2017 Şubat Anneleri

Bugün öğle yemeğinden sonra birşeyler içelim diye azıcık yürüdük güneşte, dönüşte kendimi kurum dr nun önünde buldum:KK42: Artıkın yasak..
Tam tırt çıktım ben.. iş yok, yürümek yok, uzun süre oturmak yok. Hamile olup hem çocuk bakan, hem yemek yapan, hem ev işi yapan annelerin ellerinden öperim valla..

Şükürler olsun minik fasulyemin kalp atışını duydum :KK71: Allahım hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip etsin. Kalp atim hızını hatırlayan var mı kızlar? Benimki 6+4 te 118. Biraz daha hizlanmasi gerek dedi doktor da tedirgin oldum. Sizde nasıldı?
Cok sevindim gozun aydin bence daha cok minik o yuzden hizlancaktir bi kac haftaya sen icini ferah tut

Bugün öğle yemeğinden sonra birşeyler içelim diye azıcık yürüdük güneşte, dönüşte kendimi kurum dr nun önünde buldum:KK42: Artıkın yasak..
Tam tırt çıktım ben.. iş yok, yürümek yok, uzun süre oturmak yok. Hamile olup hem çocuk bakan, hem yemek yapan, hem ev işi yapan annelerin ellerinden öperim valla..
Canım bende fazla yürümeye gelmiyorum sanırım pazar benim de ilk kez çıktım biraz dolaştım lekem geldi dün dinlendim bugün de sağlık ocağına gidiyim kayıt için dedim giderken eşim bıraktı dönüşte yürüdüm o kadar da kısa bi mesafe ama gelince yine akıntı rengim değişikti maalesef bende yatistayim :KK43:

merhaba hanımlar. ben sık giremiyorum. girdiğimde de baya bi yazılmış oluyor. ikiz bekleyen biri var galiba. benim ilk gebeliğim ikizdi. haaaaaarika bir duygu. tebrik ediyorum. çok şanlsınız. iki kat güzel ama iki kat da zor. 2 yılım kayıp sayıyorum kızlarımı büyütene kadar. iki kızım oldu. şimdi 7 yaşındalar. iyiki olmuşlar ikiz. her zaman şükrediyorum. benim en yakın dostum kızlarım. şimdi 2. gebeliğim. inşallah kızlarıma kardeş olacak. :) bugün bulantım fazlaydı. birde iş yerinde nöbette olunca iyice zorlandım. şimdi ancak çıkıcam işten. herkese iyi iftarlar.

Canım bende fazla yürümeye gelmiyorum sanırım pazar benim de ilk kez çıktım biraz dolaştım lekem geldi dün dinlendim bugün de sağlık ocağına gidiyim kayıt için dedim giderken eşim bıraktı dönüşte yürüdüm o kadar da kısa bi mesafe ama gelince yine akıntı rengim değişikti maalesef bende yatistayim :KK43:
Çok dikkat edicez başka yapacak birşey yok. Bünyemiz zayıf demek ki.
Üzülme.. elini karnının üzerine koy bildiğin tüm duaları oku. Bu bana gerçekten çok iyi geliyor. Bir de bir yerde okumuştum elini karnının üzerine koy ve bol bol "El Musavvir" tesbihini çek. Bebek sağlıklı oluyormuş.
Üzülme lütfen, böyle böyle geçecek zaman işte..

Üzülme.. elini karnının üzerine koy bildiğin tüm duaları oku. Bu bana gerçekten çok iyi geliyor. Bir de bir yerde okumuştum elini karnının üzerine koy ve bol bol "El Musavvir" tesbihini çek. Bebek sağlıklı oluyormuş.
Aynen ev berbat ama bebis için napalim bi aya kadar biraz daha rahatlariz inş o kadar yolunu beklemedim şimdi riske atamam bende öyle yapıyorum elimi koyup konuşuyorum onunla benim sakin bırakma oraya sıkı tutun diye :)

Dr zaten bana 12. Haftaya kadar yuruyus yok dedi şuan herşey normal gorunuyo ama bizim ic in 12. Haftaya kadar hep bi risk vardır dedi

Aynen ev berbat ama bebis için napalim bi aya kadar biraz daha rahatlariz inş o kadar yolunu beklemedim şimdi riske atamam bende öyle yapıyorum elimi koyup konuşuyorum onunla benim sakin bırakma oraya sıkı tutun diye :)
Benim evim de berbat inan. Eşim yazık hergün bir odayı yapıyo 3 gün sonra yine aynı. Boşver. Onlar sağlıklı dünyaya gelsin de, temizlik sonra da olur :KK66:

Benim evim de berbat inan. Eşim yazık hergün bir odayı yapıyo 3 gün sonra yine aynı. Boşver. Onlar sağlıklı dünyaya gelsin de, temizlik sonra da olur :KK66:
Aynen şu zor dönemi bi atlatalim da hayırlısıyla yavaş yavaş yaparız artık onlar iyi olsun yeter ki

Ay resmen evden tiskindim ben de.
Eşim arada bi temizliyo mutfağı falan ama yine de herşey kokuyo gibi geliyo.
Çamaşır yıkandı seremedim yumuşatıcı bulandırdı.
Eşimden bile kaçıyorum, halbuki ne çok severdim onun kokusunu .
Bugün ağzımdan kaçırdım ondan da bulandığmı söyledim.
Saf ben, sanki soran var.çok üzüldü.yaklaşamıyo garibim.
Ay ne uyuzum yaa denir mi hiç öyle şey kocaya , hala kızıyom kendime :KK43:

Son düzenleme:
Ay resmen evden tiskindim ben de.
Eşim arada bi temizliyo mutfağı falan ama yine de herşey kokuyo gibi geliyo.
Çamaşır yıkandı seremedim yumuşatıcı bulandırdı.
Eşimden bile kaçıyorum, halbuki ne çok severdim onun konusunu.
Bugün ağzımdan kaçırdım ondan da bulandığmı söyledim.
Saf ben, sanki soran var.çok üzüldü.yaklaşamıyo garibim.
Ay ne uyuzum yaa denir mi hiç öyle şey kocaya , hala kızıyom kendime :KK43:
Uff biraz ağır olmuş gerçektende bende ayniyim eşim bile ağır geliyo opmesini bile istemiyorum ama belli etmemeye çalışıyorum kötü etkilenmesin diye neyse gönlünü alırsın artik

Uff biraz ağır olmuş gerçektende bende ayniyim eşim bile ağır geliyo opmesini bile istemiyorum ama belli etmemeye çalışıyorum kötü etkilenmesin diye neyse gönlünü alırsın artik

Aynen canım.
Ya bulanıyodum o da moral olsun diye sarıldı derin nefes al dedi.
Ben alamadım.tekrar tekrar üsteleyince dedim ben de.
Ama işte keşke bi bahane bulaydım o anda.
Zaten en son söylenecek şeyi en başta söylerim hep, aptal ben :KK43:
Çok özür diledim sonra ama kırdım bi kere :KK43:

Aynen canım.
Ya bulanıyodum o da moral olsun diye sarıldı derin nefes al dedi.
Ben alamadım.tekrar tekrar üsteleyince dedim ben de.
Ama işte keşke bi bahane bulaydım o anda.
Zaten en son söylenecek şeyi en başta söylerim hep, aptal ben :KK43:
Çok özür diledim sonra ama kırdım bi kere :KK43:
Üzülme anlar gönlünü alırsın seninle alakalı değil çoğu aynı şeyi yaşıyor geçecek benle alakalı değil fln dersin hatta karnını gosterip hep bunun yüzünden de :)

Üzülme anlar gönlünü alırsın seninle alakalı değil çoğu aynı şeyi yaşıyor geçecek benle alakalı değil fln dersin hatta karnını gosterip hep bunun yüzünden de :)

:)) doğru.
O zaman bundan sonra her faturayı bücüre çıkarıyım, mantıklı :)

:)) doğru.
O zaman bundan sonra her faturayı bücüre çıkarıyım, mantıklı :)
Aynen öyle :) sağolsun lar anlayislilar eminim eşin de anlar ve kendiyle alakalı olmadığına inanır çünkü gerçekten değil yanı bi ay öncesi böyle bisey olmayıp bi ay içinde olması elimizde olan bisey değil tek suçlu hormonlar :) ve biciriklar :)

Solante çok beyazlatan bir kremmis ve zor emiliyormus kızlar bir karar vermedim yaa.sebamed ve solante güneş kremi arasında kaldım.Vücut içinde bepantol lireac sebamed arasında kaldım.Normaldede çok kuru ve kremlenmeyince çatlayan bir yapım var ,kullandığım kremler paraben icerince hepsini bıraktım .Elidor şampuan dışında kullandığım ürün kalmadı...

Gelmis gecmis olsun insallah. Eger icin rahat degilse ve bu seni huzursuz edecekse baska doktora git bence. En azindan hem baska bir fikir olur hemde son durumu ogrenirsin bikac gun sonra.
Öyle yapacam canjm perşembe gidecem.oda aynısını derse bayram bitişi başka özel gidecem aşıl takip edeceğim doktora yani

X