2017 Şubat Anneleri

Kızlar napıyosunuz,dün kızımı doktora götürdük ordan kuaföre gittim:halay::halay: nasıl sevindim anlatamam. Süt verdim kuaförde eşim izinliydi ona verdim gezdirdi aklım kaldı ama mecburdum saçlar bembeyaz olmuştu.kendi modelinde kısalttım aynı renge boyattım
Belli belli ağzın kulaklarında :) iyi olmuş sevindim senin adına :)

Kızlar napıyosunuz,dün kızımı doktora götürdük ordan kuaföre gittim:halay::halay: nasıl sevindim anlatamam. Süt verdim kuaförde eşim izinliydi ona verdim gezdirdi aklım kaldı ama mecburdum saçlar bembeyaz olmuştu.kendi modelinde kısalttım aynı renge boyattım
Ohh güle güle kullan saçlarını :):) iyi yapmışsın havan değişmiştir dr ne dedi Ela ya inş ciddi bişeyi yoktur

Dün markete gittim Bebek kucağımda bir kadın resmen saldırdı bebeği seviyor aldı kucağımdan şapur şupur pasif kaldım bişi diyemedim ama çok rahatsız oldum ya oğlum dışında biz yeni yeni öpüyoeuz sırf pasif kaldığımdan Bayram'da bile eşimin memleketine gidesim gelmiyor en azından bir kaç ay hastalandırmamaya çalışıyorum üzüldüm çocuğu elini yüzünü yıkadım abartıyor muyum sizce ?

Belli belli ağzın kulaklarında :) iyi olmuş sevindim senin adına :)
Aynen o beyaz saçlari görünce moralim bozuluyodu:)) sağol canım
Ohh güle güle kullan saçlarını :):) iyi yapmışsın havan değişmiştir dr ne dedi Ela ya inş ciddi bişeyi yoktur
sağol hayatım evet valla utanıyodum biri saçıma bakarken. Doktora dedim mama verdik böyle kızardi diye alerjidir verme sütünü içirmeye çalış dedi,mamayı kesmemizi söyledi. Alerji testi yapmıyomusunız dedim henüz küçük dedi. İnşallah düzelir şu halleri 12. Hafta atak haftasiymiş canım

Dün markete gittim Bebek kucağımda bir kadın resmen saldırdı bebeği seviyor aldı kucağımdan şapur şupur pasif kaldım bişi diyemedim ama çok rahatsız oldum ya oğlum dışında biz yeni yeni öpüyoeuz sırf pasif kaldığımdan Bayram'da bile eşimin memleketine gidesim gelmiyor en azından bir kaç ay hastalandırmamaya çalışıyorum üzüldüm çocuğu elini yüzünü yıkadım abartıyor muyum sizce ?
Bende öyleyim canım öpülmesinden aşiri rahatsız oluyorum. Hani babam annem öpüyo bazen çok nadir onlarda yaşlı başlı insanlar kızamam. Ama öyle her önüne gelenin öpmesi rahatsiz edici ben hiç öpemezdim anne babası rahatsiz olır diye bebeğin

Bende öyleyim canım öpülmesinden aşiri rahatsız oluyorum. Hani babam annem öpüyo bazen çok nadir onlarda yaşlı başlı insanlar kızamam. Ama öyle her önüne gelenin öpmesi rahatsiz edici ben hiç öpemezdim anne babası rahatsiz olır diye bebeğin
Uzaktan severim ama hiç görmediğim kadın laf dememe fırsat bile vermedi kasiyer kızda kadın gidince gelini torununu göstermiyor bebekleri çok seviyor diyor anladı suratımdan şok ifademi

Yok. Canım ya bende aynıyım valla akşam eşimin teyzesi çağırdı özledik bebeği ya siz gelin ya biz gelelim diye biz gittik giderken eşimi tembihledim iki çocuğu var ve oğluşum hastaneden çıktığında geldiler ikisi de tepesindeydi resmen eşim e dedim ben bişey diyemem sen söyle öyle olursa. Çünkü okul çocukları ve hastalık olabilir bende kendime kızıyorum bazen bı çocuk sende mı diye ama hastaneden sonra bende çok fobi oldu :KK43: o günler çok kötüydü çünkü :KK43:

Uzaktan severim ama hiç görmediğim kadın laf dememe fırsat bile vermedi kasiyer kızda kadın gidince gelini torununu göstermiyor bebekleri çok seviyor diyor anladı suratımdan şok ifademi
Abimler geldi doğru dürüst almadılar bile çocukları bile yaklastirmadilar benim tarafım çünkü ne yaşadım biliyorlar kendileri de yasiyo o yüzden teyze de mesela ağzına kadar girdi akşam ben anne olduğum halde bile hastane sonrası bı sure yaklasmadim şuan bile babayla yeni yeni sevmeye yaklaşmaya başladık bilmiyorum bende abartiyorum galiba diyorum ama diyorum ya o hastane günleri fobi oluşturdu bende de

Abimler geldi doğru dürüst almadılar bile çocukları bile yaklastirmadilar benim tarafım çünkü ne yaşadım biliyorlar kendileri de yasiyo o yüzden teyze de mesela ağzına kadar girdi akşam ben anne olduğum halde bile hastane sonrası bı sure yaklasmadim şuan bile babayla yeni yeni sevmeye yaklaşmaya başladık bilmiyorum bende abartiyorum galiba diyorum ama diyorum ya o hastane günleri fobi oluşturdu bende de

A Alyasena

Kızlar hiç abartmıyorsunuz. Bu konuda ben de çok hassasım çünkü biliyorum ki hastslıklar hep başkalarından gelen mikropla bulaşır.
Ben sevdirmiyorum tanımadığım insanlara.
Ameliyatlıyız ve çok hassasız kusura bakmayın diyip çekiyorum.
Yadırgayan yadırgasın valla. Bebecikler hasts olunca olan bize oluyo

Haftaya haftasonu gün boyu pikniğe çıkıcaz umarım o zamana kadar biter atak dönemi
Geçer inş yeni kazanımlarına odaklan cnm nesnelere uzanma sanırım o haftanın becerisi büyüyor bıdıklar zor olsa da onlar için daha zor zihinsel bir gelişim

Loveali Loveali sen zaten yerden göğe kadar haklısın kuzum yaşamayan bilmez ama neler atlattınız Allah korusun anlayış işte
TuRuNCu TuRuNCu çok haklısın işte dışarda Şok'tan diyemedim derim ama akrabalara Nasıl anlatılacak eşime diyorum çocuğu fanusa mı koycan diyor bir süre ailelere gitmeyelim deyince fanus değil ama insan çok korkuyor dertlerini anlatamazlar bir hastalansalar eltimin çocukları küçük ve çok rahat kadın geçen yıl tuvalet eğitimi vardı her yeri batırıyorlardı kadın yerine kv silebildiği kadar siliyordu abartı öyle de bağışıklık kazanmaz onlarla buluşma korkusu bile sardı Ramazan yaklaşınca

A Alyasena

Kızlar hiç abartmıyorsunuz. Bu konuda ben de çok hassasım çünkü biliyorum ki hastslıklar hep başkalarından gelen mikropla bulaşır.
Ben sevdirmiyorum tanımadığım insanlara.
Ameliyatlıyız ve çok hassasız kusura bakmayın diyip çekiyorum.
Yadırgayan yadırgasın valla. Bebecikler hasts olunca olan bize oluyo
Ben yapamıyorum işte onu kendini bilen yaklasmiyo akşam mesela eniştemiz kaç kez uyardı hem teyze yi hem çocukları uzaktan sevin daha sevilecek değil o diye kendi de almadı bile teklif ettiğimiz halde yok uzaktan severim ben diye dediğin gibi solunumla yakın temasla bulaşıyor ne bilim ya bende kendi kendime kiziyodum abartiyosun diye

Kızlar benim kızım iki gündür grip ve dışarıda üşüttüm desem biz sadece doktora gitmek için evden çıkıyoruz bide iki kere hava almaya çıktık dışarıya o kadar. 3 aydan beri evdeyiz yani. o halde bu çocuğu nasıl hasta ettim diye içim içimi yiyor, nasıl bakamadım bebeğim e diye, mahvoldu yavrum öksürmekten. burnu akıyo geniz akıntısı var. sürekli ağlıyor kulağında da sıvı varmış. çok kötüyüm ne zormuş anne olmak kim bilir nasıl canı yanıyor. :KK61:

Kızlar benim kızım iki gündür grip ve dışarıda üşüttüm desem biz sadece doktora gitmek için evden çıkıyoruz bide iki kere hava almaya çıktık dışarıya o kadar. 3 aydan beri evdeyiz yani. o halde bu çocuğu nasıl hasta ettim diye içim içimi yiyor, nasıl bakamadım bebeğim e diye, mahvoldu yavrum öksürmekten. burnu akıyo geniz akıntısı var. sürekli ağlıyor kulağında da sıvı varmış. çok kötüyüm ne zormuş anne olmak kim bilir nasıl canı yanıyor. :KK61:
Canım bı şekilde oluyo işte kendini öyle hissetme dicem ama gerçekten insan bakamadım mı diye suçlu hissediyo benim oğlum 10 günlükken zatürre oldu 8 gün yoğun bakımda kaldı karda yatirmisim gibi öksürüyodu :KK43: ve o gün öksürüğünu nefesini dr a göstermek için video çekmiştim akşamına yatırdım yavrumu şimdi iizledikce dediğin gibi hala mahvoluyorum nasıl dayandı diye bunyeleri hassas aliyolar işte iyileşir inş öksürük için gittiniz mı Dr a

X