2017 Şubat Anneleri

Benimkini biliyosun zaten canım kolik bi düzeni yok pek ama şu bi haftadır fln şöyle oluyo gün içinde pek uykusu olmuyo ama bazen de nerdeyse 45 er dklik uykulari var akşama kadar uyu uyan böyle devam ediyor akşam 10 dan sonra uykuya dalıyor 12 ye kadar fln sonra alt değişimi emzirme yine dalıyor 3-4 e kadar uyuyo sonra emzirme alt değişimi vs yine 6 ya kadar bazen uyanmiyo bazen yine bi uyanıp emiyor 6 buçuk 7 de tamamen uyanmış oluyo gülüyo oyun istiyo fln 9-10 a kadar yine uyu uyan yapiyo 11 gibi bi saate yakın uyuyup gün içinde yine çok düzenli bi uykusu olmuyo biz boyleyiz :)

Gündüz henüz bizimde düzenimiz yok canım. Uykusu geldiğinde memede uyuyor ,o emerken beyaz gürültü açıyorum ve yavaşca ağzından çekiyorum. Bu şekilde yarım saat 45 dk uyuyor. Her zaman değil tabi.
Bazen de ana kucağının titreşimini açıyorum. Onun içinde kundak yapıyorum ve 35-40 dk uyuyor. Canı istemezse ise hiç uyutmaya çalışmıyorum çünkü bi işe yaramıyor.
Gece ise önce sıcak banyo ,sonra pijamalar giyiliyor ve loş ortamda benim yatağımda yatarak emziriyorum. Yarım saat filan emip uyuya kalıyor. Mesela dün 11.de uykuya daldı. Gece 3te kalktı emzirdim uyudu. Sabah 6.30 da kalktı emzirdim uyudu. Saat 10 da kalktı emzirdim ve biraz daha şekerleme yapıp uyandı. Pijama çıkar ,bez değiş biraz oyna derken yoruldu. Şimdi yine emiyor uyumak için..
87 günlük olduk biz ve gün geçtikce daha iyi düzene giriyor.

Gündüz henüz bizimde düzenimiz yok canım. Uykusu geldiğinde memede uyuyor ,o emerken beyaz gürültü açıyorum ve yavaşca ağzından çekiyorum. Bu şekilde yarım saat 45 dk uyuyor. Her zaman değil tabi.
Bazen de ana kucağının titreşimini açıyorum. Onun içinde kundak yapıyorum ve 35-40 dk uyuyor. Canı istemezse ise hiç uyutmaya çalışmıyorum çünkü bi işe yaramıyor.
Gece ise önce sıcak banyo ,sonra pijamalar giyiliyor ve loş ortamda benim yatağımda yatarak emziriyorum. Yarım saat filan emip uyuya kalıyor. Mesela dün 11.de uykuya daldı. Gece 3te kalktı emzirdim uyudu. Sabah 6.30 da kalktı emzirdim uyudu. Saat 10 da kalktı emzirdim ve biraz daha şekerleme yapıp uyandı. Pijama çıkar ,bez değiş biraz oyna derken yoruldu. Şimdi yine emiyor uyumak için..
87 günlük olduk biz ve gün geçtikce daha iyi düzene giriyor.
İnş bizimde girer düzene canım yine diyorum ya şu 1 haftadır daha iyiydi z şükürler olsun akşam o saati geldiğinde önceki gibi nefesi kesilene kadar saatlerce aglamiyo inş geri gelmez o günler buna şükür böyle böyle düzelecek inş gece uykusu da karmakarışık ti ama bı haftadır işte o da anlattığım gibi düzene giriyo artık inş gündüz de sıkıntısı olmazsa kendi kendine artık vakit geçirmeye basliyo 10-15 dk oyalanıyor oyun halısı aldım onunla biraz bakisiyo tabi kolik zor bi bebek buna şükür bı anda düzenli olmasını beklemiyordum zaten ama böyle giderse inş daha düzenli olur

İşte o kısmı çok gicik :) dalga geçercesine ağzını açıp gülmesi :)
Bende artk beşiği ayağımla sallıyorum o ara uyusun diye:) tabi gözlerim kapalı o ara.eşimde bi yandan yersiz davranıyor.:KK74:artık yoruluyorum valla:KK67:bi tane patlatıyorum işe gidiyo:KK66::-)

Kızlar bebişimin ön altında dişi var?? Böyle bir şeu yaşayan var mı az önce gördüm? Dr a sordum cevap bekliyorum çok şaşkınım erken değil mi ya?

Kızlar bebişimin ön altında dişi var?? Böyle bir şeu yaşayan var mı az önce gördüm? Dr a sordum cevap bekliyorum çok şaşkınım erken değil mi ya?
Ya benimkininde 1 aydır sol tarafta altta bir beyazlik var diş gibi ama çözemedim nedir ayrıntılı bakamıyorum ağlıyor ağzına dokununca bana diş gibi görünüyor ama 1 aydır aynı

http://i.hizliresim.com/9QlZlo.jpg
Bildiğimiz diş değil mi bu? Beyazlık değil sert elime geliyor
Bence de hepimiz diş ten çok gözlere baktık :) maşAllah barekAllah bebiş e :) ayrıca evet diş gibi biri daha demişti sanki hurda fazla kalsiyum mu ne almışsın demişti Dr u galiba öyle biseyler hatırlıyorum hatta sen gibi hatırlıyorum :)

Bence de hepimiz diş ten çok gözlere baktık :) maşAllah barekAllah bebiş e :) ayrıca evet diş gibi biri daha demişti sanki hurda fazla kalsiyum mu ne almışsın demişti Dr u galiba öyle biseyler hatırlıyorum hatta sen gibi hatırlıyorum :)

Bende bretta bretta bebeğim dişli doğdu dedi diye hatırlıyorum ya , daha önce söylemişti rüya mı gördüm:))

X