2017 Şubat Anneleri

Ay kızımla kumpasa düşürülüyorum ayol.. elde edemeyenler iftira atıyorlar ay kara bahtım kör talihim bu da mı gelecekti başımaaaaa.. daha da yüz görümlüğünü peşin almadan kimselere göstermem:) Loveali Loveali TuRuNCu TuRuNCu
Aman kızının adını çıkardık zaten daha da kimse istemez :lülülü::lülülü:

Şimdi bu Ela benim içimde büyüdü ya, bence çıkarırken içimde parçasını falan unuttular:) ne zaman hazır uyuyorken bişey yiyip içmeye kalkayım basıyor yaygarayı:)) içime bişey gitmeye görsün:) uyuyo bi kahve içeyim dedim birlikte içiyoruz şu an:))

Haha :))
Ben de büyük oğlanla babayı gönderdim.
Küçüğü uyuttum bi çay içeyim dedim,daha bi yudum aldım ki baktım uyanmış beni seyrediyo :))
Göbeğimiz bir kesildi ya ondandır diyorum ben :))

Siz görürsünüz bekleyin bi Loveali Loveali TuRuNCu TuRuNCu

Hem suçlu hem güçlü :KK12:

Hadi geçmiş olsun canım biz kahveleri içtik sözü kestik.. kapıda kuyruk vardı hey gidim heeyyyy.. yüz verdik diye bi havalandınız hemen.. Loveali Loveali TuRuNCu TuRuNCu

Yüzüğe de dikkat!!! Damadım o kadar zengin ki seneye de takarsın hatta önümüzdeki 30 sene takarsın diye 10 ölçü büyük aldı paraya kıydıda!!!

Eklentiler

• IMG_6291.JPG
    IMG_6291.JPG
    60,6 KB · Görüntüleme: 73
Hadi ben basliyim bakalım devamı gelecek mı :) böylece de meraklarimiz gitmis olsun :KK70: bu benim kolik oğlan :))
Hıhhh bizi ne doktorlar ne mühendisler istemiş. Kala kala sana mi kaldık:KK66:) tabi bu şaka kısmı maşallah subhanallah allah bağışlasın.yerim ben onu.yerime de bi öpücük kondur:KK68:

Hadi geçmiş olsun canım biz kahveleri içtik sözü kestik.. kapıda kuyruk vardı hey gidim heeyyyy.. yüz verdik diye bi havalandınız hemen.. Loveali Loveali TuRuNCu TuRuNCu

Yüzüğe de dikkat!!! Damadım o kadar zengin ki seneye de takarsın hatta önümüzdeki 30 sene takarsın diye 10 ölçü büyük aldı paraya kıydıda!!!
Hahhayyy :KK70: sakiiiiinnnnnnn hepimiz deliyiz :KK70: :KK70:

Hıhhh bizi ne doktorlar ne mühendisler istemiş. Kala kala sana mi kaldık:KK66:) tabi bu şaka kısmı maşallah subhanallah allah bağışlasın.yerim ben onu.yerime de bi öpücük kondur:KK68:
Benim bi gamzem yeter beeee kizlari düşürmeye :KK70: hahahyyy :)))
Amin kuzum cumlemizinkini :KK66:

X