2017 Şubat Anneleri

Kızlar benim oğluş haftaya 4 aylık olacak.
Abiden kalan chicco polly mama sandalyemizi çıkardık. Artık bizimle birlikte sofrada oturuyor. Küçük boyu ile pek şirin görünüyor :)
3 kademeli olduğu için orta kademede oturtuyorum. Ana kucağında oturmuş gibi oluyor.
Önüne de oyuncak koyuyorum ,çok güzel zaman geçiriyor. En azından ben yemek filan yaparken biraz oyalanıyor...

Eee benim Eloş kaydırıyor napim oturtiyim mi , çocuk otursa da erken yanlış yönlendirme bebeleri :cool::KK70:
Yanlış yonlendirmiyorum benim yegenlerden gördüğüm o oldu diyorum her bebek aynı olmaz tabi benimki de kaydırıyor yatarken kendini kaldırıyor oturmak ister gibi anlatmak istediğim o değildi 5.6. aylarda tamamen kendileri oturuyor gibilerdi şuan tabi görsel olarak gosteremicem onu zaten bende şuan erken onu bildiğim için dedim oturtan arkadaşa ve oturt demedim zaten

Yanlış yonlendirmiyorum benim yegenlerden gördüğüm o oldu diyorum her bebek aynı olmaz tabi benimki de kaydırıyor yatarken kendini kaldırıyor oturmak ister gibi anlatmak istediğim o değildi 5.6. aylarda tamamen kendileri oturuyor gibilerdi şuan tabi görsel olarak gosteremicem onu zaten bende şuan erken onu bildiğim için dedim oturtan arkadaşa ve oturt demedim zaten

Kızdı bana :KK70::KK71:

Dedim herkes birbirini kızdırıyo bende seni kızdıriyim :halay:

Benim oğlan bugün uykuya direniyor...:110:
Şunu biliyorum ki artık ,gündüz düzensiz uyuduğu zaman geceleri de zor dalıyor.
Benim oğlanlar saatli programlı olmayı seviyorlar.
Bugün bir uyku saatimizi kaçırınca gün boyu uykusu olduğu halde uyumak istemedi.
Şuanda da gözü açık meme emiyor. Umarım bir an önce uyuruz :KK51:

Benim oğlan bugün uykuya direniyor...:110:
Şunu biliyorum ki artık ,gündüz düzensiz uyuduğu zaman geceleri de zor dalıyor.
Benim oğlanlar saatli programlı olmayı seviyorlar.
Bugün bir uyku saatimizi kaçırınca gün boyu uykusu olduğu halde uyumak istemedi.
Şuanda da gözü açık meme emiyor. Umarım bir an önce uyuruz :KK51:
Benim kiz resmen yaklaşık 40 dk iki goğsümü de emdi durdu ama nasil emmek her yutkunusu doluydu cok cok seslerle. en son artik kollar ayaklar açılmış kafa arkaya düşmüş bir vaziyette uyuyakaldi kucakta ben ona uyumak değil bayılmak diyorum.. gece uykusuna geçişlerini hep boyle yapıyor genelde 5 saate yakin da uyuyor. Ama anasi bir saattir hala uykuya gecemedi ev toplamaktan:bicak:

Kızım erken uyudu az önce emzirdim yanında yatıyorum derin derin nefes alıp sesler çıkarıyor arada iniliyor kaka yapmadı bugün ondan mı acaba gaz pıt pıt ses geliyor ama bu inileme sesi ne Zaman bitecek içim bir garip oluyor :KK43:

An itibari ile kızım:KK66:
Olabilir Can'ım biz prima aktif 3 kullanıyoruz beze bakıyorum kupkuru duruyor ama en üst köşeye kadar emmiş çişi 3 e geçince öyle ağırlık olmadı hele 3 kaşık döktüm su hiç belli olmuyor
Belkide bende bi deniyim suyla

X