2017 Şubat Anneleri

Bende aynen öyle olmuştum canım geçenlerde regl olunca ki zaten kızım yeterince sağolsun bunaltip yoruyor beni. Evim darmadağin bende öyle yatağa girip yatasım bile gelmiyor

ben olmadım ne zaman gelır acaba
Ay boşver gelmesin bir garip yaptı normalde böyle değildim
Bende aynen öyle olmuştum canım geçenlerde regl olunca ki zaten kızım yeterince sağolsun bunaltip yoruyor beni. Evim darmadağin bende öyle yatağa girip yatasım bile gelmiyor
Takmamak lazım ama içimden canavar çıktı sanki gözüme uyku girmiyor şuan benim de... Sağlıklı olsunlar da kuzum aman hastalanmasınlar onun huysuZluğu bugünü müzü mumla aratır...
Birde sizde duydunuz mu regl Ağrı'sı için evlenince geçer derlerdi, sonra çocuk doğur geçer dediler, iki tane doğurdum hala aynı ağrı menopozda geçecek galiba :)

Mrb arkadaşlar oğlun 28 şubat doğumlu. Bugün aşımızı olsun ateşi 38.4 e kafsr çıktı.mecbır calpol verdim nöbetteyim ev 2 aylok aşısını olup ateşolan oldu mu aramızda ne kadar sürdüyarın da ateşi öi mı ki. Çok huzursuzçocuk özellikle kolı çok ağrıyor herhalde.

Ben eloşu boncuğa vermemekle tehdit ettim hemen yattı uyudu sen de dene dünür:)

Kizlar oglum sabah 6 dan bu yana uyanik. En son gece 4 te emmisti. Yavrumun karni sis sanirim gazi var ne yaptiysan cikmadi. Bu yuzden beni ememiyir ve agliyor. Ama yalanxi emzigi emiyir

Canim geccmis olsun. Atesi ve huzursuzlugu 3 4 gun surebilir. Huzursuzluk durumunda da 1 cay kasigi calpol verenilirsin bir yeri agriyorsur mutlaka

Günaydin moralim cok bozuk.dun kızımin cisli bezinde kirmizi lekeler gorduk hemen doktoruna gittik. 3 haftada sadece 300 gram almis doktor cok az dedi daha 3. Ay kontolumuze 10 gun vardi.. idrar kulturu istedi bugun yine gidicez bakalim.. cok az ya 300 gram nedir ya

Canım bazen o anlık krizleri ben de yaşıyorum. Sonrası vicdan azabı ...
İki çocuk ,ev ,eş derken kendimizi bile unutuyoruz bu maratonda.
Kendi adıma söyleyeyim , ciddi anlamda çok yoruluyorum.
Bu yorgunluğumun sebebi biraz da benim düzen takıntılı olmam.
Herşeyin 4 4lük olmasa da düzenli olmasını istediğim için daha da yoruyorum kendimi ama elimde değil işte..
Bir de regl olduğun için hiç üzülme. Bak ben 100 gün oldu doğum yapalı hala regl olmadım ama regl öncesi yoğun stresi normal de adet olmam gereken günde yaşadım. Yanı regl olmasa da o öncesinde yaşanan gerginlik ve asabiyeti dibine kadar yaşıyorsun yinede.
Kendine de hiç haksızlık etme..
Bazen ev işinde ,yemekte aksamalar olabilir. Eşler anlayışlı olursa çözülür gider

Benim bekarken çok fena regl ağrım olurdu. Evlendikten sonra azaldı,ilk oğlum doğduktan sonra daha da azaldı..

Evet kırmızı lekeler vucudun susuz kaldığının belirtisidir.
Çok geçmiş olsun...

Aynen doktorda ya az enmis ya da cok terlemis dedi.. ama bu kadar az kilo alimi cok kotu degil mi

Aynen doktorda ya az enmis ya da cok terlemis dedi.. ama bu kadar az kilo alimi cok kotu degil mi

Canım ilk 3 ay için kilo alımı en az 600 gr olmalı. 1 ay için 300 gr oldukça az.
Emme düzeni ,senin süt durumun nasıl?
Az beslendiğini farkettin mi hiç veya önce ki aylar kilo alımınız yine düşükmüydü

Canım benim bebeğim ilk doğduğunda da kiremiti andıran lekeler vardı başında koştuk hemen doktora dedi ki iyi beslenememiş o zman bir haftalık falandol kişi kaybı da vardı ben ilk ay emzirmek için uğraştımama oğluma sütüm yetmedi mecbur mama başladık ama inanmazsın çocuk bir ayda 1 kilo 700 gr aldı illa anne sürü elbette ama doymuyorsa ne yapabiliriz kı toparlanıyorız msşallh kişi elini ve gelişimi gayet iyi

Sutum var sukur ama bu ay emerkrn hep memeden kendisini cekiyordu 5 dakka emip geride almiyordu bende doyuyor zannediyordum ama sık emziriyodum. Farkedemedim gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…