2017 Şubat Anneleri

Salı günü doktor kontrolündeydik doktora sordum 5. Ayda otutturuluyor dedi canım.

Canım kızım anne diyor demişsin tuhaf gelebilir ama benim kızım da diyor hatta insanlar da şahit oluyor, anne diyor diye.
Ay Nasıl başardınız ya benim parmak kadar sıpa babaya aşıkaşık bakıyor telefondan arıyoruz yüzünde Gül'ler açıyor bana da Kaş'lar çatık hep anlamadım nerde yanlış yapıyorum :):):)

Ay Nasıl başardınız ya benim parmak kadar sıpa babaya aşıkaşık bakıyor telefondan arıyoruz yüzünde Gül'ler açıyor bana da Kaş'lar çatık hep anlamadım nerde yanlış yapıyorum :):):)
Bizimkide aşık hatta babasına o kadar çok benziyor ki. Kıskançlık dan kuduruyordum. ama baktık ki anne diyor bazen yarı yamalak bazen tam tamamen kendi kendine gelişti. belki de kızçemm dedi ben babama benziyorum annem de bu sebepten çok üzülüyor azıcık sevindireyim garibi demiş olabilir.

@mete58 canim bugun kizimin sol gozunde sari capaklanma ve sulanma var yumrugu ile kasimaya calisiyor tobrased kullansam mi yoksa gostermeli miyim doktora
Bizde ilk aylarda olmuştu sarı çapaklanma .sulanma yoktu .anne sütü damlar dediler geçmedi dr krem verdi onu içine damlattim 3 4 güne geçti.anne sütü dene olmazsa dr götür. He birde gözünün iç kısmına parmakla aşağı doğru masaj yapıver

@Lazkiziesmaa valla canim gece 12 ye kadar doyur sonra bırak kendi haline .ablamın komşusu alıştırmış çocuğunu aynı şekilde 2 saatte bir doyurup 3 saatte bir de bez değiştiriyormuş. Çocuk 1 yaşında halen öyleymiş. Şimdiler de başka.tam doyduğu zaman 6 8 saat arası uyuyabikiyomslar

Biz rota aşımızı yaptırdık. Göz muayenemizi olduk. Sağlık ocağındaki ebe kan ilacı başlattı, çünkü anne sütü ve inek sütü alan bebeklerde kansızlık oluyormuş 3. Ayda başlanıyormuş , ama doktorumuz kullanma dedi çünkü kan ilacını et yiyemeyen, güzel beslenemeyen anne lere veriliyormuş. Hamilelikte ve şuan güzel besleniyorsun kullanmanı istemiyorum dedi. Ebe hemşire dedi ki neyle korunuyorsun yada korunucaksın dedi bende şuan birşey kullanmıyoruz dedim. Hamile kalabilirsin ve bunu hiç istemeyiz dedi. En az 2 sene olmaması lazım hem senin vücudunun toparlanması lazım hemde bebeğin 2 sene anne sütü alması lazım dedi.

Hadi ya maşallah Can'ım kızçene of benim ikisi de baba gözler renkli olunca hemen aynı baba diyorlar Çek'e Çek'e ayağı çekmiş eşimde bu kalfalık eserim birde ustalık yapınca görün diyor tövbe kudırıyorum benimki de anne der inş ilk önce abi demese

Salı günü doktor kontrolündeydik doktora sordum 5. Ayda otutturuluyor dedi canım.
Yani işte o zamanlar başlanıyor destekli şekilde ama çok görüyorum resimlik saniyelik diye oturtanlari da zararı var mı merak ettim

Benim kızımın da gözleri kaşları birde kirpikleri çekmiş bana.ne olurdu sanki biri sana biri babaya benzeseydi. dene bakalım belki 3. Sana benzer ayy inşallah anne derde eşinde görür. Olsun abi dese de olur baba demesinde.

Yani açıkçası bende yavaş yavaş oturtmaya başlamıştım ondan sordum ama oturtulmuyormuş.
Canım daha çok erken oturma zamanları geldiğinde onlar kendini kucakta o şekle kaydırıyor yani yegenlerimde gözlemledigim yaşadığımız böyle oldu :)

Canım daha çok erken oturma zamanları geldiğinde onlar kendini kucakta o şekle kaydırıyor yani yegenlerimde gözlemledigim yaşadığımız böyle oldu :)

Eee benim Eloş kaydırıyor napim oturtiyim mi , çocuk otursa da erken yanlış yönlendirme bebeleri

3 numara tam oluyo bezden mi dersin. Emzik sadece çok ağladığında veriyom gece hiç almaz.

3 numara tam oluyo bezden mi dersin. Emzik sadece çok ağladığında veriyom gece hiç almaz.
Olabilir Can'ım biz prima aktif 3 kullanıyoruz beze bakıyorum kupkuru duruyor ama en üst köşeye kadar emmiş çişi 3 e geçince öyle ağırlık olmadı hele 3 kaşık döktüm su hiç belli olmuyor

Bizim kız günde 3 kez kaka yapardı bugün hiç yapmadı hep çişli bez alıyoruz daha erken ama şaşırdım yapmayınca bakalım be Zaman yapacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…