2017 Şubat Anneleri

Şükürler olsun minik fasulyemin kalp atışını duydum :KK71: Allahım hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip etsin. Kalp atim hızını hatırlayan var mı kızlar? Benimki 6+4 te 118. Biraz daha hizlanmasi gerek dedi doktor da tedirgin oldum. Sizde nasıldı?

Şükürler olsun minik fasulyemin kalp atışını duydum :KK71: Allahım hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip etsin. Kalp atim hızını hatırlayan var mı kızlar? Benimki 6+4 te 118. Biraz daha hizlanmasi gerek dedi doktor da tedirgin oldum. Sizde nasıldı?

Ay benim sormak hiç aklıma gelmedi.
Bişey yoktur canım içini ferah tut.
Hadi gözün aydın :KK66:)

Doktora gittim bugün dinlemeye devam et dedi. Ilk 3 ay kahverengi lekelenmeleri normal karşılıyoruz kanama olmadığı sürece sorun yokmuş. Bebeğe baktı kalp atışlarında sorun yok. Icin rahatladı.
Öyleyse bol bol dinlenin inşallah sağlıklı geçiririz bu süreci - sıkmayın canınızıda :)

Ya doktoruma sormayı unuttum konserve ton balığı yiyebiliyor muyuz acaba? Salatasını çok severim hem hafif hem sağlıklı oluyor ama ton balığı bol cıva barındırdığı için bilemedim :işsiz:

Bende normalde çok severim.
Dolaptada var.
Biraz önce bakıştık baya.
Ama yememeye karar verdim.
İştah sıfır:KK53:

Merhaba annecikler;
Ben çok şükür bulantıdan dolayı nefes almaya başladım. Gün geçtikçe azaldı. Bu gün de aşermek ne demek onu yaşadım.Delirecektim yedim ve rahatladım. Buradan yazmayayım ne olduğunu :))
Normale döndü sank her şey çok şükür. Bulantı sorunuma doktorun verdiği ilaç kabızlık sorunuma ise diyetisyenimle devam ettiğim beslenme programı çok faydalı oldu. Umarım böyle devam eder her şey.. Benim sat 07.05.2016 ..İlk bebek .takvim için yazmak istedim :)

Senim adına çok sevindim.
Hangi bulantı ilacı o?
Bu arada çok erken bitmiş bulantın maşallah heryerde deme nazar olur :)

Arkadaşlar kuzenim 4 aylık hamile. İkizleri olacaktı ama bir tanesinin kalbini durdurmak zorunda kaldılar beynindeki sorun nedeniyle. Dün kanaması olmuş doktor kalbi duranın kendini vucuttan atmak istediğini bu durumda diğer bebeğin de etkileneceğini söylemiş. Çok çok üzüldüm kimbilir kendisi ne haldedir. Hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah birşey olmaz.

Kızlar benimki geç döllenme.
Adetim çok düzensizdi zaten.
Hiç bişeyim net değil gibi hissediyorum.
Sat 23 nisan ama 4 mayıs olarak al dedi doktor.
Çünkü tahmini döllenme tarihi 17 mayıs.
Tah.doğum tar 7 şubat.
Ama zamanla değişiklik olursa yazarım.
Hadi bakalım hayırlısı :))
Beni de ekler misin R rainblue

Son düzenleme:
Arkadaşlar kuzenim 4 aylık hamile. İkizleri olacaktı ama bir tanesinin kalbini durdurmak zorunda kaldılar beynindeki sorun nedeniyle. Dün kanaması olmuş doktor kalbi duranın kendini vucuttan atmak istediğini bu durumda diğer bebeğin de etkileneceğini söylemiş. Çok çok üzüldüm kimbilir kendisi ne haldedir. Hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah birşey olmaz.

Allahım hayırlısıyla diğer bebişi sağlıkla korusun inşallah canım.
Dua edelim şu mübarek günlerde hep birlikte

Kızlar sizce 4 saat araba yolculuğuna bişi dermi doktor?
Ctesi memlekete gidecem de
Bende İzmit e gitmeyi dusunuyorum ankaradayim benim de 4 saat fln kendi arabamizla sordum gidebilirsin dedi ama 2 saatte bir mola 10 dk yuruyus dedi

6+2 de 100 un ustunde iyi şuan küçük olduğu için dedi

X