2017 Şubat Anneleri

Bebeğin gece annesini bol bol emmesi anne için bol bol süt demek.
Geceleri salgılanan hormonlardan dolayı emen bebek hem iyi kilo alır hem de anneye süt olur.
Eğer anne gece kalkmak istemiyorsa o zaman sağılmış anne sütü tercih edilebilir.
Gece mama alan çocuklar emmek için kalkmazlar ve bu da zamanla sütün azalmasına sebebiyet verebilir...
Süt ise bebeğin hakkıdır...
Kesinlikle sana katılıyorum. Ek gıdaya geçene dek bebekler mutlaka gece bol bol anne sütü almalı. En verimli zamanı oluyor.

Sağlık ocağının doktoru bu aşıya gittiğimde söylemişti. Zaten pratisyen hekim olduğundan çocuk uzmanlığı yok. Ama yine de insan şüphede kalıyor işte üstelik kolik bir bebek olunca her ayrıntıya takılıyorsun
Cok ağlamıyorsa ıkiniyo ama cikaramiyrsa kabız bu dersin ama bebek normal bir sıkıntı yok Sadec e anne sütü emiyorsa ve uzun sure de kaka yapmıyorsa yediği yarıyor derler o yüzden cok ta kafa takma etrafındaki herkese de söyleme derim ben ailen harici fesat insanlara göz değer bebeğine. Yediği yari yo diye .arkadaşımın bebeği 2 hafta kaka yapmam is sadece anne sütü içiyor

Cok ağlamıyorsa ıkiniyo ama cikaramiyrsa kabız bu dersin ama bebek normal bir sıkıntı yok Sadec e anne sütü emiyorsa ve uzun sure de kaka yapmıyorsa yediği yarıyor derler o yüzden cok ta kafa takma etrafındaki herkese de söyleme derim ben ailen harici fesat insanlara göz değer bebeğine. Yediği yari yo diye .arkadaşımın bebeği 2 hafta kaka yapmam is sadece anne sütü içiyor

Çok tombik bişey değil zaten yahu:KK15: Rabbim korusun onları gözden nazardan. Umarım bebişlerimiz sağlıkla büyür böyle fitile ilaca falan gerek kalmaz.

TuRuNCu TuRuNCu kiz sana bayılıyorum ben ya..kitap gibi hatunsn benim kiz uyurken emmiyo onu ne yapcaz 3 saat geciyo ama uyuyo ve emmiyo uyansın diye alt açıyorum ama nafile .meme de almiyo .fakat biberon aliyo biberonla süt yada mama veriyorm

Günaydın
Sayfalarca dünürüm çekiştirilmiş oyy oku oku bitiremedim :kahve::kahve: Korelim okursa buralar karışır :KK66:
Famm Famm emin değiliz bir ara dedim ille öyle bişey yoktur inş enf falan sadece az çiş değil belirtisi gün içinde kızçen Mutlu mu biberonla yada emerek sık beslemeye çalış isersen cnm aldırabilirsen gece emzirmeyince boş bez alıyorum emziricem çişli

Günaydın kızlar :KK52:
Dün akşam ortalıık fena karışmış :confused:
Loveali Loveali ,gelinime çok laf söylemişsin. Boncuğum bir daha duymayayım diyor :KK20:
Herkes kendi geliniyle ilgilensin :p
Benim gelinim istediğini giyer , boncuğum dışında kimse karışamaz :KK59:
Daha genç cahil onlar,zamanla bu hevesleri geçer :KK54:
Selam eder öperim :ıslık:
Laf etsek nolacak boncuğun da mı korkcak benim Kore lim :)) hem cinsini düşündü benim oğlum bı kereeeeee bende selam ederim ama opmem :KK75::KK75:

Bilemiycem aklında kalmasın Koreli damadımın hiç şüphe benim kızım asabi kimseye pas vermiyor biz anlaştık diye :):eğlence::sinirli:
Bizde de söz söz dür dünür bunun zoruna gitti almadık diye ama biz merakliymisiz gibi şeyettiriyo :)) yoksa gelinim bı tane benim de boncuk gelinim :KK68:

Bizde de söz söz dür dünür bunun zoruna gitti almadık diye ama biz merakliymisiz gibi şeyettiriyo :)) yoksa gelinim bı tane benim de boncuk gelinim :KK68:

Ayyy benim damadım boncuk diye gelinine boncuk demeye başladı kıskançlığındaaaaaaannnnn :KK70:

Bebeğin gece annesini bol bol emmesi anne için bol bol süt demek.
Geceleri salgılanan hormonlardan dolayı emen bebek hem iyi kilo alır hem de anneye süt olur.
Eğer anne gece kalkmak istemiyorsa o zaman sağılmış anne sütü tercih edilebilir.
Gece mama alan çocuklar emmek için kalkmazlar ve bu da zamanla sütün azalmasına sebebiyet verebilir...
Süt ise bebeğin hakkıdır...
her bebek farklıdır dr umun dedıgıbu her bebege aynı seyı soylemenız uygun degıl.her ay 1.5 kılo aldı benm bebegım suan uc ay bıttı gece uyuyan bebegı emdrmek ıcın uyandırma bır yasına geldgnde de ıyanır gece uykusu onemlı doyup yatmak sartıyla dedı dr m. benuyuyan bebegı yataktan alsam zaten emmezkı benmkı uyanmadan gece uykusu onemlı buyume hormonunsalgılanıyor cnku

Laktamil iciyor musunuz kizlar sutte artis yapmiyormus ama kaliteyi arttiriyormus kullanip farki goren oldu mu

Ya ali express den alosveris yapmak istiyorum ama kredi karti dolandiriciligindan korkuyorum yapan bilen eden varsa bana bi anlatsin ole guzel seyler var kiii

Ya ali express den alosveris yapmak istiyorum ama kredi karti dolandiriciligindan korkuyorum yapan bilen eden varsa bana bi anlatsin ole guzel seyler var kiii
eşim alıyor bı sıkıntı yok sma uzun suredegelıyor bnde bebegme ıkı tane ayakkabı bır de alt ust takım almıstım malı guzel penyeydı.bolyıldızlı urun koyulanlardan al

X