2017 Şubat Anneleri

Aynen canım Dr lar ve ebeler genelde zıt gidiyor mesela ebeye kaldıysa benim bebe obez ama Dr o atar kiloyu gayet normal diyo ebeler bu konuda biraz zıt düşüyor Dr larla en mantıklısi Dr un dediği bence
Sadece anne sütü alan bebekte kilo fazlalığı sıkıntı değil 8.aydan sonra veriyorlar

Ebebeğin kendi ürünü var canım ben aldım memnun kaldım çok hafif koku var ama parfüm değil 3lü paket 9.9 du indirim zamanı daha uygun oluyor(baby and me)

ben bu gıdışle forumu bırakıcam başka bı foruma gıdebılırım yeterınce bu bayan gerıyor her yazıma bı cvp yazıo anlamış degılım

ben bu gıdışle forumu bırakıcam başka bı foruma gıdebılırım yeterınce bu bayan gerıyor her yazıma bı cvp yazıo anlamış degılım
Canım benimkinide alıntılayıp yanlış diyebiliyorlar bunda birşey yok herkes kendi doğrusunu söylüyor,belki üslup sana sert gelmiş olabilir ama art niyetsiz olduğuna eminim. Lütfen kırılmayin birbirinize kocaman kadınlarız hepimiz burada bazen kafa dağitip bazen derdimizi anlatıyoruz küçük şeylere takılmayalım

Sadece anne sütü alan bebekte kilo fazlalığı sıkıntı değil 8.aydan sonra veriyorlar
Ayyy sende ebeydin dimi sözüm meclisten dışarı demeyi unutmuşum benim bebeğim anne sütü alıyor 2 güne bir fln yada aksam kolik saatinde 60 lik bir mama o kadar yani düzenli sürekli mana takviyesi yok ama ebe obez muamelesi yapıyor oğluşum a dr da o verdiğin mAma bişey yapmaz düzenli kullanmiyosun diyo

Bazen hani şey olur örnek şu ankaralılar ne cins dersin söylediğin kişi ankaralı çıkar:))) seninki de öyle oldu canım

Almicakmiydin

Almicam gızını boşuna resim gönderme

Bu arada bu ara çok görüyorum oturtan anneleri normal mi bu ay da

Kiz saniyelik oturtuyorum yoksa oyle saatlerce birakamam bende

Ayyy benim kizima koreli mi yokk hiiih hem biliyorsunki zm sinsi sinsi planlarimiz var kozmla oglunu ayarticazzz hiiihhhhh

Kotu kaynana

Bazen hani şey olur örnek şu ankaralılar ne cins dersin söylediğin kişi ankaralı çıkar:))) seninki de öyle oldu canım
Ben orijinal angara li diilim cicim sadece buraya gelin geldim daha 1.5 senedir burdayım :) ama ekmeği suyu etkilemiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…