2017 Şubat Anneleri

Canım dış a dönük tasinmiyo bildiğim kadarıyla zaten ergonomik denmesi de bu yüzden Solomombaby arkaya ve yana takılabiliyor ama bı iki markada sanırım dış a dönük özelliği de var ama ne kadar sağlıklı olur yine de bilmiyorum tabi

Bide bişey sorcam aklıma takıliyo şimdi benim oğlan coookkk uzun süre aman aman uyumuyor ya hani genel olarak yani şimdi gördüm dolu diyelim emziriyorum çok uzun süre emmiyo bazen bende onu bı iki kez daha veriyorum sizce doğru mu yapıyorum son süt e ulaşamadığını düşünüyorum çünkü bazen

Aynen oyle canm. Bizde dolanarak emiyi ziplayarak denemedigim sey kalmadi bu ay kiko alimida yavas bir an once gecse şu ataklar

Cansın çay içesim bile gelmiyordu yaparım hemen sağol bitanem
En kolayıma gelen tatlı üzerine de fıstık ceviz serpiştir mis eşim çok yemiyor musun her gün bişi yapıyon bebeği bana verip dedi istersen yemeyi keseyim mama alalım dedim yok yok devam ye Can'ım diyor mama da da cebini düşünüyor ay ne çakallar ya

Cnm saatlerce ara vermiyorsan önsüt son süt oranı da aynı yanı bıçak gibi ön süt son süt ayrılmıyor ama uzun süre bekliyorsa boşalt iki öğünde aynı memeyi veriyorum ben göğsüm çok dolduysa

Öyle uzun saatler olmuyor canım dedim ya çok uzun süre uyumuyor ya zaten mesela ilk verdim diyelim 15 dk fln emiyo sonra uyuyo yarım saat sonra uyanıyor yine aynı göğsü veriyorum biraz daha öyle emiyo tekrar emecegi zaman diğer göğse geçiyorum

mbg24 iyiki de kızını almamisim bizim aileye uygun diilmiş yarı çıplak geziyo oğluşum un başını belaya sokardi

mbg24 iyiki de kızını almamisim bizim aileye uygun diilmiş yarı çıplak geziyo oğluşum un başını belaya sokardi

Hadi ordan bayıldın da işte çaktırmamaya çalışıyosun oğluşun bile huysuzlanmış bak kaç gündür anne o kızı nasıl kaçırdın diye.. dünürüm gözü gibi bakıyo , boncuğum damadım da sahip çıkıyo bi kere..istediği gibi de gezer.. kimsenin oğluşuna kalmadık tamam mı..

Aman almadık ya asıl senin içinde kaldı kiiii hep bı oğlumun aklı o yari ciplak kızında kaldı saniyon benim oğlum öyle çıplak kız istemezdi zati nasıl kurtarmisiz kendimizi şükür

Aman almadık ya asıl senin içinde kaldı kiiii hep bı oğlumun aklı o yari ciplak kızında kaldı saniyon benim oğlum öyle çıplak kız istemezdi zati nasıl kurtarmisiz kendimizi şükür

Asıl benim kızım senin balonlarda gezen aklı bi karış havada oğlunu naapsın be valla boncuk damadım gelirse şimdi onun saçını başını yolar kızımın adını ağzınıza almayın sizi gidi kıskançlar

Maşallah canım sana ben sezeryan ın s sini bile duyunca içim ürperiyor artık. O yüzden ikinci çocuk çok çok zor benim için

Canım sütün yetecek sen yeter ki arttırmanın yönlerini bul. Hemşireye bakma anne sütü alan çocuklar öyle topaç gibi olmazlar. Benim kızım 3 aylık 5.750 ve doktor asla mama verme diyor. Bol bol emzir diyor. Emzirdikçe süt artar. Emmeyi reddediyorsa bir sağlık sorunu olabilir idrar tahlili yaptırabilirsiniz. Benim kızım da uzun bir süre memeyi reddetti ayakta gezerek sallanarak emzirdim. Banyoda suyun altında emzirdim asla emmesi için ısrar etmedim ve her fırsatta teklif ettim. Emmek için onun başını çevirmesini bekledim çünkü zorlamak memeden soğutuyor çocuğu. Üzülme ki bol sütün olsun

Doktorlar anlaşıyorlar mama şirketleriyle bence. O yüzden her doktora güvenmiyorum. 800 gram gayet iyi bence

Ben de momfort aldım canım. Malesef ergonomik kangurularda dışa dönük takılmıyormuş. Omurga sağlığı açısından da takmamak lazımmış diye duydum

Günmü sayıyorsun? Niye canım sürekli değilmi bu diyet yani emzirdiğin sürece

Evet aslında sürekli de ben motive olmak için kontrol günü bitecekmiş gibi düşünüyorum birkaç ay böyle diyete devam edecekmişim düzelme olduktan bir süre sonra çok az bir miktarla diyeti açacakmışım tepki vermezse yavaş yavaş açmaya devam edip kurtulacakmışım doktorun dediğine göre o günü bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…