2017 Şubat Anneleri

Benim bu göbek küçükeceğine büyüyor yaa :KK43: benimgibi olan varmı
Ben varım üç kilo aldım doğumda verdiğim kilolardan emziriyorum zayıflıyorum diyenlere sinir oluyorum akşamları bir gayret Leslie 30 dk yapıcam artık birde çok pis göbek kalmış diyen eltilerle Bayram'a görüşcez ilk doğumda daha 40 çıkmadan sinirimi bozdular şimdi kim bilir nelerderler

Nerden aldın canım bende çarşıya otobüslerle gitmektense kangruyla giderim bebek arabası otobğste çok zor olur sürekli eşimde yok o yüzden kangroo düşünüyorım ama işte durur mu durmazmı. Çok dolaşınca belde ağrı yaparmı
Bu kangru ergonomik canim, agirlik omuzlar ve bele esit dagiliyor, yerleri Ankara'da , google'a momfortbaby yazarsan sitelerine girip, modellerini görüp siparis verebilirsin, ben kirmizi olanini aldim..

Canım benim oğlan hiç bir biberonu almıyor. Sadece avent naturel olanı alıyor. Anne göğüsüne en yakın olan buymuş.
Yakın olsak yeni bir emzik ile denerdin almadan önce. Bazı bebekler almayınca almıyorlar...
Keşke ya artık şunu alalım demeye de eşime sıkılıyorum emzik koleksiyonu kurdum işe yarasa parasından değil de işe de yaramıyor birde kimseye de veremezsin oğlum da almadı aslında sütten kesince aldıydı biberon ama o emzik emerdi bu çocuğu anlamadım sakız gibi çiğniyor ne versen ağzına

Canım 150 tl fiyatı. Benim şuan belim çok ağrıyor. Gelince bir kaç gün deneyip ona göre karar veririm. Beğenmezsem geri iade ederim diyorum.

Aa bak bunu hiç düşünemedim. Benim almamın amacı biraz da parka giderken rahat olmaktı. Büyük abi güneşi görünce dışarıya gidelim diye tutturuyor. Bebek arabasıyla çıkmak zor geliyordu. Belki böyle rahat olur diye düşünmüştüm. :/

Biz 3.5 aylık olduk ve oldukça tombiğiz.
Herhalde şimdiden başlarız kullanmaya beğenirsek :KK66:
Ya hevws ediyorum ama bilemedim bel ağrısı yaparmı alışverişte çok gezince falan bizim yavrularda hafif değil maşallahları var

Biberon almayan bebişler bu lansinohun anne memesine benzeyenini kullanan var mı birde onu mu alsam kaşıkla çok zorlanıyorum
Benim kızım açlıktan yada başka sebepten hiç ağlamıyor dr a dedim güldü şanslı gruptasın ne istiyorsun daha ama 7/8 saat beslemesem duruyor öyle parmakları emiyor açlık duygusu mu yok acaba
Valla benimkinde de doyma duyusu yok diye dişünüyorum şanslısın tabiki çok içen bebekte çok gaz oluyor

Oy maşallah cnm biz havalar berbat yine kapandık eve dolu bile yağdı tam giydirdim park yapıcaz
Bol bol güzel güneşli günlerde evlatlarımızla dolaşmayi nasip etsin Rabbim.Dün burasıda öyleydi bugün iyiydi. Geçen bi cesaret eşim olmadan tek başıma çıktım markete gittim,artık korkmıyorum arabam hafifledi ya ondan herhalde:)

Canım 150 tl fiyatı. Benim şuan belim çok ağrıyor. Gelince bir kaç gün deneyip ona göre karar veririm. Beğenmezsem geri iade ederim diyorum.

Aa bak bunu hiç düşünemedim. Benim almamın amacı biraz da parka giderken rahat olmaktı. Büyük abi güneşi görünce dışarıya gidelim diye tutturuyor. Bebek arabasıyla çıkmak zor geliyordu. Belki böyle rahat olur diye düşünmüştüm. :/

Biz 3.5 aylık olduk ve oldukça tombiğiz.
Herhalde şimdiden başlarız kullanmaya beğenirsek :KK66:
zaten 3 ayliktan itibaren aparatsız kullanilabiliyor. bacaklar falan acilabiliyorsa no problem canım :KK66:

Keşke ya artık şunu alalım demeye de eşime sıkılıyorum emzik koleksiyonu kurdum işe yarasa parasından değil de işe de yaramıyor birde kimseye de veremezsin oğlum da almadı aslında sütten kesince aldıydı biberon ama o emzik emerdi bu çocuğu anlamadım sakız gibi çiğniyor ne versen ağzına

Hiç sorma canım..
Attığımız adım masraf olmaya başladı.
Allah can sağlığı versin ...
Bizimde evde 8-9 tane emzik oldu ama almıyor. Dişini kaşıyor sıpa :))

Ne güzel gene şenlendi burası,sessiz olunca kendimi evde yalnız kalmiş gibi hissediyorum:))

Loveali Loveali 'nin yeri çok belli ama :)

Valla benimkinde de doyma duyusu yok diye dişünüyorum şanslısın tabiki çok içen bebekte çok gaz oluyor
Bizde oda yok gazı bir pozisyon buldum alt üst çıkartıyor benimkiler ek gıda dönemi sapıtıyorlar kızda eminim abisi gibi kilo aldığı için dr önemsemiyor ama sürekli ben sokarsam 4/5 saatte emecek 3 dk rejim yapıyor kızım galiba
Bol bol güzel güneşli günlerde evlatlarımızla dolaşmayi nasip etsin Rabbim.Dün burasıda öyleydi bugün iyiydi. Geçen bi cesaret eşim olmadan tek başıma çıktım markete gittim,artık korkmıyorum arabam hafifledi ya ondan herhalde:)
Oh oh güle güle kullan cnm iyi geliyor insana market bile
Hiç sorma canım..
Attığımız adım masraf olmaya başladı.
Allah can sağlığı versin ...
Bizimde evde 8-9 tane emzik oldu ama almıyor. Dişini kaşıyor sıpa :))

Loveali Loveali 'nin yeri çok belli ama :)
Amin Can'ım daha okullar var valla Allah yardımcımız olsun bir yandan büyüğe okul da bakıyorum en güzel halleri şu dönemler eşimin akrabaları var maddi konu açılınca yazayım dedim kız Almanya da bana şey soruyor ne kadar çocuk parası alıyorsunuz Türkiye ye yerleşmeyi düşünüyoruz ilk bir sene 2400 alıyorlarmış yetmiyor bebeğe Türkiye koşulları daha iyidir diyor şaka mı yapıyorsun gel dedim :):):):)
Loveali Loveali Bi daha face de bitirme internetini özledik :KK66:

Bizde oda yok gazı bir pozisyon buldum alt üst çıkartıyor benimkiler ek gıda dönemi sapıtıyorlar kızda eminim abisi gibi kilo aldığı için dr önemsemiyor ama sürekli ben sokarsam 4/5 saatte emecek 3 dk rejim yapıyor kızım galiba

Amin Can'ım daha okullar var valla Allah yardımcımız olsun bir yandan büyüğe okul da bakıyorum en güzel halleri şu dönemler eşimin akrabaları var maddi konu açılınca yazayım dedim kız Almanya da bana şey soruyor ne kadar çocuk parası alıyorsunuz Türkiye ye yerleşmeyi düşünüyoruz ilk bir sene 2400 alıyorlarmış yetmiyor bebeğe Türkiye koşulları daha iyidir diyor şaka mı yapıyorsun gel dedim :):):):)
Loveali Loveali Bi daha face de bitirme internetini özledik :KK66:
Sağol canım:KK200:Eşime yaramadi,önceki halime döndüm:)) verdiği parayi yok ediyordum önceden doğum yaptiğimdan beri para harcayamıyordum şimdi gene marketten çıkartamicak beni:dondurma:

X