2017 Şubat Anneleri

Kokusu eksi eksi canim. Kaka yapinca cok yogun kokuyor zaten oglum 1. Ayindan beri cok sesli kaka yapiyor fark etmemek elde degil canim :)
Benimki de öyle sesli yapiyo onu yaptığında aşırı dolduruyo bezini kokusu işte dikkatimi çekti bugün anlamadım bende

Sütü şekerli olan ve nemli kalan meme başlarında yaygın olarak görülür mantar enfeksiyon falan kapmasın sıktığınız yer dr görünün kremle çok rahat geçer
2 gündür göğüs ucum kaşıntı var ver soyulmuş gibi pul pul bir iji kırmızı şişkinlik var gibi mantar olabilir mi bebeğe memeyi vermemem gerekiyo sağıp mı vereyim hangi doktora görünmek gerek 2 gündür endi oğlumun ağzına birşey olurmu

Sütü şekerli olan ve nemli kalan meme başlarında yaygın olarak görülür mantar enfeksiyon falan kapmasın sıktığınız yer dr görünün kremle çok rahat geçer
2 gündür göğüs ucum kaşıntı var ver soyulmuş gibi pul pul bir iji kırmızı şişkinlik var gibi mantar olabilir mi bebeğe memeyi vermemem gerekiyo sağıp mı vereyim hangi doktora görünmek gerek 2 gündür endi oğlumun ağzına birşey olurmu

evet canım kız ıkıncı kızım 7 subatta dogmustu
Allah bağışlasın ne güzel cnm
Aynen böyle oluyı
Ay kuzum Prensesin eli yüzü açılmış bir ayrı güzelleşmiş saçlar kesilince maşallah ponçiğe
Emzik veriyorum zorla hemde çünkü hep ağlıyor
Bilemedim ki hepsinde olacak diye bir şey yok ama bazı bebeklerde tokluk hissi veriyor eğer face varsa Emzirme Sanatı grubuna istek yollayın emzirme Koç'ları yardımcı olur

Teşekkür ederiZ teuzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…