2017 Şubat Anneleri

Ay resmen evden tiskindim ben de.
Eşim arada bi temizliyo mutfağı falan ama yine de herşey kokuyo gibi geliyo.
Çamaşır yıkandı seremedim yumuşatıcı bulandırdı.
Eşimden bile kaçıyorum, halbuki ne çok severdim onun kokusunu .
Bugün ağzımdan kaçırdım ondan da bulandığmı söyledim.
Saf ben, sanki soran var.çok üzüldü.yaklaşamıyo garibim.
Ay ne uyuzum yaa denir mi hiç öyle şey kocaya , hala kızıyom kendime :KK43:
ben de normalde eşime bir parfümü çok yakıştırırım. günlerdir yanında değilim diye benim için hazırlanmış. parfümden de bolll boll sıkmış. sarılınca kendimi nasıl geri çektim hatırlamıyorum.
ne oldu dedi. bu parfüm güzel, sana da yakışıyor ama "senin çocuğun şimdilik sevmiyor parfümleri" dedim :KK66: tatlı tatlı kapattım parfüm olayını bir süreliğine.
Ama herşeyin kokusu bu kadar mı gelir insana.. çok değişik haller bunlar çokk :)))

Çok sürünce çok kalıyor leblebi kadar sürmen yeterli. Tam koruma ve lekesiz yüz istiyorum ben.
Benim de ilk çocuğum sat 17 mayıs doğum 21 şubat

Ya doktoruma sormayı unuttum konserve ton balığı yiyebiliyor muyuz acaba? Salatasını çok severim hem hafif hem sağlıklı oluyor ama ton balığı bol cıva barındırdığı için bilemedim :işsiz:
Mecbur kalmadıkça yeme bence yersen haftada 1 kutu diye okumuştum canım ben.ama tavsiyem yeme yerine tavuklu salata yap hem o da protein iyi gelir bebise :)

Aynen ev berbat ama bebis için napalim bi aya kadar biraz daha rahatlariz inş o kadar yolunu beklemedim şimdi riske atamam bende öyle yapıyorum elimi koyup konuşuyorum onunla benim sakin bırakma oraya sıkı tutun diye :)
Bende aynısını diyorim. Sakın anneyi bırakma diuorum :) sıkı sıkı tutun üzme anneyi diyorum :)

Güzel haberlerle gel cnm life__ life__ ben cumartesiye kaydirdim bir gün fazla olursa belki gorururz diye bayramda aklımda kalmasın diyorum ve sabrima hayret ediyorum oglumda 3 günde bir Dr gezmisim yazışmalara baktım eski.

Bende aynısını diyorim. Sakın anneyi bırakma diuorum :) sıkı sıkı tutun üzme anneyi diyorum :)
Şuan hepimiz aynı duyguyu yaşadığımız için hepimizin duası ve bebeğiyle konuşması da aynı sanırım :) inş şimdiden söz dinlenler :) hepimizin kini bize bagislasin Rabbim

Epey sayımız var aslında gönüllü olunursa iki günde bitiririz cnm ben inanirim duaların gücüne :):)
Dualarla bebisimiz şuan bizimle ve dua ile tutunuyolar tabiki de tefriciye fln belki herkes bilmeyebilir ama benimde inan aklimdaydi mesela her gün biri için Yasin hatmi fln diye dusunuyodum :)

Dualarla bebisimiz şuan bizimle ve dua ile tutunuyolar tabiki de tefriciye fln belki herkes bilmeyebilir ama benimde inan aklimdaydi mesela her gün biri için Yasin hatmi fln diye dusunuyodum :)
Tefriciye nette bile varya okunuşu cnm bir çok bilmeyen arkadaş sonra ezberlemisti okurken :) ama hepsi uyar bana okunursa ben goremezsem etiketle Yasin de okurum. Aslında kız için Meryem Suresi oku dedi arkadaşlar, oglusimda Yusuf suresi dinlemiştim çok sakin bir bebekti tabi hayirlisi sağlıklı olsunlar da kız erkek önemli değil

merhaba hanımlar. ben sık giremiyorum. girdiğimde de baya bi yazılmış oluyor. ikiz bekleyen biri var galiba. benim ilk gebeliğim ikizdi. haaaaaarika bir duygu. tebrik ediyorum. çok şanlsınız. iki kat güzel ama iki kat da zor. 2 yılım kayıp sayıyorum kızlarımı büyütene kadar. iki kızım oldu. şimdi 7 yaşındalar. iyiki olmuşlar ikiz. her zaman şükrediyorum. benim en yakın dostum kızlarım. şimdi 2. gebeliğim. inşallah kızlarıma kardeş olacak. :) bugün bulantım fazlaydı. birde iş yerinde nöbette olunca iyice zorlandım. şimdi ancak çıkıcam işten. herkese iyi iftarlar.
Ne iş yapıyorsunuz

Selam kızlar, aramızda bir hemşire vardı sanırım. Wbc 12.73 ve ne değerim 8.61. Beyaz kan hücrelerimin yüksekliği sorun olur mu? Cuma günkü testin sonuçları daha yeni aldım. Cuma beta 9116 olmuş

Tefriciye nette bile varya okunuşu cnm bir çok bilmeyen arkadaş sonra ezberlemisti okurken :) ama hepsi uyar bana okunursa ben goremezsem etiketle Yasin de okurum. Aslında kız için Meryem Suresi oku dedi arkadaşlar, oglusimda Yusuf suresi dinlemiştim çok sakin bir bebekti tabi hayirlisi sağlıklı olsunlar da kız erkek önemli değil
Aynen kız için Meryem erkek için Yusuf suresi okunuyo bakalım ama benim zaten şuan hatimim var şu 3 günde yetistirmem lazım olursa ancak ondan sonra katilabilirim

Kızlar mide bulantısına çare bulan?
Çok kötüyüm
Bileklik varmış deneyen var mi
Bende çok fenayim o konuda ac geziyorum resmen yeşil elma anlık rahatlatiyo enazindan biraz tok tutuyor hemde bide karnim doysun diye makarna ayran deniyorum ama yiyince yine bulanıyo :KK43:

Amaan he iş yerinin dedikodu kazanı biraz geç duysa da olur :)
Evet üç aya kadar biz de kimseye demicez ama aileler 9. Hafta yani haftaya öğrencek.
Hayırlısı bakalım :)
Aynen kime ne benim gebeligimden dimi. Bizimde oyle olcak kismetse bayramda hep beraberken soyleyecegiz :)

Arkadaşlar kuzenim 4 aylık hamile. İkizleri olacaktı ama bir tanesinin kalbini durdurmak zorunda kaldılar beynindeki sorun nedeniyle. Dün kanaması olmuş doktor kalbi duranın kendini vucuttan atmak istediğini bu durumda diğer bebeğin de etkileneceğini söylemiş. Çok çok üzüldüm kimbilir kendisi ne haldedir. Hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah birşey olmaz.
Insallah anne de bebekler de en az zararla atlatir, Allah yardimcilari olsun.

Benim evim de berbat inan. Eşim yazık hergün bir odayı yapıyo 3 gün sonra yine aynı. Boşver. Onlar sağlıklı dünyaya gelsin de, temizlik sonra da olur :KK66:
Durum bizde de ayni ama bi sure daha yapacak bisey yok. Bebeklerimiz ve biz saglikli olalim da ev bark toplanir:KK200:

Uff biraz ağır olmuş gerçektende bende ayniyim eşim bile ağır geliyo opmesini bile istemiyorum ama belli etmemeye çalışıyorum kötü etkilenmesin diye neyse gönlünü alırsın artik
Durumlar fena :KK70: Bende de bi giciklik var ki anlatamam. Herseye oflar puflar oldum. Kocama cok gulerdim bugun uff derken buldum kendimi. O da ona bozuldu garibim :KK43: @ivo cok iyi halt yiyoruz anacim :)

X