2017 Şubat Anneleri

Kiz saniyelik oturtuyorum yoksa oyle saatlerce birakamam bende

Ayyy benim kizima koreli mi yokk hiiih hem biliyorsunki zm sinsi sinsi planlarimiz var kozmla oglunu ayarticazzz hiiihhhhh

Kotu kaynana
Hep saniyelik diyorlar :) bende bilmiyorum o yüzden soruyorum yani saniyelik te olsa tam oturtma bu aylarda normal mı çünkü ilk oturtmaya başlarken bile destek diyo ya Dr lar o yüzden soruyorum

Benim oğlum sözlü bı kereeeeee

ebe değilim :) canım hemşireyim düzenli olmadığı için önemli değil

ebe değilim :) canım hemşireyim düzenli olmadığı için önemli değil
Heee o zaman sorun diil ben ebe ye dediydim yani işte düzenli günlük bı kaç kez mama alan bı bebek değil ama her defasında obez muamelesi yapıyor

Heee o zaman sorun diil ben ebe ye dediydim yani işte düzenli günlük bı kaç kez mama alan bı bebek değil ama her defasında obez muamelesi yapıyor
Benimkinede ayy zayif diyip sinirimi bozuyorlar ki benim aileme göre normal,eşimin ailesi hep obez olduğu için zayif geliyor. Boşver umursama kiloyu veriyor benim gördüklerim görümcemin kızı top gibiydi 1 yaşında şimdi baya zayifladi diş çıkarırken

dua ediyoruz. kucaklayip sakinlestiriyoruz. gazi varsa cikariyoruz.
Kulak ağrisi çıkmadi canım bizimki,tokkende yapıyor hani meme ariyor dicemde oda yok.
Kafası kaşınıyor olabilir benim kızımın konak gitmedi bi türlü:/ huysuzluğu hep var zaten
konaga bebek yagi surdum. taradim. yikadim. gitmisti. simdi yine olmaya basladi.
uykusu duzene girer merak etme. gece uykusu da uzar. gece beslenmesini kesmek olayi zor. bu sefer durmadan aglayacak. ilk oglumda dusunmustum bende. basarisiz oldum. yaptim mamasini verdim. sut sagmak zor allah yardimcin olsun.
bizimkide emiyor. bisey olmaz. zamanla birakir zaten. ilk oglumda parmagini emiyordu. emzik verin incelir dediler. vermedim. birseycik olmadi.

Benim kizi gorsun sozlu mozlu dinkemez oo hiiiihhh

Dogrudur kuzum valla ilk defa yaptim bende zaten tam otutturmadim yatar gibi biraz. Ama haklisin tabii dr tavsiyesi almak lazim

benim annem sende zayiftin boyluydun kix da sana cekmis diyor kv tarafi cok zayif sutun yaramiyor vs diyo sinir oluyorum daha kv sutu yagli ben arada ilitiyorum agir geliyor cocuga ek gida baslayalim biraz toplansin dedi ben agzimi acmadan doktor olan kaynim kafa ve boy gelisimi iyi kilosu da normal degerlerde 2300 almis 3 ayda bu yuzden 6 ay tek anne sutu vermesi gerek karismayin dedi benim de moralim bozuluyor 5600 suan tarttim 102 gunluk

gulsuyu zeytinyagli krem ve zeytinyagi karisimi ile masaj yapiyor annem 2 haftada 1 azda olusmus olsa temizleniyor ben bebe yagi kullanmiyorum canim saglikli gelmedigi icin

Valla ayni sehirdeyiz birde niden olmasin kiii

Yok kuzum otutturmuyorum sadece resim cekmek icin yaptik boyle
canim guzelde kizin var masallah kendinizi agirdan satin kime vericen şaştın kızı

mete58 canim bugun kizimin sol gozunde sari capaklanma ve sulanma var yumrugu ile kasimaya calisiyor tobrased kullansam mi yoksa gostermeli miyim doktora

Gün içinde bi huzursuzluğuda yok cnm ya bugün biraz çişi çoğaldı oda az yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…