2017 Şubat Anneleri

Tam bi kan sayımı yaptırayım ben de :KK66:

Ayyy buluşmazmıyız dünürüm.
Yolumuz düşerse ilk fırsatta yanınızdayızz(bu arada nerdendiniz siz :olamaz:)

Dört gözle bekliyoruz :halay:

Yorgunluğa razıyım canım. Bu sızlama ve ağrılar geçsin yeter ki...

Dünüüürrr şu Loveali Loveali nin eline koz vermesene konuşup duruyo sonra:ukala::ukala::ukala: Dünürüm ben Samsun luyum da Erzincan da yaşıyoruz çok uzak sayılmayız:KK74: bizde bekleriz :KK48:

başvuru yaptigin ayı takip eden ayda alıyorsun. biz martta yaptık nisan 15 den sonra yatmış

ben de nisanda yapmıştım mayıs 15ten sonra gideyim madem. çok bi para değil gerçi ama kızımın hesabına yatıracağım büyüyünce bir ihtiyacına kullanır artık:) devletimiz çeyrek altın taktı kabul etsin:))

Dünüüürrr şu Loveali Loveali nin eline koz vermesene konuşup duruyo sonra:ukala::ukala::ukala: Dünürüm ben Samsun luyum da Erzincan da yaşıyoruz çok uzak sayılmayız:KK74: bizde bekleriz :KK48:

Amaaann yakınmışızz dünürüm yaa.:dondurma:
Hatta benim eşimin yeğeni son sene üni.okuyor orda.
Buraya uğrarsa eloşuma bi bohça gönderirim :KK36:
Loveali Loveali 'ye de zor laf yetişir valla. İyi ki kızı vermemişsin. Dır dır yer bititirdi eloşumu :KK35:

Loveali Loveali 'ye de zor laf yetişir valla. İyi ki kızı vermemişsin. Dır dır yer bititirdi eloşumu :KK35:

Ay ne düşünceli dünür görüyomusun bohça bilem yolluyo kızımaaaa:21: Loveali Loveali olsa göndermeyi bırak bizdeki bohçaları yerdi:KK70: benim de bi kere gelmişliğim var oraya sultan sofrası diye bi yerde Kayseri mantısı yemiştik yemez olaydık:kusmuk:insan bilmeyince gittiği yeri öyle madara oluyor işte:KK48: bilsem dünürüm orda nerde ne yenir sorardım ayol:kahve:

doğum parasını alan var mı? ptt'ye yatıp yatmadığını nereden kontrol ettiniz? e-devletten bakılıyor dediler ama ben nereden bakacağımı bulamadım, boşuna git gel yapmak istemiyorum bebekle
300 liralik odeme tam dedikleri gun yani 1 ay sonra yatmis oluyor ben gec basvurdm fazla olmadi aldim da ama takibini yapmadim kiz o gun kesin yatiyor dedi diye

Ay ne düşünceli dünür görüyomusun bohça bilem yolluyo kızımaaaa:21: Loveali Loveali olsa göndermeyi bırak bizdeki bohçaları yerdi:KK70: benim de bi kere gelmişliğim var oraya sultan sofrası diye bi yerde Kayseri mantısı yemiştik yemez olaydık:kusmuk:insan bilmeyince gittiği yeri öyle madara oluyor işte:KK48: bilsem dünürüm orda nerde ne yenir sorardım ayol:kahve:
Dedikoducular :KK12::KK12:kiskanclar kötü insanlar :63::63:

Senden de hiç beklemezdim bi eloş a sattın beni yazık :KK12::KK12:yarin öbür gün senide kandirsin da gör gününü
Hadi ordan kolik oğlandan fırsat bulup bişey yiyemedim aylardır hazır yapılmışı bulunca yumuluyorum demiyoda :KK70: kan şekeri düşüyomuş ba ba ba ba:KK48:
Bi kere hazır bulmadım bende yaptım götürdüm bişey :63:

Dedikoducular :KK12::KK12:kiskanclar kötü insanlar :63::63:

Senden de hiç beklemezdim bi eloş a sattın beni yazık :KK12::KK12:yarin öbür gün senide kandirsin da gör gününü

Bi kere hazır bulmadım bende yaptım götürdüm bişey :63:

mbg24 mbg24 ve pek sevgili dünür u konuşmuyorum sizlerle :KK12:

Aman da aman resmen kıskanmış bu biziii kıyamammmmm :KK70:

X