2017 Şubat Anneleri

Günaydın
Sayfalarca dünürüm çekiştirilmiş oyy oku oku bitiremedim :kahve::kahve: Korelim okursa buralar karışır :KK66:
Famm Famm emin değiliz bir ara dedim ille öyle bişey yoktur inş enf falan sadece az çiş değil belirtisi gün içinde kızçen Mutlu mu biberonla yada emerek sık beslemeye çalış isersen cnm aldırabilirsen gece emzirmeyince boş bez alıyorum emziricem çişli
Bunu da yeni gördüm :) hiç sorma koreliyi sabah beri zor tutuyorum çılgına döndü :KK70: sinirden yatıyor ama uyuyamiyo oğlum yapma etme boşver milletin çıplak kızıyla anası işte konuşup dursunlar diyorum ama yok sakinlesiyo sonra yine nasıl olur bu dercesine çıldırıyor :KK45::KK45:

Aile hekimi kontrol ediyor sıkıntı varsa göze gönderiyor direk göz doktoruna gitmekte bir seçenek tabiki :)
3. Ayda degilmiydi bakmadı benimkine bende direk göze gidiyim diyorum ama bebekler için normal göz Dr umu çocuk göz varmı

mete58 mete58 canim bugun kizimin sol gozunde sari capaklanma ve sulanma var yumrugu ile kasimaya calisiyor tobrased kullansam mi yoksa gostermeli miyim doktora
Gün içinde uyku sonrası takip et tekrar oluyormu diye ılık suyla ıslatılmış makyaj pamuğu gibi pamukla içten dışa tek seferde masaj yaparak(hafif dairesel hareketlerle) sil yenidoğanda göz kanallarında tıkanıklık olabilir geçmezse yarın götür doktora

Aile hekimi kontrol ediyor sıkıntı varsa göze gönderiyor direk göz doktoruna gitmekte bir seçenek tabiki :)
Gerçi göz teması var baya baya ileriden evde beni takip ediyor nesneleri zaten ediyo odaya baba girince yandan görürse kafayı çeviriyor fln gördüğüm kadarıyla şaşı lik fln da yok gibi ama yine emin olmak istiyorum

IMG_20170518_160808.JPG
oğluşum un kuzenleri ni buldum :KK70:

Bunu da yeni gördüm :) hiç sorma koreliyi sabah beri zor tutuyorum çılgına döndü :KK70: sinirden yatıyor ama uyuyamiyo oğlum yapma etme boşver milletin çıplak kızıyla anası işte konuşup dursunlar diyorum ama yok sakinlesiyo sonra yine nasıl olur bu dercesine çıldırıyor :KK45::KK45:

Hala sataşıyo :KK11: benim kızım çıplak diil o fotoda bu bir , ikincisi de baya bile isteye kalp koydun hiçte yanlışlık diildi.. zaten herkes de biliyo kızıma ayılıp bayıldığınızı ne desen boş :KK48:

Çapkınlıkta dublör olarak kullanacak heralde :cool:

. Loveali Loveali aynı kaynanam gibisin yaw:KK54:niye biliyonmu biz eşimle 8 yıl boyunca sevgiliydik. Eş dost düşman dünya alem bizi bilirdi. Velhasılkelam kv gidip komsu kızına veya beğendiği birine oğluma seni isticem derdi hep:ukala:senin koreli en son bizi beğenmişti dünür dediydin bana noluyo yaaaa:KK20:playboy :cool:mu seninki:KK70:

Bunlara güven olur mu be :KK70:dünya alem öğrendi güvenilmeyeceklerini hala dünür olmaya çalışan varsa uzak dursun kendini yakmasın:-)

. Loveali Loveali aynı kaynanam gibisin yaw:KK54:niye biliyonmu biz eşimle 8 yıl boyunca sevgiliydik. Eş dost düşman dünya alem bizi bilirdi. Velhasılkelam kv gidip komsu kızına veya beğendiği birine oğluma seni isticem derdi hep:ukala:senin koreli en son bizi beğenmişti dünür dediydin bana noluyo yaaaa:KK20:playboy :cool:mu seninki:KK70:
Playboy fln diil tam bir Türk erkeki :lülülü::lülülü:

Bugün oğluşum çok huysuz olduğu için geriye dönük cevap vermem gereken bir kaç mesaja cevap veremedim..
Sabah ki konuyu tekrar hortlatmamak için de cevap vermeme kararı aldım. Aylardır yazışıyoruz burda.
Niyetim huzur bozup bilmişlik taslamak değildir..
Doğru bildiklerimi paylaşmak ,yanlış bildiklerimi doğrusuyla öğrenmek için burdayım..
Paylaşım devam ettikçe de buna devam edeceğim...

Hala sataşıyo :KK11: benim kızım çıplak diil o fotoda bu bir , ikincisi de baya bile isteye kalp koydun hiçte yanlışlık diildi.. zaten herkes de biliyo kızıma ayılıp bayıldığınızı ne desen boş :KK48:

Çapkınlıkta dublör olarak kullanacak heralde :cool:

Bunlara güven olur mu be :KK70:dünya alem öğrendi güvenilmeyeceklerini hala dünür olmaya çalışan varsa uzak dursun kendini yakmasın:-)
:KK47::KK47::KK47:
:KK75::KK75::KK75:
:ıslık::ıslık:
:süslü::süslü::süslü:
:ukala::ukala::ukala:

Bugün oğluşum çok huysuz olduğu için geriye dönük cevap vermem gereken bir kaç mesaja cevap veremedim..
Sabah ki konuyu tekrar hortlatmamak için de cevap vermeme kararı aldım. Aylardır yazışıyoruz burda.
Niyetim huzur bozup bilmişlik taslamak değildir..
Doğru bildiklerimi paylaşmak ,yanlış bildiklerimi doğrusuyla öğrenmek için burdayım..
Paylaşım devam ettikçe de buna devam edeceğim...
Bence de boşver in açmayın tekrar ama şu var taraf olarak gorunmesin bı çoğumuz Burda bilgilerinden yararlanıyoruz kiiii sende o kadar bilgiye sahipken bı çok kez anneler böyle mı şöyle mı neden diyebiliyosun demekki çok bilmiş değilsin :)) :KK66:

Biz geldik ev internetim gitti gittim paket aldım gezdik geldik internet gelmiş :)
Benim kızım da boncuk gözlü bir kerem çakma değil mbg24 mbg24
Loveali Loveali yerim Koreli mi bu arada ben Kore dizisi genç ve tek çocukluylen çok izlerdim oğlum da onlara dikikgözlü der dün su söyledim sucu ortaasyalı kapıyı açtı anne senin dikik gözlülerden biri geldi diyor :KK48:
:KK53: Famm Famm cnm beziniz kaç numara büyük numaraya geçeli çişlerbizde de hafif emdiğini bilmesem belki bezden de olabilir sıkma canını uyku Mahmuru iken emzir emzik falan verme bir süre varsa

X