilk ay 1,200 aldık diğer aylar düştü kilo alımı çok kustuğu için,yediği gibi atıyordu bi arada memeyi almıyordu
Anladim canim ben de sut urunu bisey yesem kizimin karni gurul gurul ve ertesi gun ishal hem yesil gibi hem de asiri kokulu tam 24 saat suruyor bu durum sonra normale donuyor ama kusma ve guruldama hep var asiri olmasa da acaba dedim kendi kendime

Bütün bebekler aynı galiba. Bizimkinin de misafir gelince ya da biz misafirliğe gidince düzeni şaşıyor. ne gittiğim yerde bişey anlıyorum ne de gelen misafirden. geçen arkadaşlara güne gittik ilk bir iki saat iyiydi sonra kopardı kıyameti susturamadim yarım saat. baktım susmuyor eşimi aradım almaya gel diye. eve geldik sanki kıyameti kopartan başkasıydı gülücük atıyor.

Ben en başından beri kullanıyorum canım baby me, çok memnunum. 24lü almıştım hala bitiremedim. devam etmeyi düşünüyorum.

Canım Allah yardımcın olsun. İnşallah hakkında hayırlısı olur.

Ben kullanıyorum canım. bizde de hafif konak var ama şampuandan mı yoksa kalıntıdan mı bilemedim. değiştircem ben şampuanı. sebamed alıcam.

Benim eşim almadı ortak bütçe olunca çok anlamlı olmuyor bence.

Sanırım baby me de bize iyi gelmedi. Dokusu filan unibaby i andırıyord biraz ama dün yine pişik olmaya başladı. Uni baby de hiç pişik yaşamıyorduk :/

Kızlar selam. Benim kuzu 3gündür sürekli hapşırıp öksürüyor. Kusmasında da balgam görünce doktora götürdüm grip olmuş dedi :KK57: şurup verdi ama reçetede 2 yaş sınırı var. Araştırdım artık tüm şuruplara 2 yaş sınırı gelmiş. Ben de emin olamadım. Aranızda şimdiye dek calpol vb. şurup veren oldu mu?

Kızlar selam. Benim kuzu 3gündür sürekli hapşırıp öksürüyor. Kusmasında da balgam görünce doktora götürdüm grip olmuş dedi :KK57: şurup verdi ama reçetede 2 yaş sınırı var. Araştırdım artık tüm şuruplara 2 yaş sınırı gelmiş. Ben de emin olamadım. Aranızda şimdiye dek calpol vb. şurup veren oldu mu?
aşı sonrası ateşi çıktığında vermiştim ben. doktorumuz yazmıştı.

Geçmiş olsun Cnm .. karma aşıda bende verdim .. aile hekimi fitil verdi beceremem deyince şurup yazdı calpol.. 3 aydan önce olmaz ama siz kullanın Dedi .

Selam kızlar iki gündür çok kötüyüm göğsümde uçuk çıkmıştı dudağımda pörtledi stres üzüntü diyor dr ama öyle aman aman neye üzüldüm bilmiyorum kızımın da tırnakları iltihap topladı ikisi tırnak batığı olmuş biri iyileşme sürecinde biri hala kötü bir tırnak kesmeyi beceremedim galiba eşime kes artık dedim uzayınca da yoluyor uykusu gelince :KK43: çok Can'ım sıkılıyor
Yarın diş randevum var, kızım kakasınıyapamoyor onun huzursuzluğu bırakacak kimsemiz de yok hastanede Nasıl olacak iki çocukla hayırlısı...
Gecmis olsun cnm ikinizede..Allah yardimcin olsun kimsenin olmamasi çok kotu..Benim oglumunda kaka problemi var ayni dertten muzdaripiz..

Geçmiş olsun Cnm .. karma aşıda bende verdim .. aile hekimi fitil verdi beceremem deyince şurup yazdı calpol.. 3 aydan önce olmaz ama siz kullanın Dedi .
Teşekkür ederim canım. Bana iburamin zero diye bir grip ilacı verdi aşıda hiç ilaç vermediğim için güvenemedim. Ama calpolde de aynı şey yazıyor demek ki veriliyor

Anladim canim ben de sut urunu bisey yesem kizimin karni gurul gurul ve ertesi gun ishal hem yesil gibi hem de asiri kokulu tam 24 saat suruyor bu durum sonra normale donuyor ama kusma ve guruldama hep var asiri olmasa da acaba dedim kendi kendime
Bir sürü belirtisi varmış. Basit bir deri testi yaptı eğer şüphelerin varsa yaptır derim canım inşallah yoktur. Hayatım zaten kısıtlanmıştı şimdi yediklerimde öyle,kızımada ayrı üzülüyorum. Ne diyelim en büyük dertlerimiz bunlar olsun:KK43:

Sağol canım moralim çok bozuldu ister istemez. Henüz almadim biberon evdekini tutmadı wee markalı olan başka bir tane alacağim bakalım inşallah tutar
O kadar iyi anlıyorum ki. Ben biberona başladığımda bir aylikti daha. İnsanlar mama veriyorum diye öcü gibi bakıyor , kendi döküp taşan yağlı sütlerini överek anlatıyordu. Kocaman bir yetersizlik duygusu yaşadım lohusa halimle. Geçti tabi. Neyse...
Canım benim bebeğim hem aventin hem de lansinoh un momma sini alıyor. Lansinoh u daha seviyor. Bilgine..

Sağol canım moralim çok bozuldu ister istemez. Henüz almadim biberon evdekini tutmadı wee markalı olan başka bir tane alacağim bakalım inşallah tutar
O kadar iyi anlıyorum ki. Ben biberona başladığımda bir aylikti daha. İnsanlar mama veriyorum diye öcü gibi bakıyor , kendi döküp taşan yağlı sütlerini överek anlatıyordu. Kocaman bir yetersizlik duygusu yaşadım lohusa halimle. Geçti tabi. Neyse...
Canım benim bebeğim hem aventin hem de lansinoh un momma sini alıyor. Lansinoh u daha seviyor. Bilgine..

X