2017 Şubat Anneleri

staji antepte yapicam canim o arada da biraz buyumus olur kizim annem bakacak bende olucam tabi tamamen birakmak asla yapamam baska ile atanana kadar kizimda biraz büyür tabi gozum ustunde olacak tatile gidelim iki gunluk diye yalvardi kocam kizim olmadan asla dedim

Loveali bu arada geçmiş olsun diyim canım doktor önemsiz demiş şükür büyük bişey değil ihmal etme yeter skma canını
Sağol canım aynen takip gerekiyo dedi sadece 6 ay sonrasına gün aldık inş o zamana da kapanmış olur çok şükür bu morarması vs biseyi yok inş ta olmaz

o zaman hiç kafa yorma salla gitsin. Şaka gibiler ya dalga geçer gibi.

Tutturmuyoki tırnaklarını bile kesemiyorum zorla kesiyorum
Aynen ben tırnaklarını hiç kesemiyorum. iki kere etini kestim azıcık çok üzüldüm. arkadaşlar gelince kestiriyorum. o ara tabi biraz çiziyor suratını.

Evwt bende bikere etini kaptırdım çok üzüldüm ayağına dokundurmuyor zaten

Aa çok sevindim hadi hayırlı olsun güle güle kullanın inş :) tırtıklı yolda daha iyi uyuyo kolikler :) benim oğlan düz zeminde uyaniyo ne aldınız
Evet deliler:))bu biraz fazla çukurdu sanırım. Bizde milano casual aldık canım,ama baya indirimli aldık 550 fiyati normalde tanidiğiydi eşimin 350 ye aldık. Diğerleri hep 6-7 kilo ben taşiyamıyorum

Bu konuda böylelikle kapanmış oldu :)

O kadarcik bebeği bırakıp mı gidelim diye yalvardı bu arada senin koca da bi garip bi etmediğini bırakmıyor bide tatile gidelim diye yalvariyo

Ya kızım düşündü de oğlunuza bir şans daha vermek istiyormuş

Ehh iyi mademm.
Ben bi oğluma sorayım yine. Olur derse bi yüzük takar adını koyarız :))

TuRuNCu ay bide sünnet oldu dimiiii:) ben ameliyat düşünmekten sünneti atlamışım:) Hayırlı olsun Allah damatlığını da göstersin inşallah (damadım olduğu günü de mi deseydim ne)

İveeet sünnetimizi de oldukk. Bi askerliğimiz kaldı. Onu da babası gibi bedelli yapar ya da yurtdışına göndeririz.
Bak benim oğlanın avrupa vatandaşlığı da var :))

Senin boncuk ta da hiç gurur yokmuş canimmm :))

Gönül ferman dinlemiyor kuzum napiim :)))

Çok saçmaymış..
Boşa heyecan yaptık :))
Sen güzel güzel kuzunu büyüt evde

Bebekleriniz çok tatlı masallah... Hepsine güzel bir ömür diliyorum...

Ama @Menisaysa ve mbg24 un kızlarına bayildiiiim. Oğluma gösterdim agu dedi :)))

Eloşa yan gözle bakanı yakarım diyo oğluşum. Selam gönderdi bi de :))

Ay oğlanın fotoğrafı varsa bizim kıza bi gösteriyim ben :))) teşekkür ederiz

Aa aaa aaaaaaa. Bacım sen napıyon yahu.
Benim oğlanı iyice bunalıma mı sokacaksın hııı

Bebislerin kulağını temizlio musunuz????

Evet ,emniyetlı çubuk ile görünenleri alıyorum

Evet deliler:))bu biraz fazla çukurdu sanırım. Bizde milano casual aldık canım,ama baya indirimli aldık 550 fiyati normalde tanidiğiydi eşimin 350 ye aldık. Diğerleri hep 6-7 kilo ben taşiyamıyorum
Heee MaHlass te ondan aldı hafif diyodu :) sevindim senin adına gezin bol bol :)

Ben dedim sana şıpsevdi bunlar

Ay tamam tamam denedim ciddimi niyetiniz diye dünürcüm:)))))

Alın size bissürü çirkin Eloş teyzeler:)
masallah ela hanim a :)
bende anneme kestiriyorum yoksa ciziyor cesaret edemedim kendim kesmeye
Maşallah barekallah ya :) inş benimde 2.ye kızım olur çok istiyorumm
kiz ikinci diyo deliye bak benim bidaha dusunecegim kalmadi zor dogum+ kolik kiz

O kadarcik bebeği bırakıp mı gidelim diye yalvardı bu arada senin koca da bi garip bi etmediğini bırakmıyor bide tatile gidelim diye yalvariyo
aynen canim gecen gun kavgadan sonra ise gitmem gerekti imza icin ordada aciktim dedi restorana gittik benim aklim kizimdaydi kv olunca evde hizlica yedim tatlidan once cay iceyim dedi garson geldi kafami kaldirdim guller yuzuk kutusu beyefebdi guya surpriz yapmsi yuzune bakmadigim icin garsonla isaretlesmeyi bile anlamamisim

Okuyamadım hepsini bugün çok aktif

Famm hayırlısı olsun iyi fırsatlar denk gelir inş
derandiren güle güle kullanın arabanızı çok sevindim bana dert oldu :) bol bol çıkın güneş alın sana çok iyi gelecektir cnm
mbg24 ooo ela hanım çok güzel ama Nazlı çıktığı kadar var maşallah sarışın çok şeker sen boşver erkek dediğin olgun olsun bak benim de oğlum var gelecek vadeden hatta göbek kordonu Çankaya Köşk'ünde gömülü :):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…