2017 Şubat Anneleri

Gunaydin hanimlarrr.Zencefil limon cayi marketlerde hazir olarakta satiliyor.Yarın dr.kontrolü olanlar son 1 gün kaldı.

Sağol canım onu bilmiyordum ben not aldım :)

Gözün aydın canım pıt pitlari duyunca rahatlamissindir bende de mide yanmasi ve kasık batması var ben biraz diğerinden aliskinim bu daha da artarak devam edecek rahim geriliyor büyüdükçe korkma.

Kızlar keseleriniz ne tarafta sağ sol cinsiyet takibi yapıyorlarmış bu haftalarda kese konumundan.
Benimki solda nasıl bir tahmin bu

Selam kızlar, aramızda bir hemşire vardı sanırım. Wbc 12.73 ve ne değerim 8.61. Beyaz kan hücrelerimin yüksekliği sorun olur mu? Cuma günkü testin sonuçları daha yeni aldım. Cuma beta 9116 olmuş

Merhaba.
Şuan hasta mısın ?
Wbc değerinin yükselmesi hastalık anında olan bir şeydir. Doktor bu durumda gerek görürse antibiyotik başlayabilir diye biliyorum.

Kizlar doktora gittim 2 gun once kan degerim 64 ken 2 gun sonra 88 e çıkmış. Sizce düşük bi değer degilmi daha fazla katlamasi gerekmiyor muydu.doktor normal dedi ama ben pek guvenemedim

Normalde 2 günde bi iki katına katlaması beklenir değerin ama doktor normal dediyse endişelenmeden beklemekte fayda var.

arkadaşlar hamilelikte beyaz pamuklu iç çamaşırı giyin. Ben ilk hamileliğimde gidip almıştım normalde sevmem beyazı ama bebiş için aldım.

Merhaba kizlar. Dun sabah uyaninca kanamam gelmeye basladi. Dra gittik alttan.bakti rahim agzi acik dusuk olacak dedi yikildim o an uzerimi bile zor giyindim Allah hic birinize yasatmasin. usg ile baktik minigimin kalbi atiyordu dr kese.bozulmamis bebek gayet iyi ama asagida dedi . igne verdi. surekli ytcan wc disinda kalkmak yok dedi. dualarinzi bekliuorum melegimin tutunmasi icin . bir sure buralarda olamayacagim :KK43: hepiniz bebeklerinize sagsalim kavusursunuz insallah . hersey yolunda giderse yine gelirim. guzel anneeler hersey.gonlunizce.olsun yazilar kotu oldu teldn yazdim Allaha.emanetsiniz

Allah ikinizin de yardımcısı olsun canım benim. Rabbim bebişine hayata tutunma gücü versin inşallah.
Güzel haberler veresin bize :dua:

Günaydın kızlar..
- Midesi bulananlara tavsiyem aç kalmamaya çalışın. Açlıkta daha çok bulanıyor. Beni en çok rahatlatan soğuk meyve..

- göbeğe ,kasığa ,rahime ani bıçak saplanmalarını ilk gebeliğimde de yaşadım,şuanda da yaşıyorum. Normal süreç diye biliyorum

- midesi bulanmayanlar hiçç özenmesinler. Çekilecek çile değil vallahi. İlk gebeliğimde hiiç bulantım olmamıştı ve sağlıklı bir oğlum var. Bu gebeliğimde bulantı ve tiksinme çok fena. Lütfen tadını çıkarın :KK66:

Biz şu an yoldayız. 2 hafta didimde olacağız. Haberleri okudukça içim daraldı sizin yazdıklarınızı okumak çok daha iyi. Dün gece duyduğumdan beri içim acıyor bazen düşünüyorum böyle bir dünyaya çocuk getirmek ne kadar doğru. Allah evlatlarımızı korusun.

Merhaba annecikler;
Ben çok şükür bulantıdan dolayı nefes almaya başladım. Gün geçtikçe azaldı. Bu gün de aşermek ne demek onu yaşadım.Delirecektim yedim ve rahatladım. Buradan yazmayayım ne olduğunu :))
Normale döndü sank her şey çok şükür. Bulantı sorunuma doktorun verdiği ilaç kabızlık sorunuma ise diyetisyenimle devam ettiğim beslenme programı çok faydalı oldu. Umarım böyle devam eder her şey.. Benim sat 07.05.2016 ..İlk bebek .takvim için yazmak istedim :)

Merhaba hangi ilacı verdi acaba bende ilaç kullanıyorum dha iyi gibiyim

Merhaba kizlar. Dun sabah uyaninca kanamam gelmeye basladi. Dra gittik alttan.bakti rahim agzi acik dusuk olacak dedi yikildim o an uzerimi bile zor giyindim Allah hic birinize yasatmasin. usg ile baktik minigimin kalbi atiyordu dr kese.bozulmamis bebek gayet iyi ama asagida dedi . igne verdi. surekli ytcan wc disinda kalkmak yok dedi. dualarinzi bekliuorum melegimin tutunmasi icin . bir sure buralarda olamayacagim :KK43: hepiniz bebeklerinize sagsalim kavusursunuz insallah . hersey yolunda giderse yine gelirim. guzel anneeler hersey.gonlunizce.olsun yazilar kotu oldu teldn yazdim Allaha.emanetsiniz

Allah yardımcın olsun inşallah bebegin seninledir..

X