2017 Şubat Anneleri

Sallıyor musın kendi haline bıraksan yatak da bakına bakına benim şaşkın bazen uyuyor
Cok nadiren salliyorum canim genelde ellerine bakarak onlari inceliyerek uyuyor ama bi kac gundur geceleri uyumuyor saatlerce duruyor 6 da uyandi 6 saattir uyumadi ama keyfi yerinde gulucukler atiyor

Cok nadiren salliyorum canim genelde ellerine bakarak onlari inceliyerek uyuyor ama bi kac gundur geceleri uyumuyor saatlerce duruyor 6 da uyandi 6 saattir uyumadi ama keyfi yerinde gulucukler atiyor
O zaman takılacağı tutmuş :) benim kide altını alırken uyandı hiç göz yok uyumaya karanlıkta ikimizde bekliyoruz... Ya çok tatlı olmuyorlar mı ellerini incelerken içime sokasım geliyor benim uykuya öyle geçecekken

Hem de nasilll o elleri yiyesim geliyor gozler sasi sasi bir eliyle digerini tutup bakiyor oyyy agzina denk getirmeye calisiyor kurban olurum ya nasil bi keyif izlemek bu anlari

Al kızını başına çal demişler ana oğul

Aldinmi momfort u canım

Küsme buraya koyamamaya karar verdim artık.

Yaa bak işte ben onun oğlunun adını bile anmıyorum her defasında kızın da kızın diye konuyu o açıyo.. bi kurtaramadık yakamızı şunlardan ayol aaaaa
Yazık analı kızlı aciyoz biz size hala kendinizde saniyonuz aklımızı

Rabbimbağışlasın cnm yavrularımızı bende tüm sinirim yorgunluğum gidiyor bir hareketine denk geliyorum oğlum zaten bir cümle patlatıyor ona da kalmıyor stres sinir :)
Hem de nasilll o elleri yiyesim geliyor gozler sasi sasi bir eliyle digerini tutup bakiyor oyyy agzina denk getirmeye calisiyor kurban olurum ya nasil bi keyif izlemek bu anlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…