2017 Şubat Anneleri

Ayy böyle resim görünce bebişleri merak eder oldum :))

Sadece mbg'nin eloşu ile tanıştık şimdilik.
Bakalım benin oğlanı beğenirse bi söz keselim diyoruz
Kiizzzz mbg24 TuRuNCu ya da mı söz verdin bana da söz verdi kız bu bizim oğlanları oyaliyo :) bende merak ediyom hani burda gondercektik ogluslari :) yanı bebisleri

Kız bretta söyledin ya bize unuttun yeniden mi gördün niye şaşırıyosun:) 1 aya dökülür dedi dr falan demiştin hatta:) dr nasıl beslendiysen falan dedi dedin bizi mi trollüyosun:))

Kız bretta söyledin ya bize unuttun yeniden mi gördün niye şaşırıyosun:) 1 aya dökülür dedi dr falan demiştin hatta:) dr nasıl beslendiysen falan dedi dedin bizi mi trollüyosun:))
Heehhhh aynen devam böyleydi cümle :) bizdeki hafızaya bak

Ayy böyle resim görünce bebişleri merak eder oldum :))

Sadece mbg'nin eloşu ile tanıştık şimdilik.
Bakalım benin oğlanı beğenirse bi söz keselim diyoruz

Haftaya müsaitseniz bi gelelim diyoruz canım senin oğlanı istemeye:)))

Kiizzzz mbg24 TuRuNCu ya da mı söz verdin bana da söz verdi kız bu bizim oğlanları oyaliyo :) bende merak ediyom hani burda gindercektik ogluslari :)

Hahaha ay bütün foyalarım çıktı ortaya:)) itiraf ediyorum amacım başlık paralarını iç edip kaçmaktı ama olmadı:)) artik hanginizin oğluşu kızımın gönlünü fethederse , kız evi naz evi :)

Hahaha e ama döküldü o dişler ilk ayda alttan beyaz beyaz dişliydi:))) ay çok güldüm trollemeyeböyle tırtıklı değildi zaten alttan beyazlar vardı ama kaybolmuştu. Bunda da hiç belirti görmedim ya da ben gaz falan sandım dr da yazamadı bi ama iyice emin oldum diş bu. Zaten eller 1 haftadır ağızda

Aman benim oğlana kız mı yok gitmiş TuRuNCu nun oglanla da görüştürmus istemem

Anaaaam yapılır mı bu benim boncuğumaaa

Aman benim oğlana kız mı yok gitmiş TuRuNCu nun oglanla da görüştürmus istemem

Kıızz kendi talip oldu oğlumaa.
Zorla istedi de babasına sorayım dedimdi :)))

Hadi ben basliyim bakalım devamı gelecek mı :) böylece de meraklarimiz gitmis olsun bu benim kolik oğlan :))

Amaaaannnn yerimmm bu tipiiii.
Sen misinn anneyi aylardııır yoraaan :)))

Anaaaam yapılır mı bu benim boncuğumaaa

Kıızz kendi talip oldu oğlumaa.
Zorla istedi de babasına sorayım dedimdi :)))

Amaaaannnn yerimmm bu tipiiii.
Sen misinn anneyi aylardııır yoraaan :)))
Sende alma o zaman da evde kalsın kızı :) ahanda Burdan kimse de almaz garı kızını :) eveettttt teyzesi bu kolik oğlan işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…