2017 Şubat Anneleri

Sallıyor musın kendi haline bıraksan yatak da bakına bakına benim şaşkın bazen uyuyor
Cok nadiren salliyorum canim genelde ellerine bakarak onlari inceliyerek uyuyor ama bi kac gundur geceleri uyumuyor saatlerce duruyor 6 da uyandi 6 saattir uyumadi ama keyfi yerinde gulucukler atiyor :KK73:

Cok nadiren salliyorum canim genelde ellerine bakarak onlari inceliyerek uyuyor ama bi kac gundur geceleri uyumuyor saatlerce duruyor 6 da uyandi 6 saattir uyumadi ama keyfi yerinde gulucukler atiyor :KK73:
O zaman takılacağı tutmuş :) benim kide altını alırken uyandı hiç göz yok uyumaya karanlıkta ikimizde bekliyoruz... Ya çok tatlı olmuyorlar mı ellerini incelerken içime sokasım geliyor benim uykuya öyle geçecekken

O zaman takılacağı tutmuş :) benim kide altını alırken uyandı hiç göz yok uyumaya karanlıkta ikimizde bekliyoruz... Ya çok tatlı olmuyorlar mı ellerini incelerken içime sokasım geliyor benim uykuya öyle geçecekken
Hem de nasilll o elleri yiyesim geliyor gozler sasi sasi bir eliyle digerini tutup bakiyor oyyy agzina denk getirmeye calisiyor kurban olurum ya nasil bi keyif izlemek bu anlari

Asıl benim kızım senin balonlarda gezen aklı bi karış havada oğlunu naapsın be :KK11: valla boncuk damadım gelirse şimdi onun saçını başını yolar kızımın adını ağzınıza almayın sizi gidi kıskançlar :KK48:
Al kızını başına çal demişler ana oğul :KK70:

Maşallah canım sana :KK70: ben sezeryan ın s sini bile duyunca içim ürperiyor artık. O yüzden ikinci çocuk çok çok zor benim için :KK43:

Canım sütün yetecek sen yeter ki arttırmanın yönlerini bul. Hemşireye bakma anne sütü alan çocuklar öyle topaç gibi olmazlar. Benim kızım 3 aylık 5.750 ve doktor asla mama verme diyor. Bol bol emzir diyor. Emzirdikçe süt artar. Emmeyi reddediyorsa bir sağlık sorunu olabilir idrar tahlili yaptırabilirsiniz. Benim kızım da uzun bir süre memeyi reddetti ayakta gezerek sallanarak emzirdim. Banyoda suyun altında emzirdim asla emmesi için ısrar etmedim ve her fırsatta teklif ettim. Emmek için onun başını çevirmesini bekledim çünkü zorlamak memeden soğutuyor çocuğu. Üzülme ki bol sütün olsun

Doktorlar anlaşıyorlar mama şirketleriyle bence. O yüzden her doktora güvenmiyorum. 800 gram gayet iyi bence

Ben de momfort aldım canım. Malesef ergonomik kangurularda dışa dönük takılmıyormuş. Omurga sağlığı açısından da takmamak lazımmış diye duydum

Evet aslında sürekli de :KK70: ben motive olmak için kontrol günü bitecekmiş gibi düşünüyorum :KK43: birkaç ay böyle diyete devam edecekmişim düzelme olduktan bir süre sonra çok az bir miktarla diyeti açacakmışım tepki vermezse yavaş yavaş açmaya devam edip kurtulacakmışım doktorun dediğine göre o günü bekliyorum :KK70:
Aldinmi momfort u canım

Küsme :KK19: buraya koyamamaya karar verdim artık.:KK12:

Yaa bak işte ben onun oğlunun adını bile anmıyorum her defasında kızın da kızın diye konuyu o açıyo.. bi kurtaramadık yakamızı şunlardan ayol aaaaa:bicak:
Yazık analı kızlı aciyoz biz size hala kendinizde saniyonuz aklımızı :KK70:

Rabbimbağışlasın cnm yavrularımızı bende tüm sinirim yorgunluğum gidiyor bir hareketine denk geliyorum oğlum zaten bir cümle patlatıyor ona da kalmıyor stres sinir :)
Hem de nasilll o elleri yiyesim geliyor gozler sasi sasi bir eliyle digerini tutup bakiyor oyyy agzina denk getirmeye calisiyor kurban olurum ya nasil bi keyif izlemek bu anlari

X