2017 Şubat Anneleri

ben de normalde eşime bir parfümü çok yakıştırırım. günlerdir yanında değilim diye benim için hazırlanmış. parfümden de bolll boll sıkmış. sarılınca kendimi nasıl geri çektim hatırlamıyorum.
ne oldu dedi. bu parfüm güzel, sana da yakışıyor ama "senin çocuğun şimdilik sevmiyor parfümleri" dedim :KK66: tatlı tatlı kapattım parfüm olayını bir süreliğine.
Ama herşeyin kokusu bu kadar mı gelir insana.. çok değişik haller bunlar çokk :)))
Oooo super taktik. Usluba hayran kaldim!

Eklentiler

• IMG_20160621_205632.JPG
    IMG_20160621_205632.JPG
    43,7 KB · Görüntüleme: 40
Selam güzel anneler. Bu topicte başlamıştık ama iki başlık olduğundan diğerini takip ediyordum. Bir baktım ki buradaki anneler bayağı aktif. aslında bir başlıkta toplansak bayağı kalabalığız. Bugün bebeğimin kalp atışlarını duydum. çok mutluyum ancak sabahtan bu yana sol kasigimda sistematik bir ağrı var. geliyor 3 sn sürüyor 5 sn duruyor ve tekrar başlıyor. doktora da bunun için gittim ama bebek büyüyor, normal dedi. ne bulantı, ne tiksinme yok çok şükür ama bu ağrı canımı sıkıyor. Var mı böyle bir şey yaşayan?

Arkadaşlar bende bildiğimi paylaşmak isterim sizinle Ben hergün okuyorum ibrahim Suresi ni okuyup suya üfleyip içiyorum bebeğimizi iyi olması için okunur sizde okuyun mutlaka derim tercih sizin tabi

Selam güzel anneler. Bu topicte başlamıştık ama iki başlık olduğundan diğerini takip ediyordum. Bir baktım ki buradaki anneler bayağı aktif. aslında bir başlıkta toplansak bayağı kalabalığız. Bugün bebeğimin kalp atışlarını duydum. çok mutluyum ancak sabahtan bu yana sol kasigimda sistematik bir ağrı var. geliyor 3 sn sürüyor 5 sn duruyor ve tekrar başlıyor. doktora da bunun için gittim ama bebek büyüyor, normal dedi. ne bulantı, ne tiksinme yok çok şükür ama bu ağrı canımı sıkıyor. Var mı böyle bir şey yaşayan?
Özellikle sol kasık şikayeti daha çok bende baya yaşıyorum onu bi iki gundur fazla yok gibi ama Dr um normal bıçak saplanması gibi mi dedi evet dedim normal dedi

böyle bir mesajı bir dr a ile yazsan muayene olman gerektiğini soyler eminim...

canım bat ve doğum tarihini yazarsan daha iyi olur sanırım. günler geçtikçe kaç günlük olduğu değişecek :KK66:

Eki Görüntüle 1853202

Allah yardımcın olsun canım. bol bol dinlen güzel şeyler düşünmeye çalışki minnak da kendini iyi hissetsin.. dualarım seninle... kucağımıza sağlıkla alalım.

evet canım benim 2 yaşında ir oğlum var ve hamileliğim boyunca bir kere bile kusmadım... ikisinin de zor yanları var sanırım. elbette midesi bulananlar cok acı çekiyordur, rahat değiller... biz gibi bulanmayanlar da acaba iyi mi şüphesi ile gidip geliyor ve sürekli bu duygu ile yaşamak gerçekten zooor oluyor :)
Hayirlisi bakalim sanirim baslar yakinda ama insan tereddut ediyor belirti olmayinca bulanti vs yani sabirsizlikla bayram sonunu bekliyorum

Kizlar zencefil cayi varmis ama nerden bulunur bilemicem nette okumustum iyi geliyormus bulantiya ama dr sormakta fayda var yakin zamanda gidecek olan varsa soralim derim bulanti icin.

Kizlar sari akintiya doktorlar enfeksiyon olabilir mi demisti acaba?
Sarı akintin mi var ? Bende de var o iki gundur hatta bugün yine tam kahve de değil tam seffafta değil öyle bi akintim var yarın tahlillerim için gitcem soylicem bakalım ne dicek bu duruma

Göbek deliğimin altında bi acı giriyor. Aklımda deli sorular. Kötü bişeymi oldu yoksa. Bıcak batması gibi değil böyle ani acı girip çıkıyor anlık. Korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan. :KK42:
Bende de olmustu canm o tam gobek deligimin altinda oturtukca sanki daha cok batiyodu ayaga kalktim biraz yurudum bisey kalmadi gecer ama endise etme

Bende normalde çok severim.
Dolaptada var.
Biraz önce bakıştık baya.
Ama yememeye karar verdim.
İştah sıfır:KK53:
Hadi ya benimde iştah yok gibi ağzımda da metalik bi tat :63: bi arkadaş yazmış bi kutu haftada yenilebilir diye evet akabinde bende okudum bişeyler yenilebilir bi kutu :işsiz: yiyebilene tabi- zorlama kendini ama açta kalma meyveye aban ben gibi :KK51:

Sarı akintin mi var ? Bende de var o iki gundur hatta bugün yine tam kahve de değil tam seffafta değil öyle bi akintim var yarın tahlillerim için gitcem soylicem bakalım ne dicek bu duruma
Canım eğer kaşıntı yoksa korkma normal sarımtırak akıntı. Mantar son aylarda olmuştum onu anlıyorsun zaten daha farklı onun akıntısı.

Arkadaşlar bende bildiğimi paylaşmak isterim sizinle Ben hergün okuyorum ibrahim Suresi ni okuyup suya üfleyip içiyorum bebeğimizi iyi olması için okunur sizde okuyun mutlaka derim tercih sizin tabi
Sağol canım onu bilmiyordum ben not aldım :)

Gözün aydın canım pıt pitlari duyunca rahatlamissindir bende de mide yanmasi ve kasık batması var ben biraz diğerinden aliskinim bu daha da artarak devam edecek rahim geriliyor büyüdükçe korkma.

Kızlar keseleriniz ne tarafta sağ sol cinsiyet takibi yapıyorlarmış bu haftalarda kese konumundan.

Kizlar doktora gittim 2 gun once kan degerim 64 ken 2 gun sonra 88 e çıkmış. Sizce düşük bi değer degilmi daha fazla katlamasi gerekmiyor muydu.doktor normal dedi ama ben pek guvenemedim

X